Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Εχοντας δει τις φωτογραφιες της ελληνιδας Αρτεμις ειπα να παω να τη δω απο κοντα. Στη βαρδια μαζι της ηταν η Ελιζαμπεθ. Εξεπλαγην εις διπλουν, απο τα σπαστα ελληνικα και το ποσο διαφορετικο ειναι το σωμα της Αρτεμις απο κοντα, αλλα και απο την αναπαντεχη ορεξη που εδειξε η Ελιζαμπεθ!
Οποτε διαλεξα αυτη την κοπελα.
Ηρθε υστερα απο 20' στο δωματιο, χωρις να εχει πελατη. Μπηκε μεσα στην ορεξη, με πολυ καλα ελληνικα και χαμογελα. Προκειται για μια κοπελα με γυμνασμενο, γεματο σωμα, λιγα ταττους, βυζακι 1-2, ωραιο κωλο, πολυ καλες γαμπες!
Αρχισαμε με ποδολαγνεια, ηταν πολυ ενεργη, ελεγε διαφορα οπως: ναι, γλυψε μου τις ποδαρες ετσι με τα παπουτσια, γλυψε το ολο καλα, ετσι και το ταττουαζ κτλ. Η φαση αυτη ειχε αρκετη διαρκεια. Εχει πολυ ωραια ποδια ξαναλεω και τα χαρηκα στο επακρο!
Μετα ανεβηκαμε στο κρεβατι για δαχτυλο. Εβαλε ενα δαχτυλακι κι εγω τον επαιζα. Αρχισε να μου γλυφει τα αρχιδια με δικη της πρωτοβουλια, τα μουλιασε, με κοιταγε στα ματια και ειχε χωθει εκει μεσα, τα εκανε δικα της! Περιποιηθηκε ολη την περιοχη ωραια, οποτε εχυσα υστερα απο λιγο χωρις να προλαβουμε να μπει με στραπ...
Οταν τελειωσα εκατσε διπλα μου και μου ειπε: Ελα, για πες μου για εσενα! Αραξαμε λιγο και τα ειπαμε, η κοπελα ειναι πολυ συζητησιμη. Οταν ειδε οτι σηκωθηκα για μπανιο τοτε διακριτικα με χαιρετησε κι εφυγε. Αριστη συμπεριφορα και διαθεση για σεξ!
Καλες Τσαρκες!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ελίζαμπεθ
Υπηρεσίες
Ανώτατος
Εγγραφή:
17 Μαρ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
284
Likes:
4.488
Πόντοι:
10.751
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 cretan_nudist

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού