Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 6 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τηλ και κλείσιμο ραντεβού στα Βόρεια. Πάω κάνω μπανάκι, παίρνω κατι αργινίνες pre workout και κάθομαι αραχτός, έρχετε η ώρα λέω δωμάτιο και τσούπ σε 10 σκάει μύτη η τσούπρα με σοβαρό ύφος, μιλάμε λίγο και με προσκαλεί να πάμε στο μπάνιο ενώ ήμουν τυλιγμένος με πετσέτα, της είπα θα τη περιμένω αφου έχω κάνει. Βγαίνει και έρχετε ξαπλώνει δίπλα μου ενώ έβλεπα στο instagram κάτι παρτόλες κοιτούσε κι αυτή με πολύ περιέργεια, αρχίζει με φιλάει στο στήθος, της χουφτώνω τη κολάρα και ενώ μου έτριβε της βυζάρες της πάνω μου αρχίζει να κατεβαίνει σιγά σιγά, αφαιρεί πετσέτα και αρχίζει να γλύφει απαλά, πάει στα αρχίδια και αρχίζει να γλύφει, σιγά σιγά αρχίζει να γλύφει και τον πούτσο μου που όλο και μεγάλωνε.. αφού τον καύλωσε καλά αρχίζει πίπα ρίχνωντας μου ματιές.. τη πιάνω απ τα μαλλιά και της δίνω λίγο γρήγορο δυνατό ρυθμό, αυτή να έχει το ένα της χέρι στο στήθος μου, την έβαζα να γλύφει αρχίδια και μετά πάλι πίπα, ειχα τον απόλυτο έλεγχο αφού την είχα γραπώσει δυνατά, προσαρμόστηκε πάντως χωρίς μα και μου.. ok της λέω βάζω προφυλακτικό και τη βαζω να κάτσει πάνω μου, ασχολήθηκα με το πανέμορφο στήθος της, δε το χόρταινα να γλύφω ποτε το ένα πότε το άλλο, σίγουρα είχα φάτσα τρελαμένου εκείνη τη στιγμή.. της χουφτώνω τη κολάρα για να αρχίσει να χοροπηδάει, δε το βρίσκαμε κάπως στο ρυθμό γιατι το μυαλό μου ήταν στα βυζιά της να τα πιάνω και να τα γλύφω με κάθε ευκαιρία.. το παίρνω απόφαση και αφού τη σηκώνω ελαφρά αρχίζω να δίνω δυνατά μέρχι που έχυσα.. αυτή ξάπλωσε πάνω μου και γω τη χαιδευα απλά στη πλάτη λαχανιασμένος.. και αυτή είχε λαχανιάσει λίγο.. ηρεμίσαμε και ξάπλωσε ο ένας δίπλα στον άλλον.. κάτι πήγαμε να πούμε αλλα λίγο η αμηχανία λίγο οτι βαριούμουν για κουβέντα σηκώνομαι πάω στο ντούς.. κάνω ένα γρήγορο, κάνει και αυτή ξεχωριστά και έρχετε πάλι ξαπλώνει δίπλα μου.. σκεφτόμουν έχω και δεν έχω όρεξη για 2ο γύρο, σκέφτηκα ομως πρέπει να το παλέψω, αρχίζω τη φιλάω στο λαιμό και στα βυζία ενώ αυτή μου χαιδευε τα μπαλάκια απαλά.. γενικά επειδή έχω πήξει στα στυλιαροπίπινα και στα πετίτ πουτανάκια συνειδητοποίησα οτι είχα καιρό να γαμίσω μπαμπάτσικη χυμώδες τάνα σαν τη Βαλέρια.. ξεκινάει ο 2ος γύρος βάζωντας τη στα τέσσερα, Κωλάρα με Κ κεφαλαίο, αρχίζω την γαμάω στα τέσσερα, τη πιάνω απ το μαλλί ενω αυτή να βογγάει και να αναστενάζει, κόζαρα το πρόσωπο της απ το καθρέφτη που έπαιρνε εκφράσεις καύλας, τη γυρνάω ιεραποστολικό φιλιόμαστε ενω τη γάμαγα, μπαίνω τελική ευθεία βγάζω προφυλακτικό και αδειάζω στη κοιλιά της και στα βυζιά της.. της χάιδεψα το πρόσωπο και της έκλεισα το μάτι σαν να της λέω ευχαριστώ.. αυτή χαμογέλασε.. της έδωσα πετσέτα και τη πρότεψα τα πάει να πλυθεί.. βγήκε μου έδωσε φιλάκι και με καληνύχτησε.. Σε γενικές γραμμές δεν ενθουσιάστηκα πολύ αλλα μάλλον επειδή έχω συνηθίσει πετίτ στυλιαροπίπινα που είναι πολύ της μόδας και τα παίρνω κατα κόρον στα ραντεβού μου, για την αλλαγή πήρα τη Βαλέρια που με τρέλαναν οι βυζάρες της και τις καταευχαριστήκα το μόνο σίγουρο,, εκεί ειναι και το φόρτε της.. κατ τα άλλα ειναι για πολύ μπαούλιασμα αλλά απαιτεί πλεόνασμα τεστοστερόνης απο κάποιον με πολλές καύλες.. τοτε να τη προτιμήσει κάποιος και να τη κάνει μπαούλο στη πούτσα γιατί αντέχει PSE.. Kαλή συνέχεια και καλά γαμήσια!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
140€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Χωρίς γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
Ampelale
Τιμημένος
Εγγραφή:
10 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
35
Likes:
5.842
Πόντοι:
6.796
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chris1955, koukoskoukou, dx80 και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού