Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 100 10
Call-Girls 113937
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
6.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Από καιρό προσπαθώ να κανονίσω ενα ραντεβού με αυτό το δίδυμο αλλά δυστυχώς ποτέ δεν ευδοκιμούσε.Τα κορίτσια δουλεύουν φουλ κάθε μέρα οπώτε πρέπει να πάρεις τηλέφωνο αρκετές ώρες πιο πριν και όχι την τελευταία στιγμή όπως συνήθιζα να κάνω.Όταν έμαθα λοιπόν ότι οι κοπέλες ξαναγύρισαν ξανάρχισα τις προσπάθεις για ραντεβού.Δυστυχώς πήγα να ξαναχάσω την προθεσμία αλλά το έσωσα στο 91.Και εξηγούμαι, ενώ έχουμε κλείσει για Παρασκευή βράδυ λίγο πριν την επιβεβαίωση και καθ'οδόν για το ξενοδοχείο τηλεφωνώ στην Αντελίνα η οποία μου λέει ότι η Μαρίνα δεν θα μπορέσει.Διαβάζω και στο σαιτ ότι η Αντελίνα αναχωρεί Κυριακή και το Σάββατο είναι η τελευταία της μέρα και αποθαρρύνομαι.Ευτυχώς διαψεύυτηκα διοτι Σαββάτο απόγευμα καταφέρνω να κλείσω ραντεβού για καλή μου τύχη.

Στο δρόμο για Λακόμπα λοιπόν και αυτή η έξαψη για το τι θα συναντήσω να στριφογυρίζει στο μυαλό μου.Στο ξενοδοχείο κλείνω δωμάτιο στην έκφυλη ρεψεσιονίστ,ειδικη μνεία για αυτο το μωρό που κάθε συναγωνιστής θα έχει θαυμάσει και τηλεφωνό στην Αντελίνα για επιβεβαίωση δωματίου.
Τα κορίτσια πρέπει να είχαν προηγούμενο πελάτη στο ξενοδοχείο γι αυτό και έγινε η επιλογή του.Απ' οτι κατάλαβα είχαν συνεχόμενα ραντεβού και είχα την αίσθηση ότι θα υπάρξει μια αίσθηση βιασύνης πράγμα που επιβεβαιώθηκε.

Η Πόρτα χτυπάει και αντικρίζω τα κορίτσια.Θέλω να πω ότι ειχα παέι με υψηλές προσδοκίες για το ραντεβού και στην πρώτη εντύπωση που αποκόμισα όταν άνοιξα ήταν συγκρατημένη.Τα κορίτσια ντυμένα καθημερινά αλλά χαμογελόντας εισήρθαν στο δωμάτιο και μετά τις πρώτες στιγμές καλωσορίσματος για να σπάσει ο πάγος άρχισαν να ξεντύνονται.Η πρώτη μου εντύπωση για την Αντελίνα ήταν οτι είναι κοντούλα αλλά το ξεπέρασα.
Η Αντελίνα φοράει κόκκινα ασορτί εσώρουχα ενώ η Μαρίνα μαύρα.Μου αρέσει να ξεκινάω φάσωμα και αρχίζω με Μαρίνα όπου της ζήτησα να μην βγάλει τα εσώρουχα ακόμα.Η φίλη της ήταν στο μπάνιο και τακτοποιούσε την πραμάτεια της (είδη καθαρισμού).Αρχίζω τα γλωσσόφιλλα με την Μαρίνα λοιπόν και να χαιδεύω την κωλάρα της που την τούρλωνε στα τέσσερα διότι τα κορίτσια έχουν πράγματι κωλάρες που χαίρεσαι να τις χουφτώνεις.Στη συνέχεια έρχεται και η Αντελίνα που αρχίζει τα γλωσσόφιλα με την φίλη της και με μένα.Ενώ ξαπλώνω τα κορίτσια αρχίζουν να τον παίρνουν στο στόμα τους η Αντελίνα πρώτη και η Μαρίνα να γλείφει τα αρχίδια.Λοιπόν δεν άντεξα όπως ήταν φυσικό και τελείωσα μέσα στο στόμα της Αντελίνας η οποία έφυγε για το μπάνιο.Κατά τη διάρκεια του διαλείμματος λίγη κουβέντα και ξεκιναέι ο δεύτερος γύρος.

Τα κορίτσια αρχίζουν τα μπαλαμούτια και τα γλωσσόφιλα και εγώ έβλεπα μέχρις ότου να μπω στο παίχνίδι αφου πρώτα εισέπραξα την παιχνιδιάρικη άρνηση της Αντελίνας -σαν να μου λέει μόνο θα κοιτάς-αλλά ο επιμένων νικά.Αρχίζουμε και οι τρεις λοιπόν τα γλωσσόφιλα και τα κορίτσια στη συνέχεια με ξαπλώνουν.Αυτήν τη φορά την πίπα την ξεκίνησε η Μαρίνα και εναλλάσσονταν με τη φίλη της.Όσο με έγλειφε η μια η άλλη είτε έγλειφε τα αρχίδια μου είτε με φίλαγε σε όλο το κορμί.Στη συνέχεια και ενώ με πίπωνε η Αντελίνα η Μαρίνα ήταν πάνω μου σε στάση 69 ώστε να της γλείφω το τελείως ξυρισμένο μουνάκι της.Η Αντελίνα μου περνάει προφυλακτικό αφού ήμουν ώρα καυλωμένος και ανεβαίνει όπως είναι πάνω στην ψωλή μου και πλάτη προς εμένα ώστε να έχω θέα την κωλάρα της.Η φίλη της είχε ανεβάσει το μουνάκι της στο στόμα μου οπώτε η σκηνή ηταν ως εξής εγώ να γαμάω την Αντελίνα και ταυτόχρονα να γλείφω το μουνί της Μαρίνας που ήταν πάνω στο κεφάλι μου όρθια ,πράγμα που φαίνεται ωραίο αλλά έχει έναν βαθμό δυσκολίας ως προς το να κρατήσεις τον ρυθμό σου και την προσοχή σου για να μην χαθεί η μπάλα.Στη συνέχεια η Μαρίνα σηκώνεται και αρχίζει τα φιλία ενώ η Αντελίνα συνεχίζει την ιππασία στην ψωλή μου -ευγενές άθλημα και για ανταπόδοση της ευγένειας απο δικής μου πλευράς άρχισα τα χαστούκια στην κωλάρα της όπως την είχα θέα και την γάμαγα ,η Αντελίνα όμως δεν εκτίμησε την ευγενική χειρονομία μου και αρχίζει να ανταποδίδει και αυτή τις σφαλιάρες στο πόδι μου πράγμα που δεν με πτόησε αντιθέτως με έκανε να την χαστουκίζω με περισσότερο ζήλο στα τρυφερά κωλομέρια της.Αλλάζουμε καπότα και είχε έρθει η σειρά της Μαρίνας όπου επιθυμούσε να την πάρω στα τέσσερα πράγμα που έκανα όπως καταλαβαίνετε.Δίπλα της ακριβώς ειχε στηθεί η Αντελίνα με τουρλωμένη κωλάρα στα τέσσερα και αυτή που χάιδευα, χούφτωνα και έπιανα το μουνί της ενώ ταυτόχρονα γάμαγα την Μαρίνα όλο και πιο δυνατά με αποτέλεσμα να φωνάζει αλλά να μην δυσανασχετεί τουναντίων να θέλει και σε πιο γρήγορο δυνατό ρυθμό.Η Μαρίνα μίλαγε στη γλώσσα της ενώ φώναζε και εγώ της είχα πιάσει το ένα χέρι πίσω στο πισωκολλητό.Στη συνέχεια ήρθε το τέλος μέσα της για δεύτερη φορά.

Η βιασύνη που είχα πει στην αρχη φάνηκε σον τρίτο γύρο που τα κορίτσια δεν είχαν όρεξη για σεξ αλλά μου πήραν μόνο πίπα για πολλή ώρα εναλλάξ.Η Μαρίνα τον έπαιρνε πιο βαθειά είναι η αλήθεια με την Αντελίνα να τον χτυπάει περισσότερο στο στόμα της για να χύσω.Τρίτη φορά δεν τελείωσα και μας διέκοψε το πέρασμα της ώρας αφού δεν κατάφεραν να με τελειώσουν ξανά.

Τα κορίτσια ετοιμάστηκαν πολύ γρήγορα πληρώθηκαν και φύγανε διότι είχαν ραντεβού,προφανώς η Αντελίνα είχε στριμώξει πολλά ραντεβού λόγω τελευταίας μέρας δουλειάς της.

Κλείνωντας θα θελήσω να ξανασυναντήσω τις κοπέλλες για να πάρω και πρωκτικό και να μην έχουν τόσο βιασύνη αλλά να της πετύχω σε μέρα με λιγότερη πίεση και ραντεβού.Η Αντελίνα έχει βυζάρες λίγο σκληρές η Μαρίνα έχει μικρό βυζί αλλά έχουν κωλάρες και οι δυο με την Αντελίνα να υπερτερεί κατ΄εμέ.Η Αντζελίνα είναι κοντούλα αλλά είναι το λεγόμενο κοντοπούτανο.Απο εμφάνιση συνολικά μου άρεσε η Αντελίνα περισσότερο.
Στα αρνητικά είναι η κουβέντα που κάνουν στη γλώσσα τους και σχολιάζουν χωρίς να καταλαβαίνεις.Αυτά εν ολίγοις απο το ραντεβού θα ξανασυναντούσα τα κορίτσια αφού είναι στην πιο προσιτή τιμή της πιάτσας.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
150€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
PW
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 kaavlas, NICK TRIVE, rodriguez65 και 12 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Φεβρουαρίου, 2017
Φίλε συναγωνιστή ωραία κριτική! 3 εκτονώσεις χωρίς εξτρά χρέωση;
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1