Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 269 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Επιστροφή απο την δουλειά και ήθελα κάτι γρήγορο και καλό. Λίγο οι πολύ καλές προηγούμενες εμπειρίες μαζί της, λίγο το ποστάρισμα του Nestor L στην ημερήσια ενημέρωση και βουρ για να πετύχω τη Νατάσσα μετά απο καιρό. Η Νατάσσα λοιπόν κοπέλα ξανθιά με κότσο, σχετικά όμορφο πονηρό στρογγυλό μούτρο, ροζουλί μουνάκι και ρώγα που τόσο αγαπάω Έρωτας, δέρμα κατάλευκο απαλό σαν χιόνι που δένει πολύ όμορφα με τα τατου πάνω της και κορμί κανονικό με τρυφερό σφιχτό κώλο.

Μετά απο σχεδόν 20λεπτή αναμονή στο δωμάτιο, κατεύθασε η Νατάσσα και κατευθείαν επίθεση έτσι στα όρθια με μπόλικο μπαλαμούτι φιλιά σε λαιμό και πρόσωπο και εδώ να κάνει παιχνίδια και γλειψίματα με την γλώσσα της στο αυτί μου και σε λαιμό. Έιχα γίνει ήδη τούρμπο. -Έλα μωρή καύλα να σε γαμήσω, έχω καυλώσει 10 φορές με την τσόντα που παίζει στην τ.ν τόση ώρα που σε περίμενα, δεν θέλω πίπα-, της είπα και αυτή να με σπρώχνει και να με κολλάει στον καθρέφτη του τοίχου (κρύωσε η πλάτη μου, να πώ την αλήθεια) να σκύβει σε στάση σαν βατράχι και να αρχίζει την πίπα, πίπα με ρυθμό και καλά ρουφήγματα. -Έλα δεν αντέχω, θέλω να σου γαμήσω το μουνί- και εκεί λίγο πριν να αλλάξουμε στάση απο μόνη της να κάνει deepthroat. Της πίεσα και εγώ με δύναμη το κεφάλι πάνω στον πούτσο και να με ρωτάει αν θέλω να μάθω τι έφαγε με αυτό που της έκανα.

Πρώτη στάση να ξαπλώνει ανάσκελα, εγώ στα όρθια και να της τραβάω τα κωλομέρια έξω απο την άκρη του κρεβατιού. Με τον πουτσοκέφαλο να της τρίβω την κλειτορίδα και να με σταματάει για να φτύσει τα δάχτυλα της και να σαλιώσει την μουνοκλειτορίδα της. Μετά απο λίγο τον έπιασε και τον έχωσε στο μουνί και εγώ να δίνω πότε γρήγορο ρυθμό και πότε αργό βαθύ δυνατό με πάθος. Τα βλέμματα μας να διασταυρώνονται όλο λαγνεία και ένταση, πέσανε και δύο τρία πεταχτά φιλιά (δεν τρελάθηκα ακόμα για γλωσσόφιλα στο μετάξι), στα τέσσερα να απολαμβάνω να χουφτώνω τον θεσπέσιο κώλο της και να κλείνουμε την συνεδρία σε στάση ψαλίδι, να προσπαθώ να χύσω όσο πιο βαθιά μπορούσα και να μένω μέσα της μέχρι να ηρεμίσει το κορμί μου απο την ηδονή, παίρνοντας ταυτόχρονα βαθιές ανάσες.

Κλείνοντας, και κατά την επιστροφή μου να αναρωτιέμαι αν έκανα τέτοιο γαμήσι και με τέτοια κοπέλα στην εξευτελιστική τιμή του 10ευρου. Σαν να έχεις κερδίσει στο πόκερ, ποτ σε τριπλό all in. Πιο value δηλαδή πεθαίνεις.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
high voltage
Σπουδαίος
Εγγραφή:
7 Δεκ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
2.908
Πόντοι:
2.591
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, dmtrsxxx, sexdreamer και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2017
Η Νατάσα είναι το διαμάντι του Μεταξουργείου,δεν με απογοήτευσε ποτέ εδώ και δύο χρόνια που είμαι τακτικός πελάτης της!
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1