Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 69 10
Call-Girls 67870
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
5.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ξανα γραφω κριτικη διοτι η προηγουμενη για καποιο λογο δν ανεβηκε.
Μερες προσπαθουσα να βρω τη χρυση τομη για να κανονισω ραντεβου με το διδυμο φωτια! Εν τελει τα καταφερα κ κλειστηκε σε γνωστο ξενοδοχειο των βορειων προαστειων. Οι κοπελες εφτασαν στην ωρα τους χαμογελαστες κ καλοντυμενες κ τις υποδεχτηκα με φιλια γνωριμιας. Πειραζοντας η μια την αλλη με γελακια κ μιλωντας στην γλωσσα τους μπηκαν για μπανιο κ ακολουθησα μετα εγω. Βγαινοντας με περιμεναν κ οι 2 στο κρεβατι κ δν αργησα λεπτο να χωθω αναμεσα τους κ να παιξω με τα βυζακια τους. Πολυ καλο βυζι η αντελινα 3.5 σε αντιθεση με μαρινα που πρεπει να ειναι 2ρι. Ξεκινησαν μια πιπα πολυ καλη, μια να ρουφαει παπαρια η αντελινα κ η μαρινα να τον μπαινοβγαζει στο στομα της, και αντιστροφα μετα. Ζηταω απο μαρινα να κατσει στο προσωπο μου για να απολαυσω κ γω την τρυπα της οσο η αντελινα εκανε τα δικα της κολπα ! Σε καποια φαση μου περναει προφυλακτικο κ με καβαλαει reverse cow ενω εχω μαρινα πανω στη μουρη μου! να μην ξερω τι να πρωτο πιασω ενα πραμα! Γλώσσα Γλώσσα η καταθεση δν αργησε να ερθει μεσα στην αντελινα. μπανακι κ οι 2 κ κατευθειαν 2ος γυρος χωρις ημιχρονο. ξανα πιπα κ ρουφηγμα της περιοχης στησιμο στα 4ρα την μαρινα με την αντελινα στο πλαι μου για μπαλαμουτιασμα, πολυ καλο στησιμο απο πλευρας μαρινας κ πολυ αληθοφαενι βογγητα αλλα σαν το στησιμο της αντελινας δν εχει. Ρε μαγκες ΤΙ κωλαρα ειναι αυτη ? Προσκύνημα Προσκύνημα στα 4ρα κ η αντελινα κ να σφυροκοπαω εγω χωρις παραπανα. Για να μην μακρυγορησω σαν το κορμι της αντελινας δν εχει η μαρινα (γουσταρω κοντοπουτανα κ ολο στρογγυλους κωλους) αλλα το ποσο καυλιαρα ειναι η μαρινα στο κρεβατι δν περιγραφεται! Σε γενικες γραμες ειναι ομορφες κοπελες κ αξιζει κανεις να δοκιμασει το duo μαζι τους μιας κ τα 150/h ειναι τρελο vfm. Καλα γαμησια σε ολους. Στην επικοινωνια βαζω χαμηλο βαθμο γιατι δεν ξερει κ πολυ καλα αγγλικα. (ελπιζω να ανεβει αυτη τη φορα)

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
karpouzas
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
25 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
12
Likes:
354
Πόντοι:
290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, astronautis@@@, Kimi13

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού