Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 327074
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ημερομηνία ενδεικτική

Δεν είμαι πολύ Fan των μελαχρινών αλλά έχοντας δει φωτογραφίες της κοπέλας απο το Site κάτι με άναψε. Την είχα "λοκάρει" και απλά έμενε να συνχρονιστούν οι πλανήτες για να την συναντήσω.

Διαβάζοντας κριτική του συναγωνιστή με προϊδέασε για τα χειρότερα και μιας και τα 50άρικα δεν φυτρώνουν σε καμια γλάστρα ήμουν μεταξύ του να πάω και να μην πάω.
Αποφασίζω τελικά να περάσω να δώ τι παίζει μιας και υποχρεώσεις με έφεραν κοντά στην περιοχή και σχετικά νωρίς στην αρχή της βάρδιας. Ευκολη πρόσβαση , ωραίο σημείο χωρίς πολλά αδιάκριτα βλέμματα και άπειρο χώρο για παρκάρισμα σου δίνουν την αίσθηση ότι είσαι σε κάποιο απόμερο σημείο και όχι δίπλα απο την Συγγρού.

Ωραίος χώρος, θυμίζει λίγο βικτωριανή εποχή όπου ανεβαίνεις σκαλοπάτια καλυμμένα με κόκκινο χαλί σε ένα ψηλοτάβανο κτήριο και σε κάθε ημιώροφο υπάρχει ενας "ιππότης" με σπαθί και κράνος. Η τσατσά μου έδιωξε το ανχος κατευθείαν με φιλική υποδοχή και σαλονάρισμα των κοριτσιών. Η Άρτεμις αρχικά δεν φάνηκε σαν κάτι το ιδιαίτερο, είναι κοντούλα με καλό μέγεθος στήθους και μπαρμπάτσικο κώλο χωρίς να είναι πλαδαρός χωρίς ρυτίδα όμως με ενα ωραίο Tattoo στο στήθος. Γενικά είναι μια κοπέλα που αν την έβλεπες έξω θα την κοίταγες κυρίως λόγο του "πουτανιάρικου" βλεματος και στύλ παρά της μοντελέ εμφάνισης. Λέω "δε γαμιέται" και δίνω το παράβολο.

Περνάω στο δωμάτιο όπου υπήρχε πεταμένο ενα προφυλακτικό. Παρόλο που δεν έιδα να περιμένει κάποιος αλλος πριν απο εμενα Περίμενα αρκετή ώρα σε βαθμό που εκνευρίστηκα και ήμουν έτοιμος να φύγω ως που..

Ανοίγει η πόρτα και μπαίνει η 'Αρτεμις..

" Τι τούμπανο μωρό είσαι εσύ" μου λεει, και γυρνάω να δώ πίσω μου μήπως είναι κανένας αλλος. Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
Ανταλλάξαμε κάποια κομπλιμέντα μιας και η κοπέλα τα έδινε άπλετα (και φαινόταν να τα εννοούσε). ξαπλώνει γονατιστή στο κρεβάτι και αρχίζει να με γλύφει στο λαιμό και στο στήθος σαν να είχε καιρό να πηδηχτεί, και κατεβαίνει προς τα κάτω όπου ξεκινάει ένα φοβερό γλύψιμο περιμετρικά και από κάτω που μόνο "ψευτικο και βιαστικό" δεν ήταν..Έρωτας:smittenΛύπηλέω όπα..λες η τύπισσα να γουστάρει τη φάση).
Μετά απο 5 λεπτά γλυψιμάτων πέρασμα προφυλακτικού και μια φοβερή 5 λεπτη πίπα με φωνούλες (ενιωθα σαν να τηλεμεταφέρθηκα σε ρόλο πορνοσταρ και να γυρνάγαμε τσόντα) και λέω ..εδώ είμαστε..

Γυρνάει στα τέσσερα μετα απο δική μου εντολή , μερικές σφαλιάρες στα κωλομέρια και γλύψιμο πίσω τρυπούλας με το χέρι μου να κρατάει και τα δύο της χέρια πίσω περιορισμένα, περιποίηση παράλληλα το νουνάκι της , δεν έδειχνε κάτι που να προσποιείται αλλά να το απολαμβάνει ΚατσικογάμηςΚατσικογάμης. Όπως ήταν στα 4 ξεκινάει διείσδυση και σφυροκόπημα με το χέρι της να με με τραβάει με όλη της τη δύναμη πάνω μου και το αλλο χερι της να σφίγγει το μαξιλάρι, της πιάνω τα και τα δύο χερια τεντωμένα στο μαξιλάρι και έχω ανέβει απο πάνω της και την "διαλύω" με όλη μου τη δύναμη χωρίς να υποχωρεί ο κώλος της προς τα κάτω. γύρισμα ανάσκελα και ανεβαίνω απο πάνω της με τα κομπλιμέντα να συνεχίζουν στην σωστή ποσότητα και στιγμές και απο τις δύο μεριές, ξεκινάω να την γλύφω στο λαιμό σε συνδιασμό με σφυροκόπημα όπου ενιωσα ότι κόντευε να χύσει και ανταποδίδει με γλωσσόφιλα , ήρθε το τέλος και δεν το κατάλαβε Γλώσσα , συνέχισα για λίγο ακόμα μέχρι που τέλειωσε και αυτή.
Λίγο πριν της το πω μου είπε "θελω να ανέβω από πανω σου!!" και τις λέω τα κακά μαντάτα,Ναι!Ναι! όπου φάνηκε να δυσανασχετεί. Αρκετό social , η κοπέλα είναι έξυπνη, σπουδάζει, μιση Ελληνίδα και μισή απο Αρμενία. Συνολικά σου δίνει την αίσθηση ότι είσαι με την κοπέλα σου και ίσως και πιο παραπέρα σε level ενώς καλού call girl, θεωρώ ότι έκανε παραπάνω πράγματα απ'οτι θα μπορούσε να κάνει (με το βασικό πρόγραμμα των 50 ευρώ) άρα όντως γούσταρε. Επίσης έχω σχηματίσει την άποψη ότι σε studio θα βρείς 2 κατηγορίες κοριτσιών. Η πρώτη είναι αυτή που πηδιέται γιατί πρεπει να βγάλει το μεροκάματο και άρα ΟΠΩΣ και να σαι εμφανισιακά είτε φέτες με σωματάρα, και όμορφος καθαρός κτλπ είτε παχουλός με χάλια ανάσα θα αποδώσει το ίδιο και η δεύτερη κατηγορία (στην οποία βάζω την Αρτεμις) που θα σου δώσει ή τον χειρότερο της εαυτό αν δε σε γουστάρει ή το κάτι παραπάνω κάτι το οποίο για μένα είναι καλό.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Άρτεμις
Pouts_lee
Μέλος
Εγγραφή:
14 Νοε 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
154
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Studio Αριστοτέλους 6, dinos34, PhantomQ

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού