Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Σόνια είναι μια ψηλή καυλιάρα γκόμενα με πολύ σέξι πρόσωπο ωραία μακριά πόδια
μεγάλα πονηρά ματια. Στο σαλόνι βγαίνει σα μοντέλο σε πασαρέλα και μοιράζει εγκεφαλικά.
Το 15αρι βγαίνει εύκολα από την τζεπη.
Η Σόνια δυστυχώς δεν κάνει 69,αν έκανε θα έπαιρνα μουνοζουμα για να πιω και στο σπίτι.
Στο γαμησι η Σόνια δίνει παράδειγμα στις υπόλοιπες τεμπελοκορασιδες με την όρεξη της αφού είναι πρόθυμη για όλες τις στάσεις δεν κλεβει και δεν διαμαρτύρεται.
Ήρθε και ξάπλωσε δίπλα μου και μου πέρασε καποτα,μου πήρε πίπα πορνοσταρικη τινάζοντας
Την αλογοουρά της πότε από.δω και πότε από κεί. Τον έβαζε βαθιά μέσα στο στόμα
και με κοίταζε μέσα απο τον καθρέφτη με τις μεγάλες ματαρες της.
Από μπάλες δεν πέρασε. Της είπα να της δώσω δωράκι για να συνεχίσει ακαποτα την τσιμποκοδρομια και να αδειάσω το Άγιο σπέρμα μου στο αφυδατωμένο λαρύγγι της
αλλά με σνομπαρε και δεν απάντησε. Την σταμάτησα για να μη χύσω πρόωρα σε πίπα με καποτα κιόλας και την ανεβασα από πάνω όπου μου τον καβάλησε και αφού πιάστηκε από τους ώμους μου
Άρχισε να κοπανιεται σαν την χήρα πάνω στην πουτσα μου. Την έβαλα στα τέσσερα και πρωτού της τονε χώσω την ρώτησα να της κάνω μία περιποιημένη κωλογλειφαδα αλλά αρνήθηκε.
Αυτή έχασε βέβαια. Στα τέσσερα που λες άρχισα να την γαμαω δυνατά με τη Σόνια να αναστεναζει και να φαίνεται να της αρέσει. Έπεσαν και μερικά σκαμπιλια στον κώλο της.. το σπλατσ ακουγόταν σα να έριχνα με τη ζώνη μου βουρδουλιες σε φοράδα,άλογο στην περίπτωση της σονιας.
Το σπέρμα είχε μαζευτεί όλο μπροστά και χτύπαγε την πόρτα για να βγει... εγώ κρατιομουν για να ριξω μερικές γαμησιες ακόμα στά όμορφα καπούλια της αλογο-σονιας.
Ενα τίναγμα της αλογοουράς της σονιας από μπρος προς τα πίσω με τα μαλλιά της
να χτυπανε στην πλάτη της ήταν το παρασύνθημα για να πεταχτούν τα χυσια μου οξω με τόση ορμή που παραλίγο να τρυπήσουν την καποτα. Της είπα ότι που θα ήθελα να τα εχυνα μεσα στη
Μουνα της να της κάνω 3δυμα αλλά μου είπε ότι έχει αγόρι.
Ντύθηκε και έφυγε... Είμαι σίγουρος ότι έκατσα πάνω από 10λεπτο μέσα αλλά η τσατσά δεν ενόχλησε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 08, 2017
Όνομα κοπέλας
Σόνια
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.983
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού