Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
4.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
5.0
Καλησπέρα συναγωνιστέςΚαπέλο Σήμερα μιάς και υπήρχε χρόνος αποφάσισα να κάνω μεσημεριανή πορνο-απόδραση στο κοσμοπολίτικο Μετάξι,πρώτη στάση στο Κολοκυνθούς 63 για να δώ τήν περίφημη Έλενα που τα πίνει όλα και συμφέρειΓερο-μύστης Δέν ψήθηκα να μείνω και να δοκιμάσω,αλλά έφυγα και πήγα πρός Κολωνού μεριά.Πήγα λοιπόν στο 11Β όπου βιαστικά σαλονάρισε η Δανάη. Η Δανάη όπως προλόγισε η υπηρεσία είναι νέα άφιξη στο εν λόγω ίδρυμα,για τα δικά μου γούστα έχει το ιδανικό σώμα για σέξ,δηλαδή με λίγα πιασίματα και με πολύ καλό 3άρι τουλάχιστον στήθος,το πρόγραμμα που ανακοινώθηκε ήταν το απλό.Αφού βγήκα,και έκανα μια βόλτα αποφάσισα να επιστρέψω και να τήν δοκιμάσω μιάς και ο χρόνος που μου απέμενε ήταν σχετικά περιορισμένος .Εδωσα το κόκκινο εισιτήριο στήν υπηρεσία και πέρασα μέσα.Μετά απο λίγη αναμονή στο δωμάτιο εμφανίστηκε η Δανάη με κατεβασμένα μούτρα και αρκετά κακοδιάθετη,εκεί κατάλαβα ότι θα πέσει φόλα.Η Δανάη που εικάζω ότι μάλλον είναι Ρωσίδα δέν μιλάει σχεδόν καθόλου Ελληνικά σλλά και ούτε Αγγλικά.Ξεκίνησε με μία συμπαθητική πίπα,όταν κάβλωσα για τα καλά τής είπα να σταματήσει και συνεχίσαμε σε ιεραποστολικό,τής ζήτησα μετά να κάτσει πάνω μου,αλλά το αρνήθηκε,εκεί σπάστηκα,τής ζήτησα να κάτσει στα 4 δέν κατάλαβε γρί,με τα πολλά το έπιασε στήθηκε, και σε αυτήν τήν στάση ήρθε και το τέλος.Τα συναισθήματα ανάμεικτα,αφού η κοπέλα μου άρεσε εμφανισιακά αλλά απο θέμα συννενόησης και συμμετοχής πιάσαμε πάτο,κανονικό κομοδίνο.Εκτός αυτού ήταν άρρωστη και απορώ και πώς δούλευε.Παραπονέθηκα όταν εξήλθα στήν υπηρεσία εξου και ο χαμηλός βαθμός.Ωραίο κορίτσι,ωραίο κορμάκι όπως προείπα,αλλά δυστυχώς δέν το ευχαριστήθηκα όσο θα ήθελα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Δανάη
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
120
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, DeanCorso, professorx

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού