Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 79 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετά από μια χλιαρή επίσκεψη σε στούντιο και μια βίζιτα που πάλευε να πιάσει τη βάση, ένιωσα υποχρεωμένος να γράψω αυτή την κριτική, μια που έκανα το καλύτερο γαμήσι στο συγκεκριμένο μπουρδέλο. Αν αναλογιστεί δε κανείς ότι στα άλλα έδωσα πολλαπλάσια χρήματα, δεν υπάρχει πραγματικά σύγκριση... Η κοπέλα είναι πολύ-πολύ καλή με υπέροχο χαμόγελο, καλή διάθεση και συμμετοχή. Μόνο οι φανατικοί βυζολάγνοι δεν θα μείνουν ευχαριστημένοι καθώς σε αυτόν τον τομέα η κοπέλα δεν μπορεί να καλύψει. Ακόμη και αν δεν έδινε κώλο, πάλι θα την πρότεινα. Πολύ ευχάριστη κοπέλα και money (very) well spent, όπου και αυτό είναι για μένα το νόημα τελικά... Γενική βαθμολογία = 9,5

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ειρήνη
Υπηρεσίες
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
12 Σεπ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
168
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, alexherpk, STAVROS6969 και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
26 Ιανουαρίου, 2017
Πήγα και εγώ παρασυρμένος από τις θετικές κριτικές των αγαπούληδων και προμότορων. Ενώ πήγα φρεσκομπανιαρισμένος και φρεσκαριζόμουν στον νεροχύτη, αλλά με το που μπήκε στο δωμάτιο η Ειρήνη αποφεύγει τον πελάτη και κάνει χαϊδέματα στο σώμα από μακριά. Στην προσπάθεια να κάτσω πλάϊ της να φτιαχτούμε λίγο, πίεζε να ξαπλώσω στο κρεβάτι. Είπα μέσα μου ως παλιός δεν θα αφήσω το κοριτσάκι να με κατευθύνει. Ούτε να κάνει ισπανική με τα στηθάκια της λες και βρωμούσα με απέφευγε. Έσφιγγε τα μπούτια της μην την χαϊδέψω στο νινάκι της. Έσφιγγε δυνατά. Μου την βάρεσε και ζήτησα να γυρίσει στα 4 για να μην βλέπω τα ξυνισμένα μούτρα της. Στο τέλος βγαίνοντας από το δωμάτιο έμειναν κάγκελο συναγωνιστές που περίμεναν στο σαλόνι από τις φωνές μου. Η τσα-τσα αντί να με διαψευσει οτι έχω άδικο άρχισε να τσαμπουκαλεύεται με ειρωνίες κλπ. Θα πρέπει οι κριτικές να προέρχονται από αυθεντικούς συναγωνιστές που σέβονται απόλυτα το σκοπό αυτού του σάιτ και τα λεφτά του άλλου που βγαίνουν με μεγάλη δυσκολία. Αυτός που θα συστήνει ανεπιφύλακτα κάποια κοπέλα έχει χρέος να συνειδητοποιεί πόσο δύσκολα βγαίνουν τα λεφτά σήμερα.
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1