Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 85 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Η Μόνικα όπως την γνωρισα στην οδό φυλής ειναι μία ψηλή σκουρόχρωμη Ρουμάνα με όμορφο σέξι
προσωπο ωραίο 2αρι στητο βυζί και πανέμορφα καπούλια αλογίσια. Στον οίκο αυτό δεν ξέρω
τι όνομα χρησιμοποιεί νομίζω το έχει αλλάξει αλλά εγώ ακόμα Μόνικα τη λέω.
Στην πρωινή βάρδια στο Μετάξι είναι στις τοπ επιλογές.
Εισοδος στο μικρό στενό δωμάτιο κολλητά με την πόρτα εισόδου,το οποίο είναι ψιλοαθλιο.
Η Μόνικα εμφανίζεται κάπως βαριεστημενη τόσο στο σαλονι όσο και στο δωμάτιο αφού δε μιλάει πολύ πετάει την καποτα σαν αποτσιγαρο πάνω στο κρεββάτι και βγάζει τα εσώρουχα με μηχανικές κινήσεις. Εμένα προσωπικά δε με πτοούν αυτά. Η Μόνικα μου έβαλε καποτα και άρχισε μία πίπα αργή και αισθησιακή με ολίγα μουγκρητά. Δεν περνά από μπαλες. Ήθελα οπωσδήποτε να την σφυροκοπησω στα 4 όπως και έγινε.. στήθηκε σπάζοντας τη μέση της και μπήκα μέσα στη μουναρα της και κολλησα πάνω στα κωλομερια της. Είχε περάσει τις γαμπες της σταυρωτά πάνω στις δικές μου και είχαμε κλειδώσει σε αυτή τη στάση. Ακολούθησε δυνατό γαμησι με την κορασίδα να βγάζει αληθοφανή μουγκρητά και να έχει γαντζωθει από τα σεντόνια. Εγώ την γαμουσα δυνατά με τα καπούλια της να πάλλονται από τα χτυπήματα μου... έφαγε και μερικές ξύλιες στον κώλο έτσι για να μάθει. Η αίσθηση και η ηδονή να γαμας τέτοιο μουνι με τέτοιο κώλο είναι αρκετή
για να την χυσει κάποιος σε αυτή τη στάση.. εγώ όμως ήθελα και άλλα.. την γύρισα κανονική στάση όπου βούτηξα μέσα στην αγκαλιά της και άρχισα να την γαμαω. Η κορασίδα έχει καλή και καυλωτικη συμμετοχή αφού και η ίδια με είχε αγκαλιάσει και με κοίταζε στα μάτια έχοντας ακουμπήσει κολλητά ο ένας το μέτωπο του άλλου. Ένιωθα την ανασα της στο πρόσωπο μου..
της ζήτησα να της σκάσω ένα ζουμερο γλωσσοφιλο αλλά αρνήθηκε λέγοντας μου μόνο με χειλάκια..
οποτε άρχισα να την φιλάω πεταχτά και να της δαγκώνω τα χείλη.
Ο ρυθμός είχε πέσει πολύ και εγώ πιρφοριζα μαζί της,σε λίγο η κανουλα άνοιξε και έβγαλα
πολυ σπερμα.

Συμπερασματικά η Μόνικα είναι μία αρκετά εμφανισημη κορασίδα για 10ρικο.
Απλό πρόγραμμα αλλά τίμιο χωρίς κλεψιες χορταινεις να γαμας μουνι.
Για ακόμα μία φορά άργησα λιγάκι αλλά δεν ενοχλήθηκα.
Αυτή ήταν η εμπειρία μου με την Μόνικα, δεν ξέρω αν θα περάσετε και εσείς το ίδιο καλα,το εύχομαι πάντως.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μόνικα
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
58.930
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού