Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161548
Γενική βαθμολογία
 
9.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Ραντεβού overnight από τις 23:00 έως τις 11:00 την άλλη μέρα το πρωι περίπου.
Το ραντεβού το κανόνιζα αρκετό καιρό μιας και τέσσερις γυναίκες έπρεπε να συντονιστούν, οποτε αυτό από μόνο του έχει τη δυσκολία του. Όταν μάλιστα τις τρεις από τις τέσσερις είναι δύσκολο να τις κλείσεις και μόνες τους τότε καταλαβαίνετε ...
Τελικά την ημέρα του ραντεβού η Ναγια για προσωπικό της λόγο δεν μπόρεσε να έρθει.
Μια μικρή γεύση από το χώρο που βρεθήκαμε πήρατε από τις φωτό στα νήματα των κοριτσιών. Μου αρέσει να υπάρχει άνεση και να γουστάρουν τα κορίτσια μιας και όλα παίζουν ρόλο στο να πάει το ραντεβού καλά.
Την Βερόνικα την συνάντησα για τρίτη φορα, τη Μαριαλένα και τη Σοφία πρώτη φορά.
Για την εμφάνιση της Βερόνικας και της Μαριαλένας τα έχουν πει οι προηγούμενοι δεν νομίζω ότι έχω να προσθέσω τίποτα. Τούμπανα και οι δυο, οι φωτό τα δείχνουν όλα.
Μικρή περιγραφή της Σοφίας μιας και δεν έχει προφίλ στο bou. Ψηλή σχετικά, αδύνατη όχι skinny, ξανθιά, ωραίο κορμί, γλυκό πρόσωπο.
Η Βερόνικα ήρθε πρώτη, μετά η Σοφία και όσο περιμέναμε τη Μαριαλένα χαμουρεμα στο σαλόνι. Συμφωνήσαμε να μείνουμε στο παιχνίδι όσο έλειπε η Μαριαλένα. Τα κορίτσια άρχισαν τα γλωσσόφιλα και εξερευνούσαμε η μια την άλλη. Οι γλώσσες μας έγιναν ένα και τα χουφτώματα έκαναν τον πουτσο μου ακορντεόν.
Έρχεται η Μαριαλένα και μεταφερόμαστε στη μεγαλύτερη από τις κρεβατοκάμαρες. Τα κορίτσια με στέλνουν επάνω να περιμένω να ετοιμαστούν για να έρθουν όλες μαζί.
Μπανάκι και γλυκιά αναμονή. Έρχεται η Βερόνικα πρώτη, καυλωτικο σετ εσώρουχα με τις βυζαρες της και το μουνακι της να είναι ακάλυπτα, γλωσσοφιλα βαθιά, με γλείφει παντού ώσπου φτάνει στον πουτσο μου. Πλέον ξέρει τι γουστάρω και μου κάνει τσιμπουκι χωρίς αύριο, πνίξιμο και σαλιωμα. Τη σταματάω και της δίνω ένα γλύψιμο στο μουνακι της αργό και με μαεστρία. Γλυφομουνι με τα πόδια της Βερόνικας σηκωμένα ψηλά και σε αυτή τη στάση μας βρίσκει η Σοφία. Μπαίνει κατευθείαν στο παιχνιδι, οι γλώσσες μας συναντιούνται στο μουνακι της Βερόνικας και εγώ να ρίχνω κλέφτες ματιές που και που στη Σοφία που ήταν σαν υπνωτισμένη, είχε καυλωσει με τη φάση και έγλυφε τη Βερόνικα. Αλλάζω θέση και πάω για γνωριμία με τη γατούλα της Σοφίας, η γκομενα ήταν πνιγμένη στα υγρά, καυλωμενη στο Φούλ. Κάπου εκεί σκάει μύτη η Μαριαλένα. Τούμπανο.
Εκεί ξεκίνησε το όνειρο.
Τέσσερις γλώσσες να ψάχνει η μια την άλλη. Χουφτώματα και να προσπαθούν όλοι να γνωρίσουν το καινούργιο που βρίσκεται δίπλα του.
Με βάζουν στη μέση του κρεβατιού, και αν υπάρχει παράδεισος έτσι θέλω να ναι, αρχίζουν να παίζουν με τον πουτσο μου. Τρεις γλώσσες, τρία στόματα έτοιμα για όλα. Να τσιμπουκονουν και να γλωσσοφιλιαζονται πάνω στο πουτσο μου!!!
Βασιλική περιποίηση και έγω να μη θέλω να χύσω για να κρατήσει όσο περισσότερο γίνεται.
Μιας και δεν γίνεται να γράψω αναλυτικά σε μια κριτική τι έγινε εκεί σε 12 ώρες, θα πω ότι ευχαριστώ το θεό που μου έδωσε την ευκαιρία να ζήσω κάτι τέτοιο και να σας πω περιληπτικά τι έγινε.
Λεσβιακα, τα κορίτσια έφαγαν η μια την άλλη, οι δυο τη μια σε όλες τις παραλλαγές και γω καρφωνα εναλλάξ ότι έβρισκα πιο καυλωτικο.
Εγώ να γαμαω τη Σοφία και η Βερόνικα να γαμαει τη Μαριαλένα με strap on.
Εγώ να γαμαω τη Βερόνικα και η Μαριαλένα να γαμαει τη Σοφία με strap on.
Η Βερόνικα να γαμαει με strap on το μουνακι της Μαριαλένας και γω να της σκίζω το κωλαρακι ενώ η Σοφία να έχει κάτσει στο πρόσωπο της μαριαλενας για να της κάνει γλυφομουνι. Scissors η Μαριαλένα με τη Βερόνικα.
Mouth fuck με όλες και όσο γινόταν τραινάκι η μια εγλυφε την άλλη.
Τίμησα το κωλαρακι της Μαριαλένας όσο οι άλλες δυο τη γλυφανε με τελείωμα απίστευτο και από τους δυο ταυτόχρονα. Πολύ ξύλο αντέχει ψηλές στροφές, γουστάρει να γαμιεται.
Τραινάκι γλυφομουνι και γω να γαμαω το μουνι της Σοφίας η οποία είναι ΠΟΛΥ καυλιαρα, τελείωμα με σπασμούς και να γουστάρει κι άλλο. Με τη Μαριαλένα να δείχνει σε μένα και στη Βερόνικα ποσό πολύ ξύλο γουστάρει η Σοφία.
Στα διαλείμματα και όσο εγώ έκανα να ετοιμαστώ οι κοπέλες παίζαν συνεχώς μεταξύ τους, γλωσσόφιλα, τσιμπουκι ήταν σε αφθονία. Τα κορίτσια έκαναν διαγωνισμό για το ποια θα με ικανοποίηση καλύτερα στο τσιμπουκι αλλά έχω να πω ότι το καλύτερο ήταν όταν και οι τρεις γλώσσες τους ήταν πάνω στο πουτσο μου.
Κοιμηθήκαμε ελάχιστα και φεύγοντας ριξαμε και ένα τελευταίο γαμησι για το καλημέρα.
Αν ξέχασα κάτι συγχωρέστε με.
Ευχαριστώ τα κορίτσια, υπόσχεση για κάτι καλύτερο και πάμε γι αλλα.
Η ζωή είναι μικρή κοιτάτε να περνάτε καλά και αφήστε τη μιζέρια για τους άλλους.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
6 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
Διαγραμμένο μέλος 163859
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
24 Απρ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
67
Likes:
10.458
Πόντοι:
24.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 review reaction 2 Elganador, delipas, trikimia και 41 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2017
η Σοφια πια ειναι?
K
kkkgas
28 Ιανουαρίου, 2017
εντάξει Μαλακία
28 Ιανουαρίου, 2017
ποσα εδωσες ρε μαστορα γιτι δεν γραφεις ντρεπεσαι
S
swadow
29 Ιανουαρίου, 2017
δωσε μας τα λεφτα σου και θα περναμε σουπερ!!!
29 Ιανουαρίου, 2017
Δεν γράφει τιμή για να μην τρομάξουμε Ντροπή μπράβο παιχταρά μου! Πάντα τέτοια, χαρά στο κουράγιο σου
29 Ιανουαρίου, 2017
άμα είναι αλήθεια όλα αυτά... Είσαι άρχοντας ... Είσαι το είδωλο μου.... Εύγε μεγάλε..
30 Ιανουαρίου, 2017
ΜΠΡΑΒΟ παιχτη που πέρασες πολύ καλά , αν και είναι δύσκολο να μην περάσεις καλά με τα τρία κορίτσια.
Η Σοφία γουστάρει ξύλο?????? μήπως ήθελες να γράψεις για την Μαριαλένα?
26 Φεβρουαρίου, 2017
φίλε μου το όνειρο που έγινε πραγματικότητα... το πακετάκι αν και αιματηρό πρέπει να άξιζε ....αλλά πρέπει να το ξέρουμεΚεφάλι σε τοίχο!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8