Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 130 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Σοφία είναι καινούρια μιλφ,Ρωσόφωνη, κοντή,γεματούλα ελαφρώς,με κοιλιά χαλαρή,ξανθά μαλλιά προς το καρέ,κωλάρα και βυζάρες γύρω στο τεσσεράμιση νούμερο.Εμφανισιακά δεν είναι κοπέλα του γούστου μου,αν και πιστεύω κάποιους θα τους εξιτάρει. Αποφάσισα να την δοκιμάσω λόγω προγράμματος,τιμής (10 ευρώ) και μιας και ξέρω ότι οι κοπέλες που εργάζονται στο μαγαζί αυτό είναι παρά πολύ δυνατές σε υπηρεσίες. Έτσι λοιπόν πόνταρα το βυσσινί αντίτιμο και δεν το μετάνιωσα.
Η Σοφία έφθασε στο δωμάτιο, είναι ολοκαίνουρια άφιξη στην χώρα μας,δεν γνωρίζει σαφώς Ελληνικά αλλά και καθόλου Αγγλικά. Μέσα στο δωμάτιο μιλούσε Ρώσικα κάτι που δεν με χαλάει καθόλου,αντιθέτως με ανεβάζει πολύ.
Αφαίρεσε τα εσώρουχα της και πέταξε τα μεγάλα μαστάρια της έξω.Άρχισα να τα μαλάζω και να τα γλύφω, η υφή τους ήταν μαλακή και οι ρώγες μεγάλες και πρησμένες.Στα γλωσσόφιλα ήταν αρκετά δεκτική και μάλιστα η χοντρή της γλώσσα ήταν αρκετά επιδέξια και κινιόταν με μαεστρία.
Αφού ατσαλώθηκα ικανοποιητικά,ξάπλωσα στο κρεββάτι και η Σοφία συνέχισε να με γλύφει στις θηλές του στήθους μου.Την έβαλα να με γλύφει στον λαιμό ενώ εγώ της έβαζα δάχτυλο στην μουνάρα της. Κατόπιν σκούπισε πούτσο και αρχίδια με μωρομάντηλο και ξεκίνησε το τσιμπούκι της το οποίο ήταν βαθύ,υγρό και επιδέξιο.Σε πρόταση μου για περιποίηση των όρχεων άρχισε να σπατουλάρει την γλώσσα της σε όλη την περιοχή.Είναι πάρα πολύ δυνατή στο πινέλο.
Την γύρισα σε 69 και άρχισα να την γλύφω ενώ της έβαλα τρία δάχτυλα μέσα στην μουνότρυπα.Συνέχισε απερίσπαστη το ρούφηγμα πέους και το γλύψιμο αρχιδιών.
Στο σεξ την πήρα μόνο σε μία στάση,αυτή απο πάνω μου.Φόρεσε προφυλακτικό και άρχισε να χτυπιέται στο σκληρό κοντάρι μου ενώ τα φιλιά έδιναν και έπαιρναν.Στην θέση αυτή έπαιζα με τις βυζάρες της καστανιέτες.
Για το μεγάλο φινάλε την έβαλα να μου κάνει πινέλο στους όρχεις και στην περιοχή μεταξύ αρχιδιών και κώλου και κατόπιν τον έπαιζα στο στόμα της ενώ αυτή έγλυφε την βάλανο σαν παγωτό.Όταν ήμουν έτοιμος άδειασα μία ικανοποιητική ποσότητα σπέρματος στο φιλόξενο στόμα της.
Εν κατακλείδι,πρόκειται για μία ακόμη δυνατή περίπτωση που έχει φέρει το μαγαζί με ισάξιες υπηρεσίες με Φωτεινή,Λύδια και Αλίσα. Απευθύνεται σίγουρα σε ειδικό κοινό λόγω εμφάνισης. Σίγουρα όσοι την δοκιμάσουν θα μείνουν ικανοποιημένοι από θέμα υπηρεσίων.Την προτείνω λοιπόν σε όσους δίνουν βάση σε υπηρεσίες.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σοφία
professorx
Τιμημένος
Εγγραφή:
6 Ιαν 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
527
Likes:
28.978
Πόντοι:
35.368
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, ZeroTolerance, Jim25jim και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού