Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 49 10
Call-Girls 95978
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
9.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Πρωινές καύλες και είπα να κάνω ένα test drive στην Anni. Στέλνω μηχανηματάκι και κανονίζουμε ραντεβού σε 2 ώρες στο Bill. Φτάνει στην ώρα της, χτυπάει την πόρτα και βλέπω ένα μελαχρινό κορίτσι 25-26 χρονών,συμπαθητικό προσωπάκι, γύρω στο 1,60 ύψος και μοντελέ σώμα με πεταχτό κωλαράκι. Πιάνουμε κουβεντούλα όπου μου λέει ότι είναι από τη Ρουμανία και δε δούλευε όλες τις γιορτές. Σήμερα μου λέει είναι η πρώτη μου μέρα και πάει στο μπάνιο για να ετοιμαστεί. Μετά από λίγα λεπτά επιστρέφει και αρχίζει να μου προσφέρει τις υπηρεσίες της. Αρχίζει με φιλιά στο λαιμό, κατεβαίνει προς τα κάτω και καταλήγει σε ένα ωραίο βαθύ και υγρό τσιμπούκι με καρεμέλωμα της γύρω περιοχής. Της λέω να το γυρίσουμε σε 69 και αρχίζω γλύψιμο και δαχτυλοσκόπηση και στις δυο τρυπούλες τις. Το μουνάκι της είναι πεντακάθαρο, μοσχομύριστο, στενό και ανταποκρίνεται στο γλύψιμο. Η κωλάρα της είναι όλα τα λεφτά δυστυχώς όμως δεν τη δίνει και έτσι αρκέστηκα στο γλύψιμο και στο δαχτύλισμα. Αφού είχε μουσκέψει για τα καλά της λέω να περάσει σκουφάκι για να περάσουμε στο κυρίως μενού. Λόγω σωματότυπου προσφέρεται για πολλές στάσεις. Αντέχει στο σφυροκόπημα και δείχνει να το απολαμβάνει. Η κατάθεση έγινε στα κωλομέρια της. Μπανάκι και επιστροφή στο κρεβάτι, όπου προσφέρθηκε να μου κάνει μασάζ. Απολαμβάνω το μασάζ για κανένα δεκάλεπτο και μετά αρχίζει ο δεύτερος γύρος που περιελάμβανε περίπου μια από τα ίδια. Της έδωσα το δωράκι της και έφυγε μετά από μία ώρα και δέκα λεπτά. Αυτά που υπόσχεται τα προσφέρει με το παραπάνω και τη συντείνω ανεπιφύλακτα

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
80€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Όχι
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Don-Juan
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
9 Ιαν 2017
Μηνύματα:
Κριτικές:
6
Likes:
132
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, doc_lin, dimmits και 11 άλλα μέλη

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Ιανουαρίου, 2017
Από πότε τα Τίρανα προσαρτήθηκαν στη Ρουμανία;;;;Χμμμ;
22 Ιανουαρίου, 2017
Από πότε τα Τίρανα προσαρτήθηκαν στη Ρουμανία;
22 Ιανουαρίου, 2017
τηλεφωνο που βρισκουμε?
22 Ιανουαρίου, 2017
δεν ειναι ρουμανα η κοπελα απλα εχει φαει μπουλινγκ και γι αυτο λεει οτι ειναι απο την Ρουμανια... οχι οτι κανει διαφορα στο σερβις της... φιλε ολες οι κοπελες τα ιδια λενε πανω κατω οτι εισαι το πρωτο ραντεβου ... οτι δεν εχουν πολλα ραντεβου και παει λεγοντας... μια χαρα ειναι η κοπελα με καλη συμπεριφορα και τιμιο σερβις.
23 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τι σημασία εχει ποσα ραντεβου κανει η καθε κοπελλα ? σημασία εχει αν ειναι καλη στις υπηρησιες της. Εγω ξέρω κοπελα που ερχεται καπάκι μετά απο ραντεβου και γαμιεται σαν να μην υπαρχει αυριο. Μπορει να ξερει ο καθένας τι εγινε πριν ? Αν μεινεις ευχαριστημένος θα ξαναπάς αν οχι δεν θα ξαναπάς. Εχω ακούσει κοπελα να μου λέει οτι οι μισοί απο τους σταθερούς πελάτες την ρωτάνε αν εχει καβλεςΈρωταςΈρωταςΈρωτας. Της είπα να αγοράσει ενα καβλωμετρο απο το Jumbo και να το χώνει στο μουνι της να παρει την θερμοκρασία για να μπορει να ενημερώσει Μαλακία
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5