Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Δε Χρειαζεται συστασεις το ΣεξοΤουμπανο Ρωσοειδες ΠαγοΘραυστικο Τσαρινα ΝατασαΠροσκύνημαΕιχα ξαναπερασει μαζι της αλλες 2 φορες,την πρωτη που ηταν Αβυζη και την αλλη μολις ειχε βαλει την σιλικονη στο Ερως16 πριν καμποσα χρονια που δουλευε και δεν το πολυ ευχαριστηθηκα τοτε. Βγαινει στο σαλονι με τις Βυζαρες φορα παρτιδαΈρωτας και να καλυπτονται ελαφρως και να αφηνει πολλα στη ΦαντασιαΜεγάλο χαμόγελο και λεω στην τσατσα αφηνει να πιανω να Φιλαω και να Γλειφω τα Βυζια ε;και μου λεει ναι εννοειτε αλλα μην την Κατσιασεις κιολαςΜεγάλο χαμόγελοΝτροπήΜατάκι.Μου δινει και πετσετουλα για ντουζακι μπαινω με το απλο προγραμμα και την περιμενα να ερθει.Με το που μπαινει μεσα μου λεει γελωντας..Το Σιδερο που ειναι;και ξαναγελαειΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο Εγω δεν καταλαβα και την ρωατω τι εννοεις;Μου λεει σε ακουσα που ελεγες την τσατσα εξω για να μου φιλας το στηθος και στα Ρωσικα το Γλειψιμο λεγεται..Σιδερο!!Οποτε θα με Σιδερωσεις μου λεει και μας πιασανε τα γελια και της λεω να εισαι Σιγουρη για αυτοΜατάκιΜατάκι Αρχιζω να την φιλαω στο λαιμο και να την Γλειφω στις Βυζαρες με λυσσα και μανια και μετα στηθηκε στα 4 και κοιταζοταν στον καθρεφτη και αρχιζα και της εγλειφα την ραχοκοκαλια της πλατης και τα ΚωλομαγουλαΝτροπή και ταυτοχρονα χουφτωνα και εδειχνε να το ευχαριστιεται.Καποια στιγμη της βγαζω και το στριγκακι και αρχισε η γλωσσα να κατεβαινει χαμηλα..πιο χαμηλα κοντα στη Σουφρα της αλλα δεν το Τολμησα να πω την αληθεια..Σκεφτηκα χτες το εγλειφε ο Μεγαλος Αλ,αστο λεω αλλη φοραΓλώσσα Στο σεξ τωρα Πιπα Απιστευτη και τον επαιρνε ολο μεχρι λαρυγγι και για αρκετη ωρα, ωσπου με καβαλησε και αρχισε να κοπανιεται και την σταματαω επιτηδες για να μην 'Τελειωσω' προωρα και την στηνω στα 4 οπου ηταν απλα..Υπεροχη η Θε'αΈρωτας αυτη και της τον Καρφωσα δυνατα και αρχισα τα Μπες Βγες γρηγορα δυνατα και με ρυθμο οπου και κατεθεσα μετα απο λιγα λεπτα. Συμπερασμα¨Ειχα πολλα χρονια να μπω και το Μετανιωσα!!Θα ξαναμπω σιγουρα και γι αλλαΚατσικογάμης

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Νατάσα
ΔΜ
Εγγραφή:
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Χυσεας, airfather, blizardeye και 4 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού