Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.7 167 10
Μασατζίδικα 214704
Γενική βαθμολογία
 
7.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Οπως ειχα πει και σε προηγουμενη κριτικη (Ντανιελα)ο χωρος ειναι τετοιος που αξιζε δευτερη επισκεψη.
Εχοντας διαβασει κριτικες Βερονικας ειπα να κανω την αποπειρα μου.Σεριφισσα οπως παντα ευγενεστατη,χωρος εξαιρετικος-ισως ο καλυτερος του ειδους.
Παρουσες 4 κορασιδες,αλλα εγω ημουν αποφασισμενος.Παντως μια γαλανοματα Ελενη νομιζω,κατι ελεγε-σ εμενα τουλαχιστον.Πηρα Βερονικα και βουρ δωματιο.
Η εν λογω κορασις ειναι Ρωσσιδα,γυρω στο 1μ 67,ξανθουλα,συμπαθητικο προσωπακι.Ηλικια γυρω στα 30(ισως λιγο κατω,αλλα με πολλα χιλιομετρα στο κοντερ).Βυζακι 1,5αρι,
ρωγιτσα μικρη ροζ,πολυ ωραιο κωλο και ποδια.Συνολικα καλουλα,αλλα με τιποτα κορυφη.
Κατεχει απο μασαζ,αρκετα δυνατα χερια με σωστες πιεσεις.Στο β μερος,τωρα.Δινει γλωσοφιλα χωρις τσιγκουνια.Πιπα γονατιστη με προσπαθεια για dt,λιγο χερακι το οπιο ομως προθυμα αποτραβηχτηκε μετα απο σχετικη συσταση.Στο γλυψιμο φανηκε ν αντιδρα θετικα,τιναζοταν σε κατι φασεις και δαχτυλιασμα με μετρο.Περασμα λαστιχου κι ορθια με το ενα ποδι πανω στον παγκο για να χω θεα τον κωλο,που ναι το μεγαλο ατου της.Σφυροκοπμα κανα πενταλεπτο και μετα λεω μεσα μου what if κωλοδαχτυλο?Και δοκιμαζω,λιγακι στην αρχη και πιο ζορικα εν συνεχεια.Φανηκε να γουσταρει,αλλα οταν πηγα να βαλω αντιχειρα τοτε τραβηχτηκε και δωστου παλι απ την αρχη...Με συνεση κι υπομονη......Κι οπως το παλευα χαλαστηκα.Διοτι ειτε ειμαι ο ΥΠΕΡΓΑΜΙΑΣ(1% πιθανοτης)ειτε ειπε μεσα της για να βογγηξω και να φωναξω μηπως και χυσει κι αφησει τον κωλο μου ησυχο ο μ....ας(99%!!!).Πολυ βογγητο και φωνη φιλαρακια,τσοντα λεμε.Ξενερωσα και της τα δωσα στα βυζακια της.Συμπερασμα του γερο Βλασση?Καλη αλλα εμφανως υπερτιμημενη.Ισως να φταει η εμμονη μου για κωλο,αλλα η μονη περιπτωση να την ξαναπαρω ειναι να μου τον δωσει.!!!Αυτα και καλο βολι σε ολους.
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Βερόνικα
Μέγας
Εγγραφή:
19 Μαϊ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
33
Likes:
5.207
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance, Gingos, κωλο-γερος και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Ιανουαρίου, 2017
Γέρος και εσείς; Είμεθα πολλοί τελικώς! Ναι!
18 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλι μπαμπακι....
Καπέλο
19 Μαρτίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μαλλι σαν χιονι...Γερο-μύστης
πουλι πιστολι..Ναι!
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3