Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 35 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοριτσιών
 
8.0
Χορός κοριτσιών/shows (πίστα)
 
7.0
Χορός κοριτσιών (privé)
 
9.0
Χώρος
 
9.0
Μουσική
 
8.0
Ποιότητα ποτών
 
10.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Μετά από 4(!!) επισκέψεις σε μια βδομάδα στο συγκεκριμένο μαγαζί, θεωρώ ότι πρέπει να ανεβάσω μια κριτικούλα. Έχοντας λοιπόν φρεσκαρίσει τη μνήμη μου για το τι παίζει με κάθε ένα από τα strip clubs της πόλης, μπορώ να πω με βεβαιότητα ότι το fever είναι το καλύτερο. Ναι έχει περάσει και καλύτερες εποχές με περισσότερα κορίτσια, αλλά οι κοπέλες έτσι είναι, πολλές έρχονται και φεύγουν. Τώρα αν κάποιος θέλει να πηγαίνει κάθε βδομάδα ή δυό βδομάδες, λογικό είναι να έχει θέμα με το ρόστερ. Για όλους εμάς τους υπόλοιπους είναι κομπλέ.

Η εξυπηρέτηση ήταν και είναι πάντα άψογη. Πολύ βασικό ότι σε ροτάνε πάντα για τα ποτά και τα κρατάνε σε μπλοκάκι πάνω στο τραπέζι του πελάτη. Το προσωπικό είναι πάντα ευγενικό. Τα ποτά και τα συνοδευτικά είναι ιδανικά και κάθε φορά που κάνω τον τυπικό λογαριασμό μου έχω και κεράσματα από το μαγαζί ή από κοπέλα. Το εκτιμώ. Οι κοπέλες στο μπαρ, Σόνια και Ρούλα είναι συμπαθέστατες. Show νομίζω δεν υπήρχε αυτή την εβδομάδα, αλλά γενικά φέρνουν ωραία show με καλή συχνότητα.

Τώρα πάμε στο θέμα που μας καίει. Τα κορίτσια. Σταθερά καλό επίπεδο, ποτέ δεν μένει χωρίς τουλάχιστον 2-3 κοπέλες που αξίζει να σκάσεις τα λεφτά σου, ενώ συνολικά έχουμε 8-10 το ΠΣ. Από ονόματα θυμάμαι Τζένη, Άννα, Κρίστυ, Φραντσέσκα και Λία, 4-5 ακόμα που δε συκράτησα όνομα (2 μαύρες), και οι 3 που ξεχώρισα. Η Αναστασία που είναι απίστευτο μωρό, γυναικάρα από κάθε άποψη και η προσωπική μου αδυναμία. Η Μαρίνα/Μαριλένα η οποία είναι τρελά παθιάρα Ουκρανοκαυλιάρα.. Τεράστιο ΚΡΙΜΑ που δεν την πήρα πριβέ. Όσο να 'ναι καταλαβαίνουμε πριν ακόμα μπούμε πως θα πάει ένα πριβέ, αλλά διάλεξα ο θολωμένος να κρατήσω τα λεφτά μου για τη Ζωή. Επίσης η Μαρίνα είναι καταπληκτική στην πίστα και πάντα την απολαμβάνω όταν ανεβαίνει. Τέλος η Ζωή είναι μια καινούρια Βουλγάρα χαριτωμένη αλλά μιλά ΠΟΛΥ ελάχιστα ελληνικά/αγγλικά. Δε βγάζεις άκρη - δε μπορείς να κάνεις κανονική κουβέντα. Πολύ κομψά ντυμένη και OMG τι υπέροχα πόδια με υπέροχο καλσονάκι μαύρο για πολύ μπαλαμούτιασμα. Με τα πολλά έπεσα στην παγίδα καθότι το δέλεαρ της εμπειρίας με νέα κοπέλα στη δουλειά με σωματάρα ήταν μεγάλο. Δυστυχώς η κοπέλα δεν έχει πάθος (γενικά όλες τις μέρες και όχι μόνο μαζί μου) παρά το ότι είναι δεκτική σε όλα ακόμα και στο σεξ. Την πήρα για πίπα στα 50 και πέρασα φανταστικά. Απλά χωρίς αγαπούλες και πάθος εγώ πλήττω... Δεν την συστήνω για κάτι άλλο πέρα από πριβέ.

Σαν γενικός κανόνας του fever, οι περισσότερες μουνίτσες βγάζουν πολλά γούστα. Αλλά αν δεις ότι δεν έχει όρεξη, παίρνεις άλλη. Δεν είναι ανάγκη να σπας το κεφάλι σου όπως έκανα εγώ χθες! Ελπίζω να βοήθησα!

Ημερομηνία Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 31, 2017
Menathor
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
18 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
415
Πόντοι:
311
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 azazel, deportivistas21, mpouxos και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
03 Φεβρουαρίου, 2017
και καλα που δεν πηρες πριβε την μαρινα. καμια σχεση με την συμπεριφορα που εχει εξω.εξω απο μονη της παιρνει το χερι σου και το βαζει..... αλλα στο πριβε δεν αφηνει
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1