Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Η Ειρήνη είναι μία πολύ εμφανισημη ιερόδουλη στα κεντρικά της φυλής.
Ψηλή με φιλήδονο πρόσωπο πολύ ομορφα κωλομερια μακρύ μαύρο μαλλί το οποίο την μέρα που την πήρα το είχε αλογοουρά.Το μόνο μειονέκτημα στην εμφάνιση της είναι το πολύ μικρό στήθος της. Πλήρωσα και περίμενα στο δωμάτιο όπου ήρθε κεφατη.
Είναι ευθυμος χαρακτήρας ομιλητική και κοινωνική. Της ζήτησα να κάνουμε μόνο
πρωκτικο σεξ και δεν αρνήθηκε ούτε μου είπε από μουνι πρωτα.
Οι καύλες μου ήταν τεράστιες και στην θεα του υπερκαυλωμενου πούτσου μου
η Ειρήνη δεν έθιξε θέμα μεγέθους όπως θα έκαναν οι περισσότερες. Χωρίς να βάλει τζελ παρά
μονο λίγο σάλιο μου τον κεντραρε στην τρύπα του κώλου της. Ανέλαβα τα υπόλοιπα αφού στην αρχή που έσπρωχνα να μπω ήταν λίγο σφιχτή αλλα με λίγο ζόρι μπήκε όλος μα όλος μέσα της.
Το κωλαντερο της ήταν ζεστό και εσφιγγε τον πουτσο μου σε όλο το μήκος του.
Άρχισα τυπικές διεισδύσεις μέσα στο κώλο της αλλά η Ειρήνη γουστάρει πιο δυνατό γαμησι
και έτσι μου ζήτησε να την γαμησω πιο δυνατά.
Άρχισα να την γαμαω από κώλο λοιπόν δυνατά με την Ειρήνη να έχει σπάσει τελείως την μέση της
τουρλωνοντας τον κώλο της και να μου λέει έτσι έτσι δυνατά γαμησεμε αστέρι μου.
Εγώ συνέχισα να την γαμαω δυνατά ενώ αυτή αναστεναζε.Πρωτη φορά γάμησα από κώλο κορασίδα
τοσο δυνατά και αυτή να γουστάρει. Η ώρα του χυσιματος έφτανε ώσπου κόλλησα πάνω στα κωλομερια της και εχυνα μέσα στο κώλι της σαν ιπποπόταμος.
Πίπα και γαμησι από μουνι δεν έγινε. Για κωλογαμησι χωρίς μα και μου και κλεψιες
Η Ειρήνη είναι μονόδρομος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 10, 2017
Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
DmtrsxXx
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
5 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
493
Likes:
59.932
Πόντοι:
39.662
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 2 review reaction 1 sweeper, LanciaRallye037, mad_max και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού