Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
8.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Να δώσω καταρχάς τα εύσημα στον Αλ που μας υπενθιμίζει τη λατρεία αλλά και τη σιγουριά του για την Νατάσα-Τσαρίνα.Μπήκα στο εν λόγω στούντιο κατά της 6μιση και ήταν γεμάτο το σαλόνι,η τσατσά με ενημέρωσε ότι αν ήθελα να μπω θα πρέπε να περιμένω,γιατί ήταν στο δωμάτιο και στο άλλο περίμενε ήδη συναγωνιστής.Τέλος πάντων άργησε λίγο να βγει.Καλογυμνασμένο κορμί και βυζί τούμπανο 3άρι.Αποχώρησα,ήθελα να χτενίσω γενικά όλη τη περιοχή,να δω πως έχουν τα πράγματα αλλά για καλή μου τύχη ήταν στην αλλαγή βάρδιας τα περισσότερα και το συγκεκριμένο αλλάζει στης 8.Ξαναπηγαίνω κατά της 7μιση και πάλι ήταν μέσα σε πρόγραμμα και στο άλλο δωμάτιο περίμενε συναγωνιστής.Ευτυχώς πρόλαβα και ήμουν ο τελευταίος.Να πω την αλήθεια το σκέφτηκα πάρα πολύ να μπω γιατί ήταν από δωμάτιο σε δωμάτιο και υποθέτω πως ήταν έτσι και πιο πριν.

Αφού μπει στο δωμάτιο,βγάζει της βυζάρες της και κάθεται πάνω μου ώστε να μπορώ να τις ρουφήξω μέχρι που μου γίνε κάγκελο...Πίπα διάρκειας,υγρή και τον έπαιρνε στη κυριολεξία όλο μέσα (την επόμενη φορά εννοείται πως θα πάρω γυμνό).Κάναμε τις 3 κλασσικές στάσεις και είχε παντού διάθεση και συμμετοχή.Ιεραποστολικά ξεκινήσαμε απολαμβάνοντας τη κορμάρα και τις βυζάρες της με τέρμα ανοιχτά τα πόδια.Αν και είναι λίγο μικροκαμωμένη,το ευχαριστήθηκα.Το καλύτερο όμως ήταν με αυτή από πάνω,που το να σε καβαλάει μαζί με τη πίπα,πιστεύω είναι από τα πιο δυνατά της σημεία στο δωμάτιο.Για αρκετή ώρα,σαν λυσασμένο σκυλί με βογγητά πάνω κάτω.Τέλος τη πήρα στα 4 για να τελειώσω,όπου αντέχει γερό σφυροκόπημα.Αφού τελείωσα,με αγκάλιασε,με φίλησε στο μάγουλο και χαιρετηθήκαμε

Γενικότερα η κοπέλα είναι άψογη επαγγελματίας και με το απλό να μπεις,όσο κόσμος και να περιμένει δεν βιάζεται καθόλου και είναι σιγουράκι

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσα
teochatz
Σεβαστός
Εγγραφή:
24 Μαϊ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
44
Likes:
1.500
Πόντοι:
1.071
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Faliriotis, azazel, al pacino και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού