Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 214 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
2.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
H επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Πέμπτης πρός Παρασκευή στις 01.20 , αφού έκανα βόλτα στα σπιτάκια της Λιοσίων και πέριξ αυτής όπου δοκίμασα την Σήλια στο Χωματιανού 11β, συνέχισα την βόλτα μου στα σπιτάκια που ήταν ανοιχτά Φυλής και Φωκαίας . Ανέβηκα τα σκαλιά και περίμενα στο άδειο σαλόνι για περίπου 2 λεπτά εμφανίστηκε μια καινούργια κοπέλα (από πίσω ακολουθούσε η υπηρεσία η οποία δεν μίλαγε), σώμα με λίγα πιασιματάκια κοντή , καστανό σκούρο μαλλί 1.5-2άρι βυζί και αφράτη κωλάρα , είπε ότι την λένε Ρόξι από το Ρωξάνη...Ρουμάνα την ρωτάω ? ναι απαντάει αν και όλοι με κάνουν για θεσσαλονικιά... , έχει και δύο τατού , ένα στον αριστερό καρπό της και ένα πάνω από το αριστερό στήθος που γραφεί “εσύ είσαι όλη μου η ζωη” το οποίο δεν φαίνεται ολόκληρο όταν σαλονάρει μιας και το καλύπτουν τα μαλλιά της αλλά στην συνέχεια όταν πέρασα στο δωμάτιο και ειδικά στην ιεραποστολική στάση δεν μπορείς να μην το δεις. Στο σαλόνι πολύ επικοινωνιακή πετούσε ωραίες ατάκες ήταν ζεστή και αν και με απλό πρόγραμμα με έπεισε να περάσω μαζί της.

Πλήρωσα την υπηρεσία που πραγματικά ο ρόλος της ήταν τελείως διακοσμητικός και πέρασα στο δωμάτιο. Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο , μιλήσαμε λίγο , είπε ότι είναι 23 ετών αν και εγώ την έκανα γύρω στα 28-29 και σίγουρα έχει δουλέψει αλλού (το καταλαβαίνεις από τις κινήσεις και την συμπεριφορά της)αλλά δεν ήθελε να μιλήσει για αυτό.

Ξάπλωσα , ανέβηκε από πάνω μου , πεταχτά φιλιά σε χείλη λαιμό στήθος χωρίς να βιάζεται και χάιδεμα αρχιδιών και πούτσου ήταν τα προκαταρκτικά της. Πέρασμα προφυλακτικού , η πίπα της σε γενικές γραμμές καλή αλλά μέχρι εκεί , πέρασμα από αρχίδια δεν έκανε αλλά δεν ζήτησα κιόλας. Της ζήτησα να γυρίσει σε στάση 69 το έκανε και για λίγη ώρα έγλυψα το μουνάκι της .

Πρώτη στάση της είπα να ανέβει από πάνω μου , φαίνεται ότι ξέρει , αυτή έκανε όλη την δουλεία , κυκλικές κινήσεις της λεκάνης της πάνω στον πούτσο μου ανεβοκατεβάσματα , γενικά είχε συμμετοχή παίρνει πρωτοβουλίες και δεν τα περιμένει από εσένα όλα , αλλαγή στάσης της είπα να στηθεί στα τέσσερα , καλό στήσιμο , αντέχει και δυνατό σφυροκόπημα , της είπα να αλλάξουμε πάλι στάση , δεν είχε πρόβλημα , της ζήτησα να την πάρω πισωκολλητά στα όρθια στον καθρέπτη , την γαμούσα και έτριβα την κλητορίδα της , τέταρτη και τελευταία στάση ιεραποστολικό , έχοντας βρει καλό ρυθμό και συγχρονισμό μετά από κάνα 3λέπτο τελείωσα.

Δεν βιάστηκε να σηκωθεί και με αγκάλιαζε , γενικά δεν βιάζεται καθόλου και γνωρίζει πως να γαμιθεί . Σηκώθηκα πλύθηκα έκανε και αυτή το ίδιο , φόρεσε τα εσώρουχα της και όσο ντυνόμουν μου έπιασε την κουβέντα. Βγήκαμε μαζί από το δωμάτιο , μου έδωσε ένα πεταχτό φιλί στα χείλη στο άδειο σαλόνι και με καληνύχτισε.

Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20 λεπτά , καμία ενόχληση από την υπηρεσία , αυτή δεν βιάζεται καθόλου έχει πολύ καλή συμμετοχή δεν βαριέται τις εναλλαγές στάσεων και γενικά ήταν μια καλή κατάθεση σε μία κοπέλα με απλό πρόγραμμα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 27, 2017
Όνομα κοπέλας
Ρώξι
Υπηρεσίες
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.812
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού