Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156337
Γενική βαθμολογία
 
4.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα συναθλητές ,
Παρόχου που δεν είμαι των συγκεκριμένων χώρων(ως γνωστών είμαι των ελαιτριβείων) , αλλά ως λάτρης του όμορφου φίλου , βγήκα με έναν φίλο , ο οποίος μάλιστα γνωρίζει καλά τα συγκεκριμένα μαγαζιά ,κάναμε την βόλτα μας και ξαφνικά μπαίνουμε στα Τρίδυμα , στο πρώτο δεξιά .
Με το που μπαίνουμε η υπηρεσία ευγενική και ξαφνικά εμφανίζεται η Κάρλα.
Μου άρεσε αρκετά η εμφάνιση της , μου έσκασε και ένα χαμόγελο και είμαι έτοιμος να μπω.
Οι φίλος μου να προσπαθεί να μου αλλάξει γνώμη , ότι δεν είναι καθόλου συμμετοχική , ότι είναι από τα χειρότερα "κομοδίνα" , αδίκως ήθελα να φάω το κεφαλάκι μου.
Μπαίνω στο δωμάτιο , μετά από λίγο έρχεται και η όμορφη Κάρλα , κρατάει το λιπαντικό και το προφυλακτικό, τα αφήνει στο κρεβάτι και με το που γυρνάω, χωρίς να έχω καταλάβει τίποτα ,έχει βγάλει είδη τα εσώρουχά της.
Εγώ ήμουν αρκετά καυλωμένος , με το που την είδα δεν χρειάστηκε τίποτα παραπάνω και πήγαμε κατευθείαν στο κυρίως πιάτο χωρίς πίπα, της έκανα ένα γλυφόμ.. ήταν μπορώ να πω καθαρή , δεχόταν και δαχτυλάκι , αλλά το πραγματικά απίστευτο ήταν , ότι ενώ το αιδοίο της με το σπατουλάρισμα και τα δάχτυλα κατέβαζε υγρά , το πρόσωπό της είχε τόσο μεγάλη απάθεια , που πραγματικά άρχιζε να με εκνευρίζει.
Το προσπερνάω και αυτό και της λέω να περάσουμε στο παρασύνθημα , βάζει την λιπαντική της κρέμα και επειδή μου την είχε δώσει το απαθές της βλέμμα , είπα να την πάρω στα τέσσερα.
Από την μια χάιδευε τα αρχίδια , στην πορεία κρατούσε το προφυλακτικό και συνεχώς τραβιόταν , δεν μπορούσα να μπω και σε κάποια φάση μου πέφτει .
Της λέω να κάνουμε κανονική στάση , για να με φτιάξει το πρόσωπο της ,μου ξανά σηκώνεται , παρόλου που έβλεπα το αδιάφορο πρόσωπο της , που πλέον άρχιζε να είναι και ανυπόμονη και ήταν έτοιμη , να μου πει " άντε φιλαράκι τελείωνε " , ευτυχώς όμως δεν πρόλαβε και κατέθεσα . Απλά να πω ότι κατά την διάρκεια της κανονικής στάσης , έβαζε στο πρόγραμμα και κάτι ψεύτικα βογγητά.
Ο Φίλος μου είχε πραγματικά δίκαιο , τέτοιο κομοδίνο δεν έχω ξανά συναντήσει , εύγε Κάρλας από εμένα τουλάχιστον έχεις τον τίτλο της "πρωταθλήτριας στην απάθεια"

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κάρλα
Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
4
Likes:
72
Πόντοι:
1
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, scorpiosstelios, ΑΝΤΩΝΗΣΑΝΤΩΝ19 και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
01 Μαρτίου, 2017
Αν διάβαζες τις κριτικές θα έφευγες τρέχοντας
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1