Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 27 10
Call-Girls 97897
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και εχω συναντησεις αρκετες φορες call girl, ειναι μολις η 2η φορα με ελληνιδα(1η γωγω απο athensdiva-εαν ειναι οντως), και η πρωτη με ελληνιδα ανεξαρτητη.Αν και δεν ξεκινηση με τους καλυτερους ιονους η συναντηση αφου αργησε 20 λεπτα χωρις να ενημερωσει πραγμα που μου ειπε οφειλεται στο γεγονος οτι κυκλοφορει με μηχανη Ναι!. Οταν εφτασε και μπηκε ειδα πανω κατω αυτο που περιμενα.Νεα ομορφουλα ελληνιδα κατω των 30, με ωραιο σωματακι και ομορφο προσωπο,χαμογελαστη και με διαθεση.Ντουζακι και απο τους 2,1ο γυρος με καλη πιπα,περιποιηση στο νινακι της,δεν δοκιμασα χερι,αν και νομιζω δεν δεχεται,αλλα δεν με πειραζει αυτο,ξανα πιπα απο μερια της,μετα με ιεραποστολικο και 1η καταθεση,επειδη ημουν λιωμα εγω, το ημιχρονο κρατησε αρκετη ωρα,οπου ρε πουστη αλλο πραγμα να μιλας με ελληνιδα και αλλο με ξενη, αλλο πραγμα.Λες και καμια μαλακια περα απο το "where are you from baby" που λεω καθε φορα στα κοριτσια του glamour ,ενω ξερω ηδη οτι ειναι απο ρωσια...2ο γυρος ξανα με πιπα,απλα επειδη οπως προειπα ημουν κουρασμενος τελειωσε με αεροδυναμικη πιπα απο μερια της,και καταθεση νο2.Εκατσε παραπανω απο μια ωρα γι αυτο και εφυγε λιγο βιαστικα,αλλα εν τελει ηταν μια πολυ καλη συναντηση και σιγουρα θα την ξανασυναντησω,μιας και προτινεται σε ολους τους φαν του gfe.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
100€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
HughHefner
Σπουδαίος
Εγγραφή:
1 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
42
Likes:
2.804
Πόντοι:
2.471
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ILIAS1339, loco8, doc_lin και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού