Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.7 3 10
FKK/Sauna Club 10799
Γενική Εντύπωση
 
9.0
Μετά από δοκιμή των γερμανικών FKK (SAMYA, OASIS, ARTEMIS) και την ολιγόωρη περσινή επίσκεψη του ''Ιταλικού'' FKK της Αυστρίας είχα υποσχεθεί στον εαυτό μου, να δοκιμάσω εξ ολοκλήρου και αποκλειστικά της υπηρεσίες του.
Προσγείωση στο ΜΟΝΑΧΟ(κόστος 140 ευρώ) και μετά από 3.5 ώρες οδήγηση με ενα SKODA YETI (κόστος 130 ευρώ μαζί με GPS με απεριόριστα χιλιόμετρα και κόστος καυσίμου diesel 68 ευρώ για 700χλμ περίπου, συμπεριλαμβανομένης και της βινιέτας) άφιξη στην πρωτεύουσα της Καρίνθιας, το Villach, με τελικό προορισμό το ANDIAMO που είναι σχεδόν μέσα στην πόλη (5χπμ) από το κέντρο.
Αρχικά για τους γνώστες των FKK η γνωστή διαδικασία: είσοδος 85 ευρώ, πετσέτες, μπουρνούζι με λογότυπο του μαγαζιού και αρωματισμένες σαγιονάρες.
Λόγω της ημέρας (δευτέρα) το μαγαζί είχε ''λίγες'' κοπέλες περίπου 30!!! ενώ στη άλλη επίσκεψη μου οι κοπέλες ξεπερνούσαν τις 50.
Κατά την διάρκεια της 10ωρης παραμονής μου εκεί οι επισκέπτες του μαγαζιού δεν ξεπέρασαν συνολικά τους 20 κυρίως Ιταλοί δεδομένου ότι, το μαγαζί είναι στα σύνορα σχεδόν με την Ιταλία, είχα λοιπόν όλη την ευχέρεια να αναλύσω ενδελεχώς το μαγαζί και τις κοπέλες του.
Καταρχάς το μαγαζί έχει ένα πολύ μεγάλο χώρο με το μπαρ στη μέση να κυριαρχεί όπου είναι και ο κυρίως χώρος όπου βρίσκονται τα κορίτσια.
Στα δωμάτια ανεβαίνεις με μερικά σκαλάκια και δεξιά του κυρίως Χωλ βρίσκεται το μεγάλο Jacuzzi και οι τουαλέτες(πεντακάθαρες και πολυτελείς) καθώς και ένα μεγάλο σανιδοκρέβατο που όποιος ήθελε απολάμβανε τις υπηρεσίες μιας ρωσίδας μασέζ τούμπανο που δυστυχώς έκανε μόνο επαγγελματικό μασάζ με 20 ευρω.
Eδω να τονίσω ότι το προσφερόμενο φαγητό δεν είχε καμμιά σχέση με αυτό στις αντίστοιχες γερμανικές επιχειρήσεις γιατί πρόκειται για εξαιρετικό φαγητό με άριστη παρουσίαση και προσεγμένες γεύσεις.
Δεν υπάρχει τιποτα καλύτερο να ευφραίνονται ταυτόχρονα οι γευστικοί κάλυκες της γλώσσας, τα μάτια και τα αυτιά με τα διάσπαρτα γυναικεία τιτιβίσματα.
Όσον αφορά τις κοπέλες που υπάρχουν στο μαγαζί, είναι όλες ανεξάρτητες εργαζόμενες που διαπραγματεύεσαι ελευθέρα τις υπηρεσίες τους
Στα του αγώνα τώρα:
Όπως προείπα λόγω της ημέρας είχα όλο τον χρόνο να επιλέξω χωρίς βιασύνες , οι εθνικότητες ήταν 80% ρουμάνες(καμία σχέση με τις γυφτορουμάνες) , Σλοβάκες, Σλοβένες, Βουλγάρες μία Ιταλίδα, μια Πορτογαλέζα μιγάδα και 2-3 Γερμανίδες.
Το επίπεδο των κοριτσιών στο 97/% με άριστα το 10 ήταν 8 με σημείο αναφοράς την Σλοβάκα Καρίνα που δοκίμασα πρώτη μόλις την είδα, που εμφανισιακά για να δώσω μια τάξη μεγέθους της εμφάνισης της, ήταν ολόιδια η Δούκισσα του Θέμου.
Βέβαια οι υπηρεσίες της καμιά σχέση δεν είχαν με την εμφάνιση της, αλλά who cares όταν έχει στα χέρια του τέτοιο αριστούργημα.
Δεν ξέρω ποιος ευθύνεται για τέτοια εμφάνιση στις γυναίκες αυτών των χωρών: το νερό του Δούναβη; ο Μέγας Αλέξανδρος; οι ρωμαίοι κατακτητές; ο οθωμανικός δάκτυλος; η ο ίδιος ο διάβολος;
Η συνέχεια είχε socializing με όλες τις παρευρισκόμενες ανεξαιρέτως δεδομένου όπως έγραφα παραπάνω, ήμασταν δεν ήμασταν 10 πελάτες.
Χαλαρώνοντας στο κεντρικό bar με πλησίασε με άπταιστα ελληνικά μια βουλγάρα με θητεία στην Ελλάδα, όπου μετά από περίπου μισάωρης κουβεντούλας (επισημαίνω δωρεάν) η κατάληξη ήταν ένα κανονικότατο deep throat στο ΚΙΝΟ σε σημείο αφυδάτωσης, παρέα στο διπλανό καναπέ με έναν συναγωνιστή ιταλό που φώναζε παραδομένος στην ηδονή questo e il paradiso.
Ο σουρεαλισμός, ηδονικότητα ρεαλισμός όλα μαζί μπερδεμένα.

Πάνω που έλεγα, τελείωσαμε για σήμερα, ας ξεκουραστούμε πίνοντας λίγο αλκοολ (δεν περιλαμβάνεται στην τιμή εισόδου) δυστυχώς για την τσέπη μου, ευτυχώς για αυτά που ακολούθησαν είχε και συνέχεια αναγνώστη!
Χαλαρώνοντας σε ένα αναπαυτικό καναπέ στα αριστερά του μπαρ βλέποντας τα αενάως λικνιζόμενα καλλίπυγα θηλυκά να περνάνε απο μπροστά μου, έχοντας παρέα μια παγωμένη Erdingen και ενώ μιλούσα στα αγγλικά περί ανέμων και υδάτων με μια γλυκιά κορασίδα εκ Ρουμανίας ορμώμενη, ξαφνικά ήρθε στην παρέα μας ακόμα μία, που άρχισε να λογομαχεί σε έντονο ύφος με την συνομιλήτρια μου, σε γλώσσα ακατάληπτη σε μένα.
Ενώ ήμουν απλός θεατής στην διαμάχη, παρατήρησα οτι οι δύο τους μοιάζανε αρκετά και αμέσως έκανα την ερώτηση γιατί μαλώνουν και πως μοιάζουν πολύ.
Όταν μου απάντησαν οτι είναι αδελφές και είχαν κάτι δικά τους προσωπικά θέματα, δεν μπόρεσα να αντισταθώ στην φαντασίωση αυτή και στο μυαλό μου άρχισαν να πετούν εικόνες βγαλμένες από τα βάθη της πορνικής κολάσεως.
Μετά απο μια μεγάλη διαπραγμάτευση και κάνοντας τον διαιτητή στην οικογενειακή αψιμαχία (είχα άλλα στο μυαλό μου), η συνέχεια μας βρήκε στον πάνω όροφο σε ένα καταπληκτικό τριο, που είχε στην αρχή λίγο αμηχανία μεν, γιατί κατά τα λεγόμενα τους δεν το είχαν ξανακάνει μαζί, αλλά όταν ζεστάθηκε η μηχανή δε, δεν ήξερα που ήταν η μηχανή και πού το βαγόνι.
Μετά από αλλαγές περίπου 10 προφυλακτικών, άπειρες στάσεις , μισό κουτί υγρών χαρτομάντηλων και με την βοήθεια της κυρίας ταδαλαφίλης ήρθε το τέλος στα προσωπάκια τους με 4 πράσινα ίδια μάτια να κοιτάνε απελπισμένα ποια θα πάρει την μερίδα του λέοντος και τις ροζ γλωσσίτσες τους να συναγωνίζονται σπρώχνοντας η μια την άλλη ποια θα πάρει την καλύτερη θέση ώστε το υποσχόμενο σπέρμα να καλλύνει τα πρόσωπα τους.
Πολύ ελαφρύτερος απο ευρώ αλλά πολύ γεμάτος απο αισθήματα συναισθηματικής και σεξουαλικής πλήρωσης αποφάσισα να φύγω για το ξενοδοχείο γιατί δεν ήθελα να φανταστώ την συνέχεια αν καθόμουνα κι άλλο.
Συνεχίζεται στο διπλανό WELLCUM...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Άνετο και διακριτικό

Είσοδος

Η τιμή περιλαμβάνει
Φαγητό

Υγιεινή/καθαριότητα

Δίνουν πετσέτες;
Ναι
Δίνουν παντόφλες;
Ναι
Μπορείς να φέρεις δικά σου;
Όχι

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μικρή
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές

Ανακεφαλαιώνοντας...

Συνολικό κόστος επίσκεψης
500
Συνολική διάρκεια επίσκεψης
10
καρδιναλιος
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
3.397
Πόντοι:
736
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 JOHN-PLAYER-SPECIAL, fortune, Λουκουμάς και 14 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Ιανουαρίου, 2017
όπως θα καταλάβατε η βαθμολογία είναι εκ παραδρομής λάθος...Χμμμ; 9/10 είναι η πραγματική!
19 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

yup. Διορθώθηκε. Ματάκι
Το Wellcum που αναφέρεις στο τέλος δεν υπάρχει στον κατάλογο οπότε κράτα κάπου την κριτική σου και όταν μπει σε λίγο, σου στέλνω link.
19 Ιανουαρίου, 2017
Sauna club Andiamo, μαγεια-πουτανοπολιτισμος! Καρδιναλιε πάντα τέτοια γούστα να βγάζεις!Keep fucking!
20 Ιανουαρίου, 2017
Συγχαρητήρια Πανιερώτατε. Πιστεύω ότι κάνατε πράξη την φαντασίωση του 95% του σεξουαλικά ενεργού ανδρικού πληθυσμού, και επιτέλους φτάσατε στον κολοφώνα της πορνοσταδιοδρομίας Σας. Πλέον μπορείτε να πείτε " Τον αγώνα τον καλόν ηγώνισμαι, τον δρόμον τετέλευκα, την πίστην τετήρηκα" (Απ.Παύλος, Προς Τιμόθεον Β, 4-7).
Κλίνω ευλαβικά το γόνυ στο μεγαλείο του ανδρός. ΠροσκύνημαΠροσκύνημαΠροσκύνημα
Λ
ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...
20 Ιανουαρίου, 2017
Άρα σου έφυγε η περιέργεια πως είναι να γαμάς την Δούκισσα Νομικού.
20 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μας απομένει λοιπόν αδελφέ ημών να εξερευνήσουμε το υπόλοιπο 5%.
20 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Εμφανισιακά ναι στα του αγώνα who knows?
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7