Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 120 10
Call-Girls 261792
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Συνάντηση με την Αννα μετα απο ανταλλαγή μερικών sms σε ξενοδοχείο της επιλογης μου κατι που βαζω στα συν.στέλνω μυν με το δωμάτιο και μερικα λεπτά μετά απο την προκαθορισμένη ώρα χτυπάει η πόρτα.Αντικρυζω ανοίγωντας μια ψηλη,αδύνατη,ομορφη κοπελα φουλ αρωματισμένη οπως ειχα ζητησει με ενα σεξυ φορεματακι(το λες και κομματι υφασμα).Χωρις να χασει χρόνο αρχισε να γδυνεται πεσανε τα πρωτα φιλια και μπηκε για ντουζ εγώ είχα παει έτοιμος.Σε πολυ λιγο χρονο βγαινει και αρχιζει η 'μαχη',φιλια με γλωσσα,πολυ καλο ελευθερο στοματικο με περιποιηση γυρω περιοχης οπου καποια στιγμη την σταματησα να ανταποδώσω.οντως υπαρχει μια ουλη στην κοιλια εντελως αμελητεα πεντακαθαρο νινι για πολυ γλειψιμο που δειχνει να της αρεσει.παιχτηκε ενας μονο γυρος καθοτι ημουν τερμα κουρασμενος και αγχωμενος με δικα μου θεματα.πολυ καλη συμμετοχη σε τρεις στασεις,δακτυλο στην πισω τρυπα που και αυτο φανηκε να της αρεσει τελειωμα στο στομα εξισου καλη Προσκύνημα και οντως τα φτυνει στην μοκετα.Ενα σημειο που δεν φαινεται αλλα αξιζει ειναι το πολυ ωραιο,κατα την αποψη μου παντα,προσωπο της.την προετρεψα να βαλει και φωτο μαλιστα αλλα δεν γινεται.αν και πολυ φανατικος του cim.στην επομενη συναντηση Αννουλα τελειωμα στο προσωπο!!!!μπορεις να συζητησεις πολυ ανετα μαζι της και να αισθανθεις σαν να ειναι γκομενα σου!Συνοπτικα ειναι μια κουκλαρα,ψηλη με κωλαρα αλλα με μικρο βυζι και ρωγα καγκελο.κανει τα παντα με χαμογελο δεν δυσανασχετει και δειχνει τουλαχιστον να το γουσταρει.ερχεται στην ωρα της ΑΛΛΑ φευγει και ακριβως στην ωρα της αν και εχω συναντησει κοπελες που καθονται τεταρτο και 20λεπτο παραπανω!βυζολαγνοι,λατρεις milf και μπαμπατσικων .....οχι,δεν!κοιταξτε κατι αλλο.
Τελος αυτη η ναζιαρικη φωνουλα πριν στηθει 'πωωωως με θελειιις???' σε τελειωνει πριν την ακουμπησεις!!!!!!! Ματάκι
να εισαι καλα Αννουλα,ελπιζω συναγωνιστες να σας κατατοπισα.
Προσωπο:10!!!!
Γεν συμπεριφορα:10'

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Δεκ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
14
Likes:
507
Πόντοι:
326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, argyropelekanos, tonos17 και 13 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού