Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 158 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Απογευματινες καυλες,ξυρισμα αρχιδιων και γυρω περιοχης,μπανιο και μετρο για Μεταξι.Μεσα στο μετρο ηρθα τετ α τετ με 1-2 τσουλακια,περασε απο το μυαλο μου σαν αλλος Πικερ να τους ανακοινωσω οτι παω Μεταξι να γαμησω,τελος παντων λεω,δεν ξερω αν ειναι ετοιμες να με ακουσουν να εφαρμοζω τον νομο και το απεφυγαMoney MouthMoney Mouth
Ξεκινημα απο Κολωνου,μπηκα σε 4-5 μπουρδελα και μετα Ιασωνος.Κινηση ελαχιστη,ακομη και οι Πακηδες φαινεται φυλλοροουσαν,ξεκινησα απο το 44 δεξια για να κανω το ζικ ζακ προς τα πανω,τελικα κατεληξα στο δωματιο με τη Μαρια.
Η Μαρια ειναι μια Ρωσιδα,ψηλη,μελαχροινη,με αγελαδινες βυζαρες,καποιοι θα την χαρακτηριζαν χοντρη,οπως και η ιδια τον εαυτο της,για μενα ειναι πεντακαθαρη BBW,εχει πολυ ωραια χαρακτηριστικα στο προσωπο και αν χασει κιλα παιζει να γινει και μουναρος.
Μπηκα στο σαλονι,μολις εφευγε ενας τυπος και η τυπισσα ειχε στο παγκακι μια τσαντα που απο οτι ειδα και μου εξηγησε και η ιδια ειχε ενα στραπον που πριν λιγη ωρα ειχε χωσει στην πατουρα της πουστρας και τον ξεκωλιαζεΘυμόςMoney MouthΘυμόςMoney MouthΑρχισε να με καυλαντιζει επιθετικα και η αληθεια ειναι πως μου τον σηκωσε απο το σαλονι και ενω ηθελα να βολταρω,καταλαβε και αυτη οτι μου εκανε κλικ,οποτε βγαζω αστραπιαια 2 πενταευρα ,τα δινω στην ευγενικη τσατσα και κανω να περασω.Εκεινη την ωρα μπαινει ενας τυπος,τελειωμενος μεσηλικας,τον βλεπει η Μαρια και του λεει φυγε,την ρωταω τι εγινε,μου λεει πριν 3 χρονια την πιεζε να της τον καρφωσει ακαποτα και αυτη τον πουλεψε.Της ελεγε χαρακτηριστικα'λιγο το κεφαλακι'.Και απο τοτε οποτε την πετυχαινει στριβει κατευθειαν.Τρια χρονια κραταει αυτο το βιολιΠροσκύνημα.Τελος παντων,μπαινω στο δωματιο,κατουραω στον νιπτηραΝαι!,φρεσκαρω την περιοχη,μενω με τις καλτσες και την μπλουζα και περιμενω την τυπισσα.Στο μεταξυ ηρθε η τσατσα και μου ανοιξε το κλιματιστικο,γενικα ξηγηθηκε σωστα.Το δωματιο και το σεντονι καθαρο.Η Μαρια εκανε μπανιο και σε κανα δεκαλεπτο ηρθε.Μολις μπηκε με ενημερωσε οτι ξεβρωμισε απο τον τυπο που στραπονιασε πρινΚεφάλι σε τοίχο!και ηρθε καθαρη.
Απο την αρχη δεν εδειξε σημαδια βιασυνης,με ξαπλωσε στο κρεβατι και αρχισε να γλυφει μηρους και να χαιδευει στηθος.Εκει την ρωτησα και το προγραμμα,γιατι δεν ειχε ξεκαθαριστει,μου ειπε απλο και αυταρχικο,για αυτο το λογο ειχε φερει και δυο καποτες,μια για το γαμησι και μια για κωλοδαχτυλο οπως ειπε,της λεω δεν θα παρω,μου λεει "θα μετανιωσεις οταν γερασεις','καλα,δεν πειραζει,αστα για κανα τεντι αυταMoney Mouth.Οκ,δεν της ειπα για τον τεντι,τελος παντων.
Η πουτσα επαιρνε ανηφορικο δρομο,περασμα καποτας με το στομα και ξεκινησε μια ΤΣΙΜΠΟΥΚΑΡΑ,η πουτσα εξαφανιζοταν στο λαρρυγι της ενω δεν εδειξε να εχει gag reflexΝαι!Ταυτοχρονα της επιανα τα μαλλια κοτσιδα και πιεζα το κεφαλι της ωστε η μυτη της να ακουμπαει στο αφαλο μουΝαι!τα σκεφτομαι και καυλωνω παλι ρε πουστη μου.Καποιος θα μπορουσε να ξεφορτωσει ανετα με το μπουκι.Ηθελα ομως να γαμησω,της ειπα να στηθει,καθισε στα 4 αλλα της ειπα να ξαπλωσει και ηρθα απο πανω της.Της τον καρφωσα στο μουνι και αρχισα να την γαμαω και να της γλυφω τις βυζαρες,ημουν αρκετα φορτωμενος και δεν ηθελα αλλη σταση οποτε μετα απο λιγο αρχισα να ξεφορτωνω τα χυσια στην μουνοτρυπα της.Εκεινη περιμενε μεχρι να τα στραγγιξω ολα και στο τελος εσφιξε και την πουτσα με τους μυς ου μουνιου ωστε να στραγγιξει τυχον εναπομεινουσες σταγονες απο φλοκιαΝαι!
Δεν βιαστηκε να φυγει,μιλησαμε και μου ειπε οτι δουλευει κανονικα στο 46,πρωινη βαρδια.Την ρωτησα αν στραπονιαζει αρκετες λουγκρες και ειπε οτι 4 χρονια που ειναι στο επαγγελμα απο αυτους εχει βγαλει τα πιο πολλα λεφταMoney Mouth,οτι γενικα την προτιμουν οι λευκοι και οχι οι Πακηδες.Κοιτα που οι αφγανοπακησες εχουν και προτιμησεις,εκει που γαμουσαν τα λαμα του χωριου τους σκεφτηκαMoney MouthΑλληλοχαιρετηθηκαμε και αποχωρησε.Πλυθηκα,ντυθηκα και βγηκα ξεφορτωμενος και χαλαρος,δηλαδη ο σκοπος πετυχε.
Το τι καυλωνει προσωπικα τον καθενα ειναι προσωπικη υποθεση,απο τη στιγμη που εμενα με καυλωσε μου αρκει.Ναι,δεν ειναι μοντελο,δεν χρειαζεται κιολας,αν αδυνατισει ,στην μαπα ειδικα ,θα αναδειξει τα ομορφα χαρακτηριστικα της.Απο επαγγελματικη αποψη σε εμενα φερθηκε αψογα ,για αυτο και η υψηλη βαθμολογια.ΚαπέλοΚαπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
26 Ιαν 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
49
Likes:
22.106
Πόντοι:
24.596
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 alpula, @.Dod0s, alex2003 και 19 άλλα μέλη

Σχόλια

8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
28 Ιανουαρίου, 2017
Τύπε είσαι σίγουρος πώς ο προηγούμενος πελάτης δεν ήταν ο Τέντυ???Ναι!
28 Ιανουαρίου, 2017
Από τα πιό δυνατά BBW στανταράκια η Μαρία !!
28 Ιανουαρίου, 2017
Αφου ρε παιχτη πηρες απλο προγραμμα οπως λες..τοτε γιατι εχεις βαλει "Αυταρχικο" κατω στις υπηρεσιες της κοπέλας? Χαμόγελο
28 Ιανουαρίου, 2017
Εγώ πάντως θα δοκίμαζα δακτυλάκι απο αυτή!Ματάκι
D
doris@
29 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε πλεον ολα παιζονται με αυτη την πουστρα,κινειται πολυ περιεργα τον τελευταιο καιροMoney Mouth
29 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συμφωνω τυπε!
29 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

τυπε μου το παρεχει,οχι οτι το πηρα.το γραφω για οποιον ενδιαφερεταιΚαπέλο
29 Ιανουαρίου, 2017
Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!Ναι!
8 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 8