Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 46 10
Μασατζίδικα 141819
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Ποιότητα μασάζ
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Αν και την τελευταία φορά είχαμε πεί οτι θα βρεθούμε ξανά σύντομα, κάτι οι γιορτές που πέράσανε κατι οι αναδουλειές άργησα πολύ να την ξαναδώ. Ετσι ένα απογευμα την περασμένη εβδομάδα έβαλα τα καλά μου και κατηφόρισα στο μαγαζί της Δημοκρίτου για να συναντήσω το Χριστινάκι.
Μου άνοιξαν είδα τις υπόλοιπες κορασίδες αλλά εγώ την είχα πάρει την απόφασή μου δαγκωτό για την ΒαλεριοΧριστίνα. Μπαίνω στο δωμάτιο, ετοιμάζομαι και την περιμένω. Είχα καιρό να την δω και ο "μήτσος" ήταν καμαρωτός. Μπήκε μέσα το Χριστινάκι, με ένα φωτεινό χαμόγελο. Με αγκαλιασε, φιληθήκαμε δυνατά και με μάλωσε που είχα καιρό να την δώ. Πριν ακόμα κάνουμε κάτι άλλο γονάτισε και είπε μια θερμή και υγρή καλησπέρα στον "μήτσο" και παραλίγω να με τελειώσει επι τόπου αλλά πολύ ευγενικά της τον πήρα έξω απο το στόμα της. Ανέβηκα στο μασαζοκρέβατο και για περιπου 20 λεπτά με έλιωσε στο μασάζ, κάτι που το κάνει καταπληκτικά καλά. Χαλάρωσα και με γύρισε απο την άλλη μεριά για το δεύτερο κομμάτι της συνεδρίας. Αρχισε κατευθείαν με μια βαθια βασανιστικά αργή και υγρή πίπα, πολύ αισθησιακή και καβλωτική, με μπόλικο καραμέλωμα των αρχιδιών. Θα έλεγα ότι τέτοια πίπα ούτε γκόμενα που σε αγαπάει δεν κάνει. Μετά απο λίγο σηκώθηκα, και την έβαλα επάνω στο μασαζοκρέβατο ανάσκελα, της ανοιξα τα πόδια και μπήκα αργά μέσα της. Αρχισα να κινούμαι αργά και ταυτόχρονα φιλιόμασταν δυνατά για κάνα 5λεπτο. Το Χριστινάκι είχε καβλώσει πάρα πολύ και ένιωθα τον κόλπο της να μου σφίγγει τον "μήτσο". Σταμάτησα για να πάρω μία ανάσα και την κατέβασα απο το μασαζόκρέββατο και την έστησα στα τέσσερα και ξεκίνησα τον χορό, στην αρχή αργά και μετά απο λίγο πιο βίαια. Το χριστινάκι βογγούσε και έκανε σαν τρελλό, και σε 3-5 λεπτά ο "μήτσος" τελείωσε και ταυτόχρονα το Χριστινάκι έβγαζε κολασμένες κραυγές χαράς....
Αλλη μία συνεδρία έφτασε στο τέλος της, πλύθηκα ντύθηκα και δώσαμε υπόσχεση να μην αργήσω να την ξαναδώ....
Αυτά απο εμένα, To Χριστίνακι όπως πάντα είναι value for money......
Κόστος συνάντησης
70
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Γλωσσόφιλα
  • Πίπα με προφυλακτικό
  • Πίπα χωρίς προφυλακτικό
  • Γλειφομούνι
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
Μέλος
Εγγραφή:
23 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
12
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 troueno, TheGreat, pezoporos και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού