Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
4.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
4.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Κατά της μια το μεσημέρι πέρασμα.Απόλυτη νέκρα.Μπαίνω στο δεύτερο και μου λέει η τσατσά ότι έχει την Ελληνίδα Νίκη,η οποία εμφανίζεται στο σαλόνι με ναζιάρικη και έντονη διάθεση και καλά.Την είχα βάλει στο μάτι από το Vis9 αλλά ήταν πολύ ξινή τότε.Η τσατσά μου είπε αρχικά δώρο το Ισπανικό και ήταν ο κύριος λόγος που πέρασα,με 30€ και έπειτα η διάθεση και η επιμονή που έδειξε

Μπαίνει στο δωμάτιο χαμογελαστή και επικοινωνιακή,τα βγάζει όλα και με το που βλέπω τα μεγάλα βυζιά της αμέσως που σηκώθηκε.Ξάπλωσα και απλώς έβαλε το πούτσο μου ανάμεσα στα βυζιά της και πήγαινε μπρος πίσω.Ισπανικό γιοκ.Τέλος πάντων έγειρε μετά προς εμένα και μου έγλυφε τις ρόγες,που ήταν και το μόνο πράμα που έκανε σωστά.Μου βάζει τη καπότα,όπως φοράμε τις κάλτσες και ακόμα χειρότερα.Ένα με ενάμησι λεπτό πίπα με δόντι.Απλώς τον έβαλε στο στόμα της για να τον βάλει.Ξεκινήσαμε ιεραποστολικά,όπου τουλάχιστον φιλιά και γλυψίματα άφησε,στο λαιμό.Μετά από κανά 3λέπτο και με το ερκοντίσιον να βαράει και να έχω καταιδρώσει,εκεί που θα την έλεγα να ανέβει πάνω μου με λέει ''θες να τελειώσεις με χεράκι;'' Θυμός .Μου γύρισαν τα μυαλά,αλλά της ζητάω ευγενικά να ανέβει πάνω μου.Είπε δεν μπορεί.Αν δεν το μπορείς το επάγγελμα φιλενάδα,μην το κάνεις.Δεν ανοίγεις μόνο τα πόδια σε 2 στάσεις και πάει τέλειωσε.Στα 4 τελικά,λόγω όμως το ότι είναι και τσουβαλάρα δεν μπόρεσα να μπω σωστά,είχε και αυτή το μαξιλάρι από κάτω και ήταν σχεδόν μπρούμιτα.Μου λέει να το πάμε από μπροστά για να τελειώσω,όπου κοιτούσε όπου να ναι και όταν για λίγο με κοιτούσε,το κάνε με ένα ηλίθιο και ανέκφραστο βλέμμα λέγοντας μέσα της ''πότε θα τελειώσει ο μαλάκας να ησυχάσω''.Μηδέν ερωτισμός,τίποτα.Μόνο μου έγλειψε αισθησιακά τις ρόγες και ότι άφησε ανεκτικά να τη φιλάω στο λαιμό...Τελείωσα χειροκίνητα με χίλια ζόρια,όχι όπως θα πρέπε και αμέσως σηκώθηκε και έφυγε

Από μένα πάντως μαύρο...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 01, 2017
Όνομα κοπέλας
Νίκη
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Mike Tsalis, Χυσεας, mpouxos και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Φεβρουαρίου, 2017
Πρέπει να είστε πραγματικοί ήρωες να πληρωνετε 30Ε για να πάτε με αυτό το βουνό ρε μάγκες.
12 Φεβρουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Αδερφέ στην πρωινή βάρδια συνήθως βάζουν μέτρια κομμάτια στα τσαρδιά. Δεν είναι απίθανο να αναγκαστείς να μπεις με Νίκη, αν στα γύρω σπίτια δεν είδες απολύτως τίποτα.
14 Μαρτίου, 2017
Σωστα τα λετε παιδια οτι χειροτερο κυκλοφορει..
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3