Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 267036
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
3.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Είμαι απο τους πλέον πιο τακτικούς πελάτες του Studio στο Παγκράτι. Ο τίτλος που έβαλα είναι Milf hub και όπως μπορεί να καταλάβατε, το studio αυτό θεωρώ ότι δεν έχει να μας δείξει κάτι καλύτερο εκτός από κυρίες πανω από 40 ετών. Εγώ προσωπικά βαρέθηκα. Ειδικά την Μαρία. Εντάξει, την έχουμε εκθειάσει όλοι με τα σχόλια μας, εντάξει στην διάθεση, εντάξει στις υπηρεσίες, αλλα ρε παιδιά, μια πατσαβούρα είναι και αυτή και η Λένα και η Στέλλα (την οποία έχω μήνες βασικά να την πετύχω) και η Σοφία. Τα κρέατα κρέμονται απο παντού.

Σε καλό σημείο είναι το studio, μακρυά απο αδιάκριτα βλέμματα, αλλά ούτε ανανεώνονται οι κυρίες, ούτε οι υπηρεσίες τους τρελαίνουν κόσμο, ούτε είναι και κορμάρες. Και βασικά, ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε. Πέντε λεπτά και πολλά είναι.

Και έχω παρατηρήσει ότι έχουν πολλή δουλειά. Παρόλα αυτά, ειδικα η Λένα και η Μαρία, αντί να φροντίσουν λίγο τον εαυτό τους (λίγη γυμναστική ρε παιδιά), όλο και πιο αποκρουστικές γίνονται κάθε φορά που τις συναντώ. Αν είσαι και τακτικός πελάτης, ε, χέσε μέσα, θα σε ξεπετάξουν και άντε γειά.

Εγώ προσωπικά πάω για άλλα ρε παιδιά, στα studio που έχει κοπέλες στην ηλικία μου, μέχρι 30 ετών δηλαδή. Αφού τα σκάω τα γαμημένα τα φράγκα, ας γαμήσω γυναίκα, όχι αγελάδα.

Για αυτους που γουστάρουν τα Milf, τρέξτε στο Παγκράτι. Δεν θα βρείτε καλύτερα, εγγυημένα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού