Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 128 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Σε χθεσινη πρωινη τσαρκα μου πετυχα την γυρολογο μικρη Βιβη.Την πετιτ μελαχρινη με το ωραιο σωματακι,το μεσαιο βυζακι και το επισης ωραιο κωλαρακι που εχει περασει και απο Ιασωνος 20 Α+Β.Τωρα την πετυχα στο ισογειο του 37 της Ιασωνος.Στο σαλονι με δελεασε για να περασω δωματιο και γω το επραξα καθως ηταν ενας απ τους στοχους μου για σημερα.Η τσα2 λιγο σπασαρχι.Στο δωματιο δεν αργησε να μπει καθως δεν ειχε αλλο πελατη.Ηρθε εκατσε στο πλαι μου γδυθηκε και ουσιαστικα απλα καθοταν στο πλαι μου χωρις να κανει τιποτα.Στεκοταν λιγο σαν χανος.Εγω την χουφτωνα για να φτιαχτω και αυτη απλα μου τον επαιζε λιγο.Καποια στιγμη με ρωτησε τι θες αλλα δεν της εδωσα σημασια.Στη συνεχεια με ξαναρωτησε και εν τελη εννοουσε αν θελω πιπα η οχι.Της ειπα βεβαια και θελω και ετσι εβαλε την καποτα και ξεκινησε μια πιπα την οποια δεν μπορουσα να καλοδω καθως ηταν πεσμενο το μαλλι της μπροστα αλλα μαλλον την εκανε την δουλεια της καθως καταφερε να με τελειωσει ετσι...βοηθησε βεβαια και η μεγαλη αποχη απ το αθλημα.Γενικα για εμενα δεν αξιζει καθως δεν παιρνει πρωτοβουλιες και περιμενει απο σενα σαν χανος να κανεις παιχνιδι αλλα παντως ουτε και ειναι σπασαρχι.Για οποιον αρεσκεται σε απειρα πιπινακια ισως να του κανει αρκει να μην τον ζαλισει με το χρονο καθως στο τελος κατι ανεφερε για το χρονο ενω και η τσα2 κατι της ειπε πρωτου μπει για τον χρονο.Μαλλον την δασκαλευαι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βιβή
Tsarkalakos
Ανώτατος
Εγγραφή:
30 Ιαν 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
302
Likes:
4.502
Πόντοι:
16.491
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alex2003, Jim25jim, aselgeia και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού