Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 188 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Εχοντας ριξει ηδη 2 πιστολια πιο πριν ειπα να παω μια βολτα. Εμπαινα σε διαφορα σπιτια μεχρι που οταν ειδα τη Νικολ κολλησα. Πιτσιρικα στα 22, λεπτη με γραμμωμενο σωμα, ωραιο προσωπο με πολυ ομορφο χαμογελο και επιθετικο σαλοναρισμα. Η τσατσα ανεφερε αυταρχικο και η κοπελα ηρθε πανω μου και με ρωτησε τι θελω να κανουμε. Της ειπα οτι ενδιαφερομαι για αυταρχικο και αυτη χαμογελασε και το 20αρι βγηκε μονο του απο την τσεπη μου... Πηγα στο δωματιο και τον επλυνα λιγο, οπως και τα αρχιδια. Διπλα μου ηταν μια πεταμενη καποτα, γενκα το δωματιο δεν ηταν σε καλη κατασταση. Εκατσα και περιμενα. Μπηκε μεσα με μια τσαντουλα που ειχε 3 δονητες σε ικανοποιητικα μεγεθη οι οποιοι κουμπωνουν σε ζωνη, αλλα δεν ειδα ζωνη. Με ρωτησε τι ηθελα και τα αφησα ολα κι αρχισα να την χαιδευω και να την φιλαω στο σωμα. Της ειπα να βγαλει τις καλτσες και μου ειπε οτι θελει πολυ ωρα, οποτε δεν εγλυψα ποδαρακια... Εχει μικρα στητα βυζακια με ωραιες ρωγες. Αρχισε να μου καρφωνει δαχτυλακι κι εγω συνεχισα να γευομαι να σωμα της, φιλακια στο στομα δεν ηθελε. Μετα της ζητησα να μου γλυψει τα αρχιδια, κατι που εκανε πολυ καλα! Τα μουλιασε και με κοιταγε στα ματια με τις ματαρες της... Καπου εκει η τσατσα της φωναξε να τελειωνει και το παιχνιδι χαθηκε. Την ακουγα να μιλαει εξω απο το δωματιο και δεν μπορουσα να τελειωσω. Η κοπελα το παλεψε αλλα 2-3 λεπτα με γλυψιμο, δαχτυλα κτλ, ηταν δεκτικη σε οτι ελεγα αλλα επαιρνε και πρωτοβουλιες, αλλα δεν μπορεσα να τελειωσω. Μου ειπε διστακτικα: Πρεπει να παω εξω. Της ειπα οτι το καταλαβαινω και την χαιρετησα. Συνολικη παραμονη στο δωματιο γυρω στο δεκαλεπτο.
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Gingos, dmtrsxxx, mauros gatos(1)

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
23 Ιανουαρίου, 2017
Φαπες στην τσατσα να μάθει να σέβεται τον πελάτη.
23 Ιανουαρίου, 2017
Δηλαδη πριν το δεκαλεπτο βαρανε πορτα στον ξεπετο-οικο; Στο Μεταξουργειο βρισκονται;
DN
Duke Nukem
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2