Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 214 10
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Βράδυ καθημερινής λοιπόν και στη περιοχή ησυχία...Μονόδρομος για μένα αυτό τι σπιτάκι όταν δουλεύει η Αγάπη...Βγήκε με ένα εντυπωσιακό λευκό κορμάκι και χόρεψε αισθησιακά στο στύλο...Καυλώσαμε όλοι!!!Εγώ δηλαδή και οι υπόλοοποι τέσσερις πιτσιρικάδες που κάναν τσάρκα στα σοκάκια της αμαρτίας...
Μας μίλησε και Ρώσσικά και αυτό ήταν!Πέρασα δωμάτιο αβλεπί...Έβγαλα τα ρούχα μου και κάθισα στη ΄πολυθρόνα για να την περιμένω...Ήρθε μετά από δέκα λεπτάκια περίπου και ξεκινήσαμε με στριπτίζ και αισθησιακό χορό μπροστά μου...Πραγματικά αυτή η γυναίκα ξέρει να σε φτιάχνει...Αφαίρεσε ένα ένα τα εσώρουχά και ξεκινήσαμε τα φιλιά...Πεταχτά πότε πότε στο στόμα,στο στήθος της αλλά και το λαιμό της...
Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Πολυ καλό αργό βασανιστικό όπως πρέπει τέλος πάντων...Σεξ σε δύο στάσεις...Πρώτα ιεραποστολικό για λίγα λεπτά και στη συνέχεια πισωκολλητό όπου και εκεί μας βρήκε το τέλος...
Λόγω της ώρας αλλά και της μέρας κάθισε μαζί μου στο δωμάτιο για αρκετά λεπτά μετά τη λήξη της συνεδρίας,χωρίς να βιάζεται και κάναμε και μία συζήτηση ευχάριστη...Με ένα φιλί πεταχτό με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον!

Αυτά για την Αγάπη,τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αγάπη
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.696
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, John.Greek, Nick1000 και 9 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού