Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 183 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Χτυπησα το κουδουνι.Μου ανοιξαν και περασα στο κυριλε σαλονι του εν λογω στουντελου.Πρωτη σαλοναρισε η Αλισα.Μου εριξε ενα πολλα υποσχομενο βλεμμα στο σαλοναρισμα και μου χαμογελασε! Ηταν καλος προαγγελος.Δευτερη σαλοναρισε η Ναταλι.Οπως καταλαβατε διαλεξα την πιο ομορφη , την Αλισα.Ειναι μια Ρωσιδα προμιλφ με ξανθο μαλλι λιγο πανω απο τους ωμους , ομορφο Σλαβικο προσωπο απο αυτα που με τρελαινουν , ωραιες σιλικονατες τορπιλες , κανονικο αναστημα , λευκο δερμα , σωμα με πιασηματα και απιστευτη κωλαρα για χαστουκια! Το 20ρικο βγηκε σφαιρα απο την τσεπη.

Περασα στο κυριλε δωματιο που ειναι επιπεδου στουντιο.Εχει ντουζιερα , κυριλε κρεββατι , καθρεπτη , τηλεοραση με τσοντα , πετσετα μπανιου.Το μονο αρνητικο ειναι οτι δεν εχει νιπτηρα.Ξαπλωσα στο κρεββατι και υστερα απο λιγο ηρθε η ευδιαθετη Αλισα.Μιλαει πολυ καλα Ελληνικα.Απο την αρχη φαινοταν οτι υπαρχει χημεια μεταξυ μας και θα περασουμε καλα! Αυτη ηρθε μπροστα μου και αρχισε να παιζει τον ηδη καυλωμενο μου πουτσο.Ειχα καυλωσει απιστευτα και η στυση βαρουσε κοφτες.Αυτες καυλωσε απιστευτα και μου εκανε κοπλιμεντα για τα προσοντα μου.Εγω αρχισα να γλυφω με μανια τα βυζομπαλα της και να παιζω με το μουνακι της.Αυτη ξαφνικα γυρισε , εκατσε στα τεσσερα και μου εφερε την κωλαρα της στην μουρη μου! Η αληθεια ειναι οτι με αιφνιδιασε και με εξεπληξε θετικα! Εγω αρχισα να γλυφω το μουνακι της και να της βαζω δαχτυλο! Εβλεπα και την πολυ ωραια και καθαρη της κωλοτρυπιδα! Στο τσακ κρατηθηκα να μην την γλυψω!!! χαχα Την εγλυφα και την βαρουσα στα ζουμερα της κωλομερια! Ακομη και τωρα που τα γραφω και τα σκεφτομαι καυλωνω! Της ειπα να γυρισει και αυτη αρχισε να μου γλυφει τα βυζακια μου.Πεσαν και μερικα γλωσσοφιλα.Υστερα αυτη κατεβηκε και αρχισε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της αρκετα καλη.Με καυλωσε πολυ.Αυτη με πιπωνε και χρησιμοποιουσε και το χερι της.Προσπαθουσε να τον παρει βαθια αλλα δεν μπορει να κανει ντιπφροατ.Παντως προσπαθησε αρκετα.Και δεν δυσανασχετησε που της πατουσα το κεφαλι! χαχα Με πιπωνε και μερικες φορες μου εφτυνε την πουτσα.Πολυ πορνοσταρικο αυτο! Μου εκανε και ρομαντικο καραμελωμα στα μπαλακια.Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.Την σταματησα για να μην εχουμε προωρο τελος.

Την ξαπλωσα ανασκελα και την ξαναεγλυψα στο μουνακι.Την εγλυφα και επαιζα με τις βυζαρες της.Αυτη εβγαζε επιφωνηματα και εδειχνε να το απολαμβανει.Της τον καρφωσα και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Με καποτα φυσικα της τον καρφωσα! Την γαμουσα και αυτη συνεχιζε τα καυλιαρικα βογγητα.Πεσαν και σε αυτη την σταση μερικα φιλια στο στομα.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αυτη εκατσε στην ακρη του κρεββατιου και εγω αρχισα να τραβαω μαλακια στα βυζομπαλα της.Αυτη κρατουσε τα βυζομπαλα της και εγω επαιζα την υπερκαυλωμενη μου πουτσα.Υστερα απο λιγο αρχισα να χυνω μια μεγαλη ποσοτητα σπερματος στα σιλικονατα βυζια της.Την εχυνα και φιλιομασταν στο στομα.Οταν τα εχυσα ολα τοτε της εδωσα χαρτι να σκουπιστει.Αυτη σκουπιστηκε , ντυθηκε , με χαιρετησε και αποχωρησε για να κανει μπανιο.

Συνοψιζοντας , η Αλισα ειναι πανω απο τον μεσο ορο της περιοχης τοσο σε εμφανιση οσο και σε αποδοση.Εγω θα ελεγα οτι ειναι στουντιακης ομορφιας.Κανει προκαταρκτικα , η πιπα της ειναι καλη και μεγαλης διαρκειας , κανει καραμελωμα στα μπαλακια.Ειναι καθαρη ιεροδουλη και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Δεν εδειξε καθολου σημαδια βιασυνης.Η ευγενικη τσατσα δεν ενοχλησε.Της αρεσει η σταση 69 και σε αφηνει να την γλυψεις για αρκετη ωρα.Ειναι ευδιαθετη , σεβεται τον πελατη και ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα.Τουλαχιστον με μενα ετσι ηταν.Δεν ξερω αν ειναι με ολους τους πελατες ετσι η κανει διακρισεις.Παντως πιστευω οτι για τους λατρεις των ρωσιδων προμιλφ και μιλφ ειναι μια καλη επιλογη.Περασα καλα και εμεινα ευχαριστημενος απο την αποδοση της κοπελας.Μου εφτιαξε την διαθεση που λεει και ο τιτλος της κριτικης! Ελπιζω να σας βοηθησα!
Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αλίσα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, fouxter, Cik και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού