Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 205 10
Γενική βαθμολογία
 
7.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Ναταλί είναι μία πολύ Μινιόν κορασίδα σκουρόχρωμη με μακρύ σπαστό κοκκινομελι μαλλί και πράσινα μεγαλα μάτια. Είναι πολύ αδύνατη μην περίμενετε καμπύλες και μεγάλο στηθος,πρόκειται για ένα πολύ στεγνό μωρό. Η Ναταλί είναι ομιλητική και άνετη στο δωμάτιο. Μου έβαλε καποτα
και άρχισε μία καλή πιπουλα χωρίς πέρασμα από μπαλες. Της ζήτησα να γυρισει σε 69
και έτσι έβαλε το μικροσκοπικό κωλαρακι της στα μούτρα μου όπου της εγλειφα τις τρυπουλες.
Το μωρό είναι καθαρό με γευστικό μουνακι. Την έβαλα στα 4 και της άρχισα ένα μέτριο προς δυνατό γαμησι όπου παραδόξως για τον σωματότυπο της δεν παραπονέθηκε αλλά καθόταν και τον έτρωγε. Η αίσθηση στο μουνακι με χρήση τζελ ήταν μέτρια προς σφιχτή.
Αφού την χόρτασα στα 4 την γύρισα σε κανονική στάση όπου την γάμησα και εκεί δυνατά χωρίς να παραπονιέται. Δέχτηκε φιλάκια και γλειψιματα στο λαιμό όπως και μερικά πεταχτά φιλάκια στο στόμα. Τελειωσα σε αυτή τη στάση έμεινα για λίγο μέσα της να αδειάσω τελείως ντύθηκε χαιρετηθηκαμε και έφυγε με χαμόγελο.Η υπηρεσία δεν ενοχλησε αν και πρέπει να καθυστέρησα λιγάκι.

Για τους λάτρεις των πολύ πετιτ κορασίδων χωρίς αναλογίες μοντέλου
αλλά με τίμιο γαμησι η Ναταλί είναι καλή επιλογη.
Αυτη λοιπόν ήταν η προσωπική μου εμπειρία με τη Ναταλί ελπίζω να περάσετε και εσείς το ίδιο καλά η και καλύτερα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ναταλί
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
60.293
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού