Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 14 10
Call-Girls 46434
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ειχα αποφασισει να κανω δωρο στον ευατο μου για τα 46α γενεθλια μου ένα 24ωρο ραντεβου με Μαριαλενα και Αγγελικη 24 . Η συνεννόηση με τα κοριτσια εγινε ευκολα . Εκλεισα την ιδια σουιτα στο ιδιο ξενοδοχειο που ειχα κανει και το 24ωρο με Βερονικα και Ναγια. Αρχικως ειχαμε συμφωνησει για το σ/κ 21-22 Ιανουαριου που ηταν τα γενεθλια μου ,όμως για να είναι σιγουρα τα κοριτσια ότι δεν θε εχουν θεμα με την περιοδο τους το τελικα το κανονισαμε για το σ/κ 28-29 Ιανουαριου .
Πρωτα εφτασα εγω στις 3 το μεσημερι στο ξενοδοχειο και μετα από λιγο ηρθαν και τα κοριτσια . Παραγγειλαμε να κατι από το room service διοτι κανεις μας δεν ειχε φαει και μετα χαλαρωσαμε με τσιγαρακι (εγω και η Αγγελικη διοτι η Μαριαλενα δεν καπνιζει ) και κουβεντουλα . Υστερα τα κοριτσια μπηκαν για ντουζακι για να φρεσκαριστουν και μετα μπηκα εγω . Μετα αρχισε η απολαυση …….
Πρωτος γυρος περιλαμβανε το αγαπημενο μου γλυφομουνι όπως και σε όλα τα ραντεβου μου . Πρωτα περιποιηθηκαμε εγω και η Αγγελικη την Μαριαλενα και μετα η Μαριαλενα και εγω την Αγγελικη που εδειξε να το απολαμβάνει ιδιαιτερος . Μετα από αρκετο γλυψιμο τελειωσε με το μουνακι της να γινεται μουσκεμα . To θεαμα ηταν πολύ καυλα , αλλοιψα τον πουτσο μου με τα υγρα από το μουνι της και της τον εδωσα στο στομα . Η Αγγελικη μου εκανε μια βαθια πιπα που δεν αντεξα και μετα από λιγο εχυσα στο στομα της . Η Αγγελικη εριξε λιγο από τα χυσια μου στο στομα της Μαριαλενας που μας κοιταζε παραπονεμενη που δεν τελειωσα στο στομα της . Μετα ντουζακι ολοι και χαλαρωμα με κουβεντουλα και τσιγαρακι .
Δευτερος γυρος ξεκινησε με τα κοριτσια να περιποιούνται τον πουτσο και τα αρχιδια μου εναλλαξ . Σε μια φαση η Μαριαλενα σταματαει , βγαζει από μια τσαντα ένα strap on (δεν μου ειχαν πει ότι θα φερουν μαζι τους), το φοραει , βαζει προφυλακτικο και αρχιζει να γαμαει την Αγγελικη ενώ εκεινη μου επερνε πιπα . Το θεαμα ηταν πολύ καυλωτικο , ενιωσα ότι θα τελειωνα παλι στο στομα της Αγγελικης . Σηκωνομαι βαζω προφυλακτικο κανω περα την Μαριαλενα και αρχιζω να γαμαω εγω την Αγγελικη τωρα . Δεν αντεξα για πολύ και εχυσα μεσα στο μουνακι της Αγγελικης . Μετα τα γνωστα ντουζακι ολοι και χαλαρωμα με κουβεντουλα και τσιγαρακι .
Τρίτος γυρος ξεκιναει με τα κοριτσια να μου προσφερουν ένα υπεροχο λεσβιακο με γλυκοφίλα , γλυψιματα και δονητες να μπαινουν σε ολες τις τρυπες . Αν και δεν πιστευα ότι θα μου σηκωθει για τριτη φορα (συμπωματα της ηλικιας γαρ) βλεποντας αυτό το θεαμα καυλωσα παλι . Εβαλα την Μαριαλενα να μου κανει πιπα και ειπα στην Αγγελικη να μου ετοιμασει το κωλαρακι της Μαριαλενας για να το γαμησω . Η Αγγελικη το εγλυψε , του εβαλε λαδακι και δαχτυλα για να το χαλαρωσει . Όταν μου ειπε ότι είναι ετοιμο , φορεσα προφυλακτικο και μπηκα στι καλαρακι της Μαραιλενας . Μετα από ένα καλο σφυροκόπημα και με την Αγγελικη να ριχνει σκαμπιλια στα κωλαομαγουλα της Μαριαλενας τελειωσα μεσα του και επεσα ξερος στο κρεβατι για λιγα λεπτα .
Η ωρα ειχε παει 10 παρα οποτε μετα από ντουζακι και λιγο χαλαρωμα , ντυθηκαμε και πηγαμε για φαγητο σε μεζεδοπολειο στην οπου φαγαμε τις ποικιλιες μας , ηπιαμε το κρασακι μας και ρακοεμελα για το τελος .Τα κοριτσια ηταν σε πολύ καλη διαθεση , χαλαρωσαν , μιλουσαν και γελαγαν ευχαριστημενα . Κατά τις 1:00 τα ξημερωματα γυρισαμε στο ξενοδοχειο οπου βγαλαμε φωτο στο δωματιο (καποια στιγμη θα της ανεβασει η Μαριαλενα) και πεσαμε ξεροι για υπνο .
Την Κυριακη εγω και η Αγγελικη σηκωθηκαμε και πηγαμε για πρωινο ενώ της Μαριαλενας τηε φεραμε στο δωματιο διοτι δεν καταφερε να σηκωθει . Η Αγγελικη μετα εφυγε διοτι ειχε να παει σε μια υποχρεωση (μου το ειχε πει από 2-3 μερες πριν) και εμεινα μονος με Μαριαλενα.
Όταν ξυπνησε καναμε ντουζακι και της πηρα το κωλαρακι για άλλη μια φορα . Τι καλυτερο να ξεκινας την μερα σου με το να γαμας το κωλαρακι της Μαριαλενας!!!! . Μετα η Μαριαλενα πηρε πρωινο , βγαλαμε φωτο στο μπανιο , ετοιμαστηκαμε και φυγαμε .
Ηταν το καλυτερο δωρο γενεθλιων που εκανα μεχρι σημερα στον ευατο μου . Τα κοριτσια κανουν υπεροχο duo διοτι γουσταρουν να είναι μαζι και το απολαμβανουν , δεν είναι μονο τα χρηματα . Ευχαριστω πολύ καοριτσαρες μου . Το επομενο 24ωρο θα αργησει αλλα θα είναι ακομα καλυτερο !!!! Να ειστε παντα καλα !!!!

ΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωταςΈρωτας

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
6 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
ioannisp71
Σεβαστός
Εγγραφή:
2 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
20
Likes:
1.884
Πόντοι:
1.781
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Manost, koumanidas, fouxter και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Ιανουαρίου, 2017
Πόσο πήγε το μαλλί ;
01 Φεβρουαρίου, 2017
Συναγωνιστή ευχαριστούμε για την κριτική! Ποσο σου πήγε η όλη φάση;Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2