Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 57 10
Call-Girls 116879
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Προσπαθουσα να την πετυχω παλι αλλα τζιφος .Δυστυχως αλλαζει τηλεφωνο αποτι καταλαβα πολυ συχνα κατι που δυσκολευει τρομερα την επικοινωνια Κεφάλι σε τοίχο!.
Τελικα με τυχη κλεισαμε τελευταια στιγμη για ολο το βραδυ με εξοδο ποτο και σπιτι μεταΚατσικογάμης
Μου ζαλισε λιγο ταρχιδια για το σπιτι αλλα τελικα ειπε ναι ισως επειδη εχουμε ξανασυναντηθει, ισως γιατι μενω σε ωραια περιοχη Ματάκι,γενικα ειπε δεν πηγαινει σε σπιτια .

Φορουσε κυριλε-sexy ντυσιμο ακριβως οπως το ζητησα Έρωτας και κρατουσε μια πολυ ωραια τσαντα .Ηρθε με ενα μαυρο τζιπ που την αφησε στην γωνια του σπιτιου και οταν την ρωτησα μου ειπε ηρθε με ταξι το βλαμενο. Δεν θελω να δωσω πολλες λεπτομερειες για την εξοδο για ευνοητους λογους ταυτοποιησης μου .Η Βερ ειναι ενα πολυ κοινωνικο ατομο με ανοιχτο κυκλο , απλα να αναφερω οτι στο 1 μαγαζι που επελεξα να παμε το μελαχρινο τουμπανακι της υποδοχης την χαιρετησε ολο χαρα και ειχαν πιασει συζητηση .Ενα κοριτσακι παντως καιρου .Ποτακι σε δυο μαγαζια ,παιχνιδι στο αμαξι Ματάκι με δικη της πρωτοβουλια και σπιτι.Μολυς μπηκαμε μεσα αφου πεταξε την τσαντα της με αρπαξε με κολλησε στο τοιχο και αρχισε να με φιλαει στο λαιμο και προς τα κατω και σκεφτομουν τι εγινε ρε παιδι μου αλλαγη ρολων Χμμμ; πολυ μαχιμη Ναι!.Ο πρωτος γυρως ηρθε γρηγορα με εκεινη σκυμενη στον καναπε και καταθεση μεσα της.Τακτοποιησε τα πραγματα της εκανε μπανακι ,εδω να τονισω ειχε φερει τσαντακι με τα παντα μεσα detol σπρει ,μαντηλακια απολυμαντικα,παντοφλες μιας χρησης για να μην παταει κατω κτλπ πραγμα πολυ καλο αλλα λιγο υπερβολικο θα ελεγα.Παραγγειλα σουσι για εμενα και πιτσα για εκεινη .Ακολουθησαν αλλοι 3 γυροι χαλαρα με πολυ περιποιηση απο μερους της και τερμα τα γκαζιαΝαι!.
Σε 2 ωρες ξημερωνε της ειπα δεν νυσταζω θα δω tv στο σαλονι εκατσε και εκεινη βαλαμε μια ταινια .Εδω να πω οτι ειναι πολυ καλο ατομο .Εχω δυο πολυ μεγαλοσωμα σκυλια για να μην μας ενοχλουν τα εκλεισα σε αλλο δωματιο αλλα δεν ειδα οτι ειχε αφησει τις γοβες της και τις καταστρεψανε Ντροπή.Ντραπηκα λιγο ηταν και μαρκας louboutin .Μου ειπε δεν πειραζει εχει μαζι της παντα και αθλητικα και την επομενη φορα αν την ξαναφωναξω θα τους φερει κοκαλα μηπως και γλυτωσουν οι γοβες και γελαγε..Πολυ χαλαρο τυπακι δεν περιμενα τετοια αντιδραση ουτε μου ειπε να τις πληρωσω η κατι τετοιο.Πριν φυγει εκανε ντουζακι καναμε ενα γυρω ακομα Κατσικογάμης ξανα ντουζακι και καλεσε ταξι .

Το ραντεβου κρατησε 11 ωρες .
τα χρηματα για το overnight με συμφερουν θα ελεγα αφου βγαινει λιγοτερα απο 100 την ωρα
εμεινα απολυτα ευχαριστημενος απτην εμφανιση ,την διαθεση και την συμμετοχη της στον αγωνα
για τα δικα μου γουστα και στανταρ σε εμφανιση ειναι 9 και πανω
αν εδινε και κωλο ... ,τετοιος κωλος να μην το δινει ειναι κριμα Κεφάλι σε τοίχο!
δεν κοιμηθηκε καθολου
το ντυσιμο της ηταν πολυ ωραιο
διακριτικο βαψιμο
μαλλια μπουκλες και ομπρε χρωμα
μαυρησμενη τουμπανο

Μου ειπε τις επομενες μερες θα κανει 2 tattoo πιστευω θα της πηγαινουν πολυ Ματάκι.
Πολυ καιρο σκεφτομουν αυτο το overnight αλλα δεν καθοτανε τελικα στα μπαμ ετυχε και το κλεισαμε .
Ενα απροσμενα τελειο βραδυ που ελπιζω να μην αργησω πολυ να το επαναλαβω..,με μεγαλυτερη συμμετοχη την επομενη φορα Ματάκι

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
6 ώρες
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα καταπίνει)
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
6 Αυγ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
308
Πόντοι:
291
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 psix_fan, Πρυτανης, Kimi13 και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

25 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2017
καμια αναφορα για την συμμετοχη της στον αγωνα...παρα μονο μαθαμε σε ποσα μαγαζιά πήγατε τι φαγατε,με τι ήρθε στο σπιτι σου πόσα σκυλια έχεις κτλπ
26 Ιανουαρίου, 2017
"Δυστυχως αλλαζει τηλεφωνο αποτι καταλαβα πολυ συχνα κατι που δυσκολευει τρομερα την επικοινωνια Κεφάλι σε τοίχο! ."

Και έχεις βάλει 10 στην επικοινωνία τυπέ? Χμμμ;
26 Ιανουαρίου, 2017
ολα καλα ρε παιχτη αλλα με τοσες πιτσες που αναφερεται οτι χλαπακιαζει θα κανει ΠΑΛΙ κωλο θερμοσιφωνα!ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
B
Blackdove
26 Ιανουαρίου, 2017
Όσο και να το σπρώχνεις το πουτανάκι σου η ώρα που θα ρίξει την τιμή πλησιάζει. Άκου τι σου λέει ο Αλέφαντος.
P
ppgiorgos
26 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

αλλο του ειπανε να γραψει αλλο εγραψε ...ο εξυπνος Κεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!
B
Blackdove
26 Ιανουαρίου, 2017
Παλικάρι κουράγιο, μη στεναχωριέσαι για τις γόβες! Με τα λεφτά που της έσκασες παίρνει τρία ζευγάρια! Ναι!Ναι!Ναι!
26 Ιανουαρίου, 2017
Εσύ προφανώς είσαι αυτός που οδηγεί το μαύρο τζιπ. Οπότε αφού δεν πληρώνεις λίγη σημασία έχει αν την πήρες overnight ή μισάωρο. Μας ψόφησες στην παπάντζα.
N
nickos99
26 Ιανουαρίου, 2017
Εχω αναφερθει στην συμμετοχη της αρκετα σε προηγουμενη συναντηση μιαμισης ωρας .
Στην επικοινωνια εννοω συζητηση κτλπ της βαζω 10.
Οτι χανεται και αλλαζει τηλεφωνα ναι ειναι μεγαλο θεμα
26 Ιανουαρίου, 2017
Ποιος κλωνος μωρε αρουγκανε , το μανος230 είναι το Νικ που κανει log in οχι αυτο που φαινεται στο Φόρουμ, πολλα μελη το χουν αυτο. Αλλιως ειναι τ Όνομα οταν γράφουν κριτική αλλιως οταν ποσταρουν στο φορουμ
26 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Σιγα μην ηταν και γνησια Loubis,να ναι καλα οι μαημουδες ΓλώσσαΓλώσσαΓλώσσα
C
CPL
25 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 10
1 2 3