Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 34 10
Γενική βαθμολογία
 
4.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλημέρα συναθλητάς ,
Θα ήθελα να προλογίσω λέγοντας μόνο , ότι εάν είναι να τρώω τέτοιες φόλες προτιμάω να επιλέγω μόνο μπάζα .
Το όνομα της κορασίδας Σαλώμη από Ρουμανία , καινούργια στο χώρο μου είπε η υπηρεσία , ηλικίας 18-19 χρονών και πραγματικά πολύ όμορφο προσωπάκι με ωραίο κορμί , όχι πολύ μεγάλο στήθος .
Με έψησε και η υπηρεσία και είπα να μπω , ρωτώντας βέβαια για τα προγράμματα της μικρής , μου είπε ότι επειδή είναι καινούργια δεν κάνει ακόμα πολλά δεν γνωρίζει, γλυφομ... είχε το πρόγραμμα , δεν έκανε ελεύθερο στοματικό και γενικώς ήταν ακόμα στο θα δούμε .
Περνάω με 30 το απλό , μπαίνει η κοπελίτσα χαμογελαστή , λέω εδώ είμαστε , την ρωτάω για την συνεννόηση , μου λέει δεν μιλάει ούτε Αγγλικά , φυσικά και ούτε Ελληνικά , μόνο Ρουμάνικα , λέω δεν πειράζει θα μιλήσει η καύλα μου.
Μου αφήνει να της πιάσω τα στηθάκια της , τα οποία δεν ήταν πολύ μεγάλα , αλλά λόγω και της μικρής της ηλικίας βλέπανε τον ουρανό και ήταν στητά. Μέχρι εδώ ήταν τα προκαταρκτικά , σκουφάκι και γλυφιτζούρι , εντάξει δεν θα πω και πάρα πολλά , ήταν και πιτσιρικάκι , αλλά πολύ μέτρια πίπα .
Την στήνω στα τέσσερα , γιατί συννενόηση είπαμε γιόκ , και προσπαθώ να διεισδύσω, λίγο γυρνούσε τον κώλο της για να μην μπω μέσα ολόκληρος , λίγο μου κρατούσε το σκουφάκι με το χέρι , άρχισε να μου την δίνει . Ξαφνικά εκεί που μπορώ και μπαίνω , παρόλου που ήταν εσκεμμένα στα πλάγια στημένη , με σπρώχνει επειδή μου έδειχνε ότι πονούσε ,
Τώρα λέω τι να κάνουμε , από την μία δεν μου άφηνε να βάλω ούτε ολόκληρο το πουτσοκέφαλο και από την άλλη μόλις μπήκα με απώθησε και απλά να τονίσω δεν έχω και τα προσόντα του Γκουσκούνη.
Με αυτά και με αυτά όμως , επειδή δεν αρκεί η ομορφιά , κατάφερε να μου τον ρήξη , τέλος πάντων συνεχίσαμε σε κανονική στάση και εκεί με αποθούσε και στηνόταν λίγο πλάγια , ώστε να μην μπορώ να μπω ολόκληρος , τέλος μετά από μία μαρτυρική εμπειρΙα , κατάφερα και τελείωσα .
Τα συμπεράσματα δικά σας , αλλά το μόνο που μπορώ να πω είναι , ότι πλήρωσα και αντί να φύγω χαλαρός και ωραίος με τσίτωσε και μου χάλασε την διάθεση

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σαλώμη
Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
72
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΑΙΔΟΙΟΛΕΙΧΟΣ, yorkie, Χυσεας και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Ιανουαρίου, 2017
Ακριβως τα ιδια με εκανε η συγκεκριμενη κοπελα αλλα η τσατσα με ειπε αλλο ονομα οτι την λενε,οτι να ναι.Το κοριτσακι δεν αξιζει μια,ΜΑΚΡΙΑ απο εκει ειναι 100000000% ΦΟΛΑ!!!
25 Ιανουαρίου, 2017
επρεπε να το κοψεις στη πιπα και να ζητησεις τα λεφτα σου πισω
26 Ιανουαρίου, 2017
Παιδιά να μιλάτε στις κοπέλες στο σαλόνι και να τις ψυχολογείτε. Το έκανα με τη συγκεκριμένη, το κατάλαβα και γλίτωσα τα λεφτά μου απότι φαίνεται.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3