Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 98 10
Γενική βαθμολογία
 
9.6
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Καινουριο στουντιο με σουπερ μεταγραφη την αγαπημενη μας τσαρινα τη γνωστη σε ολους Ρωσσιδα Νατασα.Προσεγμενος χωρος,οχι τιποτα πολυτελειες αλλα ειδικα το δωματιο που μπηκα πολυ ζεστο και καθαρο με ντουζιερα,ωραια σεντονια,σωστο φωτισμο και διακριτικη μουσικη.
Απο κει και περα το κοριτσι μου ειχα να το δω 2 μηνες οποτε λειψαμε ο ενας στον αλλον και ακολουθησε παθιασμενος ερωτας.

Οι εισαγωγικες αγκαλιτσες στα ορθια και αφου κοιταχτηκαμε βαθια στα ματια επεσε στα 4 στο κρεβατι σα να μου ελεγε ορμα...εκανα λιγο στην ακρη το μπεζ στριγκακι και καρφωσα τη γλωσσα μου στην κωλοτρυπιδα της την οποια εγλειφα ασταματητα με λυσσα...
Αφου εβγαλε τα εσωρουχα την εκανα και ενα πρωτο γλειφομουνι και μου λεει ελα πανω μου να σε γλειψω...την καβαλησα στα μουτρα οπου αρχισε το τσιμπουκι,βαθυ οπως παντα κι εγω απο πισω επαιζα απαλα το μουνακι που αμεσως μουσκεψε

Ξαπλωσα κανονικα και με καβαλησε αυτη σε 69 για πολλη ωρα οπου εγλειφα εναλλαξ μουνι κωλοτρυπιδα και αυτη μου εκανε το γνωστο βαθυ τσιμπουκι της ολον μεσα.
Μετα γυρισαμε και σε πλαγιαστο 69,αυτη με εγλειφε κι εγω δαχτυλιαζα το μουνακι,μετα ξαπλωσε αναμεσα στα ποδια μου και μου εγλειφε τα αρχιδια...
Μετα την εστησα λιγο ακομα στα 4 για να ξαναγλειψω τον κωλο της,γενικα πολλη ωρα χαμουρεμα και γλειψιματα και δε χορταιναμε

Πρωτη και τελευταια σταση αυτη απο κατω οπου ανοιγε τα ποδια τερμα στο πλαϊ,το κανει παντα αυτο και ευχαριστιεται ετσι για να τον παιρνει τερμα μεσα.Τη γαμουσα αργα αισθησιακα κι αυτη με αγκαλιαζε και με φιλουσε και οταν πλεον κοντευα να χυσω ανεβασα ρυθμο και εριξα ενα χυσιμο με δυνατες κραυγες σφιγγωντας την δυνατα στην αγκαλια μου.
Μειναμε κανα τριλεπτο αγκαλιασμενοι ετσι,λιγη κουβεντα και αποχωρησε...

Συμπερασμα...μια ειναι η Νατασα,ειναι στην κορυφη εδω και τοσα χρονια και φυσικα ειναι η προσωπικη μου αδυναμια ΈρωταςΈρωτας...Πολυ εμπειρη στο σεξ,η καλυτερη πιπα,καθεται οσο θελει στο δωματιο,ειναι η προσωποποιηση της θηλυκοτητας μια ακουραστη σεξομηχανη.Και οπως εχω ξαναπει οταν γραφω κριτικη για τη Νατασα δε μπορω να περιγραψω ακριβως αυτο που συμβαινει γιατι η συνευρεση μας ξεπερναει τα τυπικα ορια μιας συνευρεσης σε μπουρδελο.Ειναι πολυ ιδιαιτερες και ξεχωριστες οι στιγμες μαζι της και νιωθω χαρουμενος οταν ειμαι κοντα της

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 20, 2017
Όνομα κοπέλας
Νατάσσα
al pacino
Τιμημένος
Εγγραφή:
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
293
Likes:
9.306
Πόντοι:
12.525
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Χυσεας, yorkie, scorpiosstelios και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
21 Ιανουαρίου, 2017
Αl, καθε φορα που διαβαζω κριτικη σου μου σηκωνεται ρε φιλε, τι πραγμα ειναι αυτο Προσκύνημα
Πρεπει να καταθεσω επειγοντως Κουλ
23 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ετσι πρεπει να καυλωνουμε και λιγο με τις κριτικες Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο...η Νατασα ειναι εκει και σε περιμενει Κατσικογάμης
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2