Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 140 10
Γενική βαθμολογία
 
5.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Πέμπτης πρός Παρασκευή στις 00.25 . Βόλτα στα σπιτάκια της Λιοσίων και πέριξ αυτής με σκοπό να δω δυο κοπέλες που δεν είχε τύχει μέχρι στιγμής να πετύχω στις βόλτες μου . Πρώτος σταθμός Λιοσίων 73α όπου η κοπέλα που έψαχνα παρόλο που την είχαν και στο πρόγραμμα της σελίδας τους , δεν εμφανίστηκε σύμφωνα με την υπηρεσία , συνέχισα την βόλτα στα άλλα σπιτάκια και εν κατακλείδι κατέληξα εδώ.

Ανέβηκα τις σκάλες και η ηλικιωμένη υπηρεσία μου είπε ότι έχει καινούργια κοπέλα...Πράγματι εμφανίστηκε στο σαλόνι η Σήλια , μελαχρινό στιλιάρι με μακρύ ίσιο μαλλί , γυαλάκια , μικρό βυζί και αρκετά τατού (μικρά στην πλειοψηφία τους και 8 τελικά στον αριθμό όπως μέτρησα αργότερα στο δωμάτιο), εμφανισιακά αρκετά μέτρια αλλά πάντα πρέπει να δοκιμάζουμε κάτι άλλο και στο κάτω κάτω έχω πάει και με χειρότερες εμφανισιακά.

Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο . Φρεσκαρίστηκα και την περίμενα , μετά από λίγο ήρθε στο δωμάτιο με πολύ ενέργεια και κέφια , πήγε έκατσε στην άκρη του κρεβατιού όπου ήταν και η σόμπα και με προσκάλεσε να πάω να καθίσουμε λίγο για να ζεσταθούμε... Την ρώτησα αν στο κουζινάκι έχει σόμπα , απάντησε ότι έχει αλλά κάνει πολύ κρύο. Πιάσαμε την συζήτηση μέχρι να ζεσταθεί το κοκαλάκι της , είπε ότι είναι 21 ετών με καταγωγή από την Καβάλα και ότι δουλεύει σε αυτή την δουλειά 1 μήνα. Συνεχίσαμε λίγο την κουβέντα μιλώντας για τα τατου της , μιλούσε με πολύ ενθουσιασμό για τα τατού που έχει αλλά και για ένα μεγάλο που έχει στόχο να κάνει αλλά της έκοψα τον άκρατο ενθουσιασμό της λέγοντας της αν θα κάνουμε τίποτα.

Ναι εννοείται είπε , της έβγαλα το σουτιέν και το κάτω εσώρουχο και φίλησα λίγο τα μικρά βυζάκια της , χέρι στο μουνάκι της το αποφεύγει(έκλεισε τα πόδια της)ενώ και φιλία στο στόμα δεν δίνει(η δικαιολογία της ήταν λόγω του κραγιόν της...)Ξάπλωσα , λίγο χάιδεμα στην κοιλιά το στήθος και τον πούτσο και ερώτηση για αν θέλω πίπα με προφυλακτικό ή όχι . Πήρε 3!!! μωρομάντιλα και για αρκετή ώρα σκούπιζε τον πούτσο μου , έδειχνε διστακτική στον να τον πάρει στο στόμα της και σκέφτηκα ότι η πίπα της θα είναι χάλια, διαψεύστηκα παταγωδώς...σούπερ πίπα βαθιά υγρή όσο πρέπει παιχνίδια με την γλώσσα της , το ευχαριστιόμουν που την άφησα να με γλύφει για ώρα και την σταμάτησα μόνο όταν ένιωσα ότι θα χύσω.

Της είπα να κάνουμε σεξ τώρα , πήρε το μπουκαλάκι με το τζελ και έβαλε μια πολύ μεγάλη δόση στο μουνάκι της...πώς θέλεις με ρώτησε , της απάντησα έλα από πάνω , ώχ καβάλα θέλεις , ναι της απαντώ δεν σου αρέσει , η Καβάλα μου αρέσει να καβαλάω δεν μου αρέσει είπε γελώντας. Καβάλησε τον πούτσο μου και έκανε κάτι άγαρμπες κινήσεις ενώ και από το πολύ τζελ που είχε βάλει ακουγόντουσαν ήχοι πλατσουρίσματος...Την έφερα κοντά μου την έπιασα με τα χέρια μου και έδινα εγώ τον ρυθμό αλλά και πάλι δεν είχα αίσθηση του μουνιού της. Αλλαγή στάσης της είπα να στηθεί στα τέσσερα , το έκανε , κάτω απο το σώμα της τοποθέτησε και δυο μαξιλάρια , καλό στήσιμο , βέβαια δεν ήταν και για πολλά πολλά έτσι λεπτούλα όπως είναι αλλά το χειρότερο ήταν ότι μύριζε κωλίλα...ξενέρωσα και αφού την γάμισα για κάνα 2λέπτο ακόμα τελείωσα.

Σηκώθηκε φόρεσε τα εσώρουχα της με χαιρέτησε και έφυγε , βγαίνοντας στο σαλόνι καυλάντιζε έναν πελάτη και απ ότι άκουσα τον έπεισε και πέρασε σε δωμάτιο. Στο δωμάτιο έκατσα περίπου 18 λεπτά , μέτρια εμφανισιακά , μηδενικά προκαταρκτικά , φοβερή πίπα (το μόνο που άξιζε τελικά καθώς και η διάθεση της)αλλά μέχρι εκεί , καμία πρωτοβουλία πάρα πολύ τζελ και το χειρότερο οι οσμές... Μια φορά ήταν αρκετή.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 27, 2017
Όνομα κοπέλας
Σήλια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.612
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού