Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 61 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Βγαίνει η Αλίκη από το δωμάτιο,μη δω βυζια αμέσως να μπω.Λιγο το σκοτάδι μέσα στο σαλόνι,λιγο το κρύο,δεν το σκέφτηκα για να περάσω.Ελαχιστη αναμονή στο δωμάτιο,καθώς περίμενα το σκεφτόμουν ότι ίσως είναι ξεπέτα ή κουρασμένη σχετικά,αφού περίμενα γύρω στο 12-15 λεπτά να βγει από το δωμάτιο και άλλο ποσό να ταν πριν μπω στο εν λόγω σπιτάκι

Μπαίνει μέσα,αρχικά ανέκφραστη και κάπως ξαφνικά άλλαξε διάθεση.Χαμογελαστη και επικοινωνιακή,απορούσα εγώ και μου ρωτάει αν έγινε κάτι.Οχι της λέω,θέλω να σου φάω τις βυζαρες και κρίνει απαντάει "δεν θες να ανήκεις το μουνι μου;" Χωρίς προκαταρκτικά λοιπόν περνάει καποτα με πεσμένο πουτσο,αλλά έκανε ωραία πίπα σχετικά τουλάχιστον.Επειτα με ρωτάει πως να ξεκινήσουμε,εγώ λέω κανονικά από μπροστά.Εκει που ξαπλώνει,πάω να τις γλύψε τα βυζια και προσπαθούσε να σπρώξει το κεφάλι με το χέρι αλλά εγώ έβαζα κόντρα.Αμα δεν γουστάρεις φιλενάδα απλά πες το,δεν είναι κακό!! Τέλος πάντων έβγαζε κάτι σιγοβογγητα αφού ξεκινήσαμε,τίποτα το ιδιαίτερο.Ειχε και τα πόδια λυγισμένα και με δυσκόλευε.Μετα ανέβηκε πάνω μου και έγειρε προς εμένα κουνώντας πάνω κάτω το κωλο βγάζοντας κάτι αισθησιακά βογγητα στο αυτί.Τουλαχιστον μπόρεσα να πιάσω το κωλο της και δεν παραπονέθηκε που της έδινα μπατσακια και μετά αφου προσπάθησε κάπως με λεει κουράστηκε.Μετα στα 4 δραμα,είχε κλειστά τα πόδια,με το μαξιλάρι στη κοιλιά της.Τωρα αν το κανε λόγω κούρασης η για να μη μπορώ να μπω καλά δεν ξέρω.Αφου κουράστηκα και γω κάθησα και μου τον έπαιξε χωρίς αποτέλεσμα.Παιρνω τη σκυτάλη εγώ και κεινη που γλύφε τα αρχιδια και μου λέγε "τα θέλω όλα,δώστα μωρό μου" και με χάιδευε έντονα.Τιποτα,ανέλαβε αυτή πάλι και ευτυχώς έλαβε τελος το μαρτύριο.

Ξάπλωσε πάνω μου,με φίλησε και αποχώρησε.Αν θυμόμουν τη τελευταία κριτική της στο Vis ,δεν θα περνούσα αλλά και όπως και να χει είναι μια εμπειρία και αυτό.Δεν θα τη ξανάπροτιμήσω πάντως.Επαγγελματιας μεν,ψυχρή δε όπως είναι και ο τίτλος της προηγούμενης κριτικής της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίκη
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 al pacino, deportivistas21

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού