Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 270 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Το δωμάτιο ήταν ικανοποιητικό, η υπηρεσία δεν ενόχλησε τα δώδεκα λεπτά της συνεύρεσης —ακριβώς όπως είχε υποσχεθεί— κι η πόρνη είχε φουλ του κώλου (κώλος χωρίς γυμνό τσιμπούκι) στο πρόγραμμά της.
Η πόρνη· μια χαμηλού αναστήματος μιλφ, με ίσιο, καστανόμαυρο μαλλί μέχρι το μέσον της πλάτης, μέτριο πρόσωπο, μικρά βυζιά, αδύνατο κορμί κατά την κάμψη του οποίου κρέμαγε η κοιλίτσα, φαρδουλή λεκάνη.
Η συγκεκριμένη δούλευε και Φωκαίας 19, όπως και στα δύο Φυλής 69.
Πριν την καλυμμένη πίπα σκούπισε, με υγρό μαντιλάκι, την πέριξ του πούτσου μου περιοχή.
Ενώ στην αρχή μιλούσε και ψιλοχαμογελούσε, κατά τη διάρκεια του γαμησιού ήταν σοβαρή και σχεδόν αμίλητη — χωρίς όμως να βρίσκεται σε κακή διάθεση.
— Πώς θες; (εκείνη. 'Υστερα από ένα συντομότατο και μετριότατο τσιμπούκι)
— Ν' αλλάξουμε; (πάλι εκείνη. 'Υστερα από μερικά βαθιά καθίσματα κατά τη διάρκεια των οποίων είχα μέτρια αίσθηση της πρόστριψης — της είχα ζητήσει στάση γελαδάρισσας)
Στο πισωκολλητό γονατιστό πήρε, αδιαμαρτύρητα, τη θέση που με βόλευε — ίδια αίσθηση κι εκεί.
— Να γυρίσω αλλιώς; (εκείνη. Αφού είχα δώσει κάμποσες ψωλιές)
Στο ιεραποστολικό, που γύρισε, έδωσα άλλες τόσες.
— Κάτσε, να δοκιμάσω για κώλο.
— Εδώ!... (εκείνη. Δείχνοντάς μου να της τον χώσω έτσι όπως ήταν ξαπλωμένη ανάσκελα).
— Κατευθείαν; Μωρέ μπράβο! Χεχε (εγώ — εντυπωσιασμένος, μιας και δεν μου 'χει ξανασυμβεί)
Χωνοειδές περικλανίδιο, τα γνωστά καλά ανοίγματα κι εδώ.
Μπήκα σχετικά εύκ(ω)λα και άρχισα να δίνω νιώθοντας μέτρια την πρόστριψη.
Συνέχισα να την κωλογαμάω αλλάζοντας, έπειτα από λίγο, ξανά σε πισωκολλητό γονατιστό όπου και ολοκλήρωσα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
Υπηρεσίες
Φανούρης Τζούρας
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
10 Νοε 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
526
Likes:
3.685
Πόντοι:
14.156
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 sotis99, John.Greek, PEODAS και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού