Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 39 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
8.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
7.0
Επικοινωνία
 
7.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Θα προσπαθήσω να γράψω μερικές κριτικές για κάποια από τα κορίτσια που υπάρχουν στο bou και έχω βρεθεί μαζί τους παλαιότερα, μιας και πλέον είμαι μέλος και όχι επισκέπτης.
Θα ξεκινήσω με την Μαριλού.
Επειδή η κριτική βγήκε λίγο μεγάλη, όποιος βαριέται ας πάει στο τέλος που κάνω κάποιες απλές αναφορές.
Το ραντεβού έλαβε χώρα κάποια στιγμή τέλος καλοκαιριού, νομίζω αρχές Σεπτεμβρίου σε ξενοδοχείο στα νότια. Τότε, η Μαριλού, δούλευε ακόμα στο Golden. Το ραντεβού κλείστηκε εύκολα και μετά από προτροπή ενός φίλου, που είχε περάσει καλά μαζί της. Το γραφείο οκ και η κοπέλα στο τηλέφωνο ευγενική.
Έφτασα λίγο πριν από την προγραμματισμένη ώρα (φυσικά δεν θυμάμαι τι ώρα ήταν, σίγουρα βραδινή, γύρω στις 21:00 γιατί συνήθως τέτοια ώρα με βολεύει) και πήρα τηλέφωνο στο γραφείο να ενημερώσω για το δωμάτιο.
Ελάχιστα λεπτά μετά ακούω το χτύπημα της πόρτας και ανοίγω. Φυσικά ήταν η Μαριλού.
Φορούσε ένα φλοράλ φόρεμα, αρκετά κοντό και ήταν έντονα βαμμένη, χωρίς να είναι υπερβολικό όμως το βάψιμό της. Το μαλλί της ξανθό και ωραία χτενισμένο, καρέ, νομίζω λίγο κάτω από τους ώμους και στο πλάι. Για όσους δεν την ξέρουν, η Μαριλού είναι μία όμορφη κοπέλα, γύρω στο 1.60 ύψος, αδύνατη και νομίζω πρέπει να είναι γύρω στα 27 με 28. Για την ηλικία δεν είμαι σίγουρος και γενικά δεν τα πάω πολύ καλά. Το σώμα της είναι καλό, αλλά σε καμία περίπτωση τόσο σφιχτό όσο είναι σε κάτι βιντεάκια που κυκλοφορούν. Το στήθος της φτιαγμένο και μεγάλο, όχι τόσο ωραίο σε αίσθηση. Το δέρμα της όμως είναι πολύ απαλό και η κοπέλα είναι πεντακάθαρη. Έχει πολλά τατουάζ, που εγώ τα βρίσκω καυλωτικά και πεταχτό κωλαράκι. Στο πρόσωπο μπορώ να πω ότι είναι καλύτερη από κοντά.
Μπαίνει στο δωμάτιο, γνωριμία, φιλί κλπ. Την ρωτάω αν θα χρειαστεί το μπάνιο για να ξέρω πως θα κινηθώ. Απαντάει πως ναι, αρχίζω να την γδύνω τότε σιγά σιγά και αυτή με την σειρά της έγδυνε εμένα. Γλωσσόφιλα αρκετά και μεταφερόμαστε στο μπάνιο για ντουζ. Παρόλο που έχει γράψει χιλιόμετρα, τόσο σαν σύνοδος, όσο και σαν πορνοστάρ στην σιρίνα, μου έβγαλε κάτι "μαζεμένο" στην αρχή. Αφού κάναμε το ντουζάκι μαζί, πήρε την πρωτοβουλία και έσκυψε για στωματικό, με παρακάλεσε να μην της βρέξω τα μαλλιά, τα οποία τα είχε ήδη μαζέψει πάνω.
Πίπα καλή και βαθιά, σε κοιτάει μέσα στα μάτια όταν σε γλύφει και έχει κάτι το παιχνιδιάρικο στο πρόσωπό της. Αφού συνεχίσαμε για λίγη ώρα την φάση στο μπάνιο με χέρια στο μουνάκι της και το κωλαράκι της μεταφερθήκαμε στον κυρίως χώρο του δωματίου. Συνέχισε το στωματικό για λίγο και μετά την ξάπλωσα εγώ στο κρεβάτι για να την γευτώ με την σειρά μου. Ωραίο μουνάκι, καθαρό και μυρωδάτο, αφήνει δάχτυλα άνετα και τουλάχιστον εμένα με άφησε να την ζορίσω λίγο με το χέρι. Κάποιες μικρές κραυγούλες και μετά από λίγο ξεκινήσαμε το σεξ με εμένα από πάνω. Στην αρχή χαλαρά και μετά λίγο πιο έντονα. Εγώ από πάνω, αυτή μετά από πάνω, στα τέσσερα και στα όρθια. Είναι εύκολη στον χειρισμό και βολεύει η όρθια στάση. Κάπου εκεί έβγαλα το προφυλακτικό και τελείωσα στο στόμα της, στα δείχνει με όρεξη και στην συνέχεια πάει τουαλέτα να τα φτύσει.
Ντουζάκι πάλι, αυτή την φορά ξεχωριστά, λίγη ψιλοκουβέντα και προσπάθεια από την κοπέλα να με καυλώσει και πάλι για να αρχίσει ο δεύτερος γύρος. Η αλήθεια είναι ότι ένιωθα λίγο κουρασμένος και χρειάστηκε να βάλει όλη της την τέχνη. Με έβαλε στο πλάι του κρεβατιού καθιστό και έπεσε στα γόνατα για να βλέπω το κωλαράκι της στον πλαϊνό καθρέφτη. Το θέαμα και η πίπα της είχαν αποτέλεσμα, ανέβηκε από πάνω για 69 και άρχισα να γλύφω και να βάζω δαχτυλάκια και στο κωλαράκι της και να την βλέπω να με τσιμπουκώνει κοιτώντας με από τον καθρέφτη. Εδώ να πω, ότι το αν θα την έπαιρνα και από κώλο ήταν παιζόμενο, η ίδια δίστασε λόγω μεγέθους χωρίς να είναι όμως αρνητική. Να αναφέρω, ότι είμαι πάνω από τον μέσο όρο, όχι τόσο όμως για να δικαιολογεί φοβία από κάποιες κοπέλες. Νομίζω απλά, ότι μάλλον κάποιοι δεν είναι τόσο εξοικειωμένοι με το άναλ και έχουν ίσως ταλαιπωρήσει κάποιες από τις κοπέλες γι' αυτό και φοβούνται. Αφού είχα πλέον καυλώσει αρκετά, την γύρισα και την πήρα στα τέσσερα με έντονο ρυθμό, αρκετά μπινελίκια εδώ και από τους δυο μας και αλλαγή στάσης. Κάθισα στην άκρη του κρεβατιού και την έβαλα από πάνω μου ανεβοκατεβάζοντας την. Το θέαμα για μένα πολύ καυλωτικο, είναι μία από τις στάσεις που γουστάρω και φάνηκε να την γουστάρει και η ίδια. Μετά από λίγο, τελείωσα πάλι στο στόμα της.
Αφού κάναμε ντουζάκι(ξεχωριστά πάλι) πιάσαμε κουβέντα για άλλες συναδέλφους της, γνωστές και άγνωστες, για το αν πάει σε πάρτυ που τελειώνουν με οργιάκι και άλλες τέτοιες παπαριές. Κάθισε γύρω στα 15 λεπτά παραπάνω για μπανάκι και κουβέντα και μετά αποχώρησε.
Τέλος να πω ότι την κατατάσσω κυρίως σε GFE παρά σε PSE. Ίσως, αν έπαιρνα και πίσω τρύπα, να άλλαζα γνώμη.
Ήταν ένα καλό ραντεβού με βασικά χαρακτηριστικά τα εξής:
1. Όμορφη παρουσία
2. Συμμετοχή πάνω από τον μέσο όρο
3. Άνεση χρόνου και υπομονή
4. Καλός χρόνος πριν και μετά το σεξ

Πληροφορίες Συνάντησης

Ημερομηνία συνάντησης
Οκτωβρίου 09, 2016
Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
180€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ελαφρώς επεξεργασμένες αλλά ακριβείς
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
wired77
Μέγας
Εγγραφή:
25 Οκτ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
11
Likes:
5.517
Πόντοι:
4.096
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Sproxe Garsia, popov, NICK TRIVE και 20 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού