Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 59 10
Call-Girls 165028
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
9.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Θέλοντας να σπάσω λίγο την μαυρίλα του μελαχροινού, που με κυνηγάει στην προσωπική μου ζωή τα τελευταία χρόνια και που έχει γεμίσει και την πιάτσα λόγω έλλειψης καθαρόαιμων κοριτσιών από την πρώην ΕΣΣΔ, ξεκίνησα για Melisa και Alicia από Glamour. Εδώ γελάνε…Μεγάλο χαμόγελο Δεύτερη μέρα σερί κλεισμένα από το μεσημέρι μέχρι το πρωί τα κορίτσια και πάει λέγοντας…. Κανονικά πρέπει τις επόμενες μέρες να σκάσουνε 5-6 κριτικές για την κάθε μία. Εδώ ξαναγελάνε…Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Συνεχίζοντας την αναζήτηση για μη δοκιμασμένο ξανθό (έστω και fake) έπεσα επάνω στις photos της Μυρτώς. Καμία σχέση με τις πιτσιρίκες αλλά καλή από photos, δοκιμασμένο και το γραφείο και προχωράμε…
Ελληνίδα νεόφερτη στο άθλημα. 45άρα, κοντούλα (ύψος γύρω στο 1.55) αδύνατη με πολύ γυμνασμένο σώμα. Όσον αφορά στο σώμα ότι βλέπετε στις photos ισχύει. Η κοπέλα είναι πολύ γυμνασμένη, αυτό που λέμε κομμάτια. Ασχολείται πολύ καιρό με γυμναστική και το σώμα της είναι πολύ καλό για την ηλικία της. Το μόνο θέμα είναι στην κοιλιά που έχει κάποιες «ζάρες» στο δέρμα μάλλον λόγο αυξομείωσης βάρους (όχι ραγάδες αλλά δεν ξέρω πως αλλιώς να το περιγράψω). Μαυρισμένη από solarium, με καθαρό και απαλό δέρμα. Καλή δουλειά στο στήθος με ρώγες που ανταποκρίνονται άμεσα. Πρόσωπο καλό για την ηλικία της με πολύ ωραία μάτια.
Ήρθε ντυμένη με μαύρο φόρεμα, κάλτσες σιλικόνης και γόβες. Πολύ περιποιημένη, με ωραίο βάψιμο και άρωμα. Γαλλικό σε νύχια χεριών και ποδιών. Πολύ καλή συμπεριφορά, ευγενική, φιλική και χαμογελαστή. Καθαριότητα σε όλα ΟΚ.
Στον αγώνα : Γλωσσόφιλα, αγκαλίτσες και γλειψίματα full. Στην πίπα φιλότιμες προσπάθειες για dt αλλά δεν το έχει, καλό γλείψιμο της υπόλοιπης περιοχής. Στο sex η κοπέλα έχει θέληση, ακολουθεί σε όλες τις στροφές αλλά δεν είναι από αυτές που θα σε αφήσουνε στο καναβάτσο. Είναι όμως εκεί και το παλεύει…Δάχτυλα μπροστά άνετα, πίσω με λίγο πίεση. Μελανό σημείο ότι μου αρνήθηκε το CIF και όπως μου είπε έχει πει στο γραφείο να το βγάλουν από τις υπηρεσίες της γιατί δεν το κάνει (γι’ αυτό και γράφω ότι δεν τηρήθηκαν οι υπηρεσίες, στην περίληψη της κριτικής).
Συμπερασματικά : Πολύ καλής εμφάνισης και συμπεριφοράς amateur mature. Αν κάποιος ψάχνει για GFE πρόγραμμα νομίζω ότι θα τον αφήσει ικανοποιημένο. Οι υπόλοιποι να πάτε αλλού.
PS: Προς το γραφείο. 35αρα, με ύψος 1.65 και CIF στο πρόγραμμα.Μαλακία
Μαζευτείτε όσο είναι καιρός…

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Ιανουαρίου 20, 2017
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
120€
Τήρηση υπηρεσιών
ΔΕΝ τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο σώμα
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
old boy
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
6 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
87
Likes:
12.963
Πόντοι:
25.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 hornyasfuck, TOMCRUISE, sithlord και 40 άλλα μέλη

Σχόλια

9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2017
Συμπερασματικά : Πολύ καλής εμφάνισης και συμπεριφοράς amateur mature. Αν κάποιος ψάχνει για GFE πρόγραμμα νομίζω ότι θα τον αφήσει ικανοποιημένο.

Φίλε μου θα σε εμπιστευτώ...
review reaction 1 hornyasfuck
21 Ιανουαρίου, 2017
Δηλωνω κ εγω ενδιαφερον!!..ΧαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
review reaction 1 hornyasfuck
21 Ιανουαρίου, 2017
120 ευρώ για 1,55 45 ετών.


ΜΟΝΟ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΑΥΤΑ.
Z
zeljko
review reaction 3 hornyasfuck
21 Ιανουαρίου, 2017
Άψογη κριτική ακόμα μία φορά..+1
review reaction 1 hornyasfuck
22 Ιανουαρίου, 2017
@ maniouel & @ giorgos stergiou: Ελπίζω να περάσετε καλά, αν συναντήσετε την κοπέλα
@ zeljko : ο σκοπός των κριτικών είναι να βοηθήσουν συναγωνιστές να συναντήσουν ή να μην συναντήσουν κάποια κοπέλα. Χαίρομαι που η κριτική μου σου είναι χρήσιμη
@ manaconda2202 : Καπέλο
review reaction 1 hornyasfuck
(Updated: 23 Ιανουαρίου, 2017) 23 Ιανουαρίου, 2017
Φιλε μου εξαιρετική κριτική. Εχω ψηθει ήδη για την συγκεκριμένη κάβλα. Πες μου μόνο οτι δεν έχει tattoo πάνω της γιατι έχω θέμα (δεν αντέχω ούτε το παραμικρό... Γλώσσα ) και την έχω κλείσει για 2ωρο...
review reaction 1 hornyasfuck
24 Ιανουαρίου, 2017
Η Μυρτώ έχει δύο πολύ μικρά tattoo.
Ένα στο κουτεπιέ του ποδιού και ένα στο σβέρκο (το οποίο δεν φαίνεται γιατί πέφτουν πάνω τα μαλιά)
review reaction 1 hornyasfuck
25 Ιανουαρίου, 2017
Σ'ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου. Αν είναι μικρά, ΟΚ δεν νομίζω να έχω πρόβλημα, άσε που το κουτουπιέ κάτι μου 'κανε τώρα. Ελπίζω τουλάχιστον να είναι καλόγουστα Γλώσσα
Όπως και να 'χει θα τιμηθεί συντόμως ΚουλΚουλΚουλ
review reaction 1 hornyasfuck
26 Ιανουαρίου, 2017
Αν έκανε και anal ....
review reaction 1 hornyasfuck
9 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 9