Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.5 1 10
Γενική βαθμολογία
 
8.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
8.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
8.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Περασμένα μεσάνυχτα και ψάχνω για κάτι που να μου αλλάξει τα φώτα ... είχα τόση ένταση από την δουλειά και ήθελα κάτι που να με χαλαρώσει αλλά και να το πάω σε ψιλές στροφές. Έχω φτάσει σε ένα σημείο ότι η μία ώρα δεν φτάνει πλέον όταν περνάω καλά.
Τηλ στο γραφείο και μου λέει ότι ήταν άμεσα διαθέσιμη, οκ λοιπόν εδώ είμαστε. Το κακό με εμένα δεν θέλω να περιμένω ούτε να κλείνω ραντεβού για μετά, όταν θέλω κάτι το θέλω εκείνη την ώρα...καλό και κακό βέβαια.
Κριτικές καμία.... οκ επομένως λέω στο γραφείο αν είναι καλό το μωρό θα την κρατήσω για δίωρο.
Σε 30 λεπτά μπαίνει το μικρό , όντως μικρό 20 ετών αφράτο σαν το ψωμί που βγήκε από τον φούρνο και θέλεις να το α λήψεις μέλι...ύψος 1.65 περίπου.
Επικοινωνία μόνο αγγλικά. Φιλιά στα πεταχτά και μου ζητάει το χρήμα μπροστά .. δεν με πειράζει εμένα προσωπικά, γιατί στην δουλειά μου και εγώ ζητάω αν όχι όλα ένα μέρος τον χρημάτων μπροστά.
Μ πανάκι και πάμε κρεβάτι και τότε απλά αλλάζει το σκηνικό.....
Πίπα δυνατή με όλα τα κομφόρ, πότε προλαβαίνουν αυτά τα νεαρά τα κορίτσια και μαθαίνουν τόσο γρήγορα πάντα αυτήν την απορία είχα.
Ρόγα μικρή με πλήρεις ανταπόκριση, στήθος χούφτας στητό, δέρμα απαλό ίχνος απάνω του (20 ετών λέμε).
Στα τέσσερα και ήρθε και το πρώτο ημίχρονο. Δάχτυλα δεν παίζει αλλά γουστάρει να την φτιάχνεις.
Μ πανάκι τσιγάρο από μεριά της και ξανά στο στόμα δεν σταματά γουστάρει να σε φτιάξει την αφήνω ανέβηκε και χτυπιέται δεν σταματά ...τέλος γύρου. Τηλ γραφείο για παράταση το χρήμα μπροστά και συνέχεια στην πίσω πόρτα, φωνούλες γλυκέ αλλαγή στάσης και δυνατά μέσα στην πίσω τρύπα της.
Κοιτάω το ρολόι και λέω οκ το ενφραγμα σε λίγο έρχεται.
Μπάνιο λίγες κουβέντες και εκείνη το χέρι πάλι στον πούτσο μου, φιλιά γλύφει θέλει πούτσο, έπρεπε να μάθω ποιο νοσοκομείο είναι κοντά γιατί σίγουρα θα το χρειαστώ.
Δεν σταματάει η πίπα και όλα μέσα στο στόμα που τα έφτυσε διακριτικά στο μπάνιο.
Τέλος αγώνα με 17 πίεση και τρέμουν τα χέρια μου προσπαθώντας να πιω λίγο ουίσκι. Λέω όκ γέρο δεν πας αύριο δουλειά .

Συνοψίζοντας, τα λεφτά τα παίρνει μπροστά γιατί κάποιο καλόπαιδο την κάρφωσε πρώτα και μετά πήρε το γραφείο ότι δεν είναι καλή και την σούταρε και έτσι έχασε το μεροκάματο.
Μικρό δυνατό αφράτο κολάρα, αφήστε το να σπάσει ο πάγος και μετά τα κάνει όλα δίχως δισταγμό.
Δυστυχώς φεύγει μέσα Φλεβάρη οπότε λίγα τα περιθώρια συνάντησης.

Αυτά ομορφόπαιδα γράψτε κρητικές σώζουν τσέπες.

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
2 ώρες
Κόστος
270€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Ναι
dracoumel
Ανώτατος
Εγγραφή:
29 Ιουν 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
104
Likes:
5.357
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 chicharito, CHEYENNE, Kimi13 και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2017
Φιλια δινει συναδελφε??..
20 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Τα παντα ολα φιλος
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2