Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.9 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Χριστίνα είναι μία ψηλή νεαρή Ρουμάνα περίπου 1.70, είναι ξανθιά με το μαλλί κότσο σήμερα που την συνάντησα. Μεσαίο στήθος όχι τελείως στητο . Έχει ποδαρες και σίγουρα ξεχωρίζει
από τα υπολοιπα σιαμιαμιδια της περιοχής. Στο πρόσωπο μου θύμισε την Ντενισσα που δούλευε στα μοντελαδικα. Η Χριστίνα ήρθε στο δωμάτιο ευδιάθετη και χαμογελαστή,ήταν στον οίκο από το πρωί αλλά δεν το καταλαβα γιατί δεν έδειχνε κουρασμένη. Μου έβαλε καποτα και άρχισε μία πίπα τυπική με ολίγον παίξιμο. Στο μενού υπάρχει και 69 αλλά δεν δοκίμασα. Την ανεβασα από πάνω
οπου σίγουρα είναι καυλωτικο το θέαμα να βλέπω ένα ξανθό ψηλό κοριτσαρο να με καβαλάει.
Το κούνημα της αρκετά καλό με βαθιά καθίσματα άνετα μπορεί να κάνει τον πελάτη να χύσει έτσι.
Την γύρισα σε κανονική στάση όπου από την αρχή φάνηκε ότι της αρεσει το gfe κλίμα αφού με τύλιξε με τα μακριά απαλά πόδια της όπως και με τα χέρια της χωρίς όμως να με εμποδίζει στην διείσδυση. Έκανα ένα μικρό διάλειμμα από το γαμησι και άρχισα να γλείφω τα όμορφα στήθη της
και να γλείφω το λαιμό της. Δεν παραπονέθηκε σε κάτι από αυτά. Ξάπλωσα πάλι πάνω της χουφτωνα της μπουταρες της και την γαμουσα απαλα. Έτσι ρομαντικά και ήσυχα έχυσα μέσα της.

Συμπερασματικά η Χριστίνα είναι μία πολύ όμορφη κοπέλα ευδιάθετη και χαμογελαστή,
ειναι τρυφερή και ομιλητική σε ρίχνει με την απλότητα της.
Αυτή ήταν η προσωπικη εμπειρία μου με την Χριστίνα ελπίζω να περάσετε το ίδιο καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.276
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού