Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 71 10
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Λοιπον αυτη ειναι η 302η κριτικη που γραφω σε αυτο το σαιτ.Να πω την αληθεια εχω βαρεθει να γραφω κριτικες και μαλλον μετα απο καποιο συντομο χρονικο διαστημα θα χασετε ενα μεγαλο κριτικογραφο! ...χαχα...Οπως ολοι οι μεγαλοι συγγραφεις πχ Αλεξανδρος Δουμας...ετσι και εγω εκανα συγγραφικη κοιλια και δεν εχω εμπνευση και δεν εχω ορεξη να γραφω.Τεσπα , παμε να περιγραψουμε την κοπελα και την συνευρεση.Κατεβηκα τα πολλα σκαλοπατια και μπηκα στο μπουρδελο που ειναι σε στυλ μπουνκερ.Στην ευθεια στον διαδρομο στο σαλονι σαλοναριζε η Ελενα η Ρωσοπολωνεζα.Ετσι την αποκαλεσε η τσατσα.Προκειται για μια νεαρη ξανθια ψηλη κοπελα με ομορφο γλυκο προσωπο , ομορφα εκφραστικα ματια , μακρια ξανθια μαλλια , ωραιο μικρομεσαιο στητο βυζι που ειναι σαν σιλικονατο , καταλευκο δερμα και ωραιο αδυνατο κορμι.Ανακοινωθηκε ελευθερο στοματικο τελεωτικο στο σωμα και σταση 69.

Εδωσα ενα 20ρικο και περασα στο δωματιο.Στα αρνητικα βαζω οτι το κλιματιστικο δεν δουλευε στο φουλ.Το δωματιο παντως ηταν αρκετα καθαρο.Μετα απο λιγο ηρθε η Ελενα.Δεν μπορεσα να την ψυχολογησω.Δεν ηταν ευδιαθετη αλλα ουτε και μελαγχολικη.Ανταλλαξαμε μερικες κουβεντες.Μιλαει αρκετα καλα Ελληνικα.Αυτη καθισε απο πανω μου και αρχισε να μου γλυφει τον λαιμο και να με φιλαει στον λαιμο.Εγω χουφτωνα το κωλαρακι της.Μετα αρχισα να γλυφω τα βυζακια της και επαιζα με το μουνακι της.Αυτη δεν διαμαρτυρηθηκε για το δαχτυλο στο μουνακι της.Μετα αυτη καθισε στα τεσσερα πλαγια προς τα εμενα και αρχισε την ακαποτη τσιμπουκοδρομια.Η πιπα της ειναι αδιαφορη και με χρηση χεριου.Αυτη με πιπωνε και εγω της πατουσα το κεφαλι και επαιζα με το μουνακι της.Εβλεπα κ το θεαμα απο τον καθρεπτη.Παντως εχει πολυ ωραια κωλοτρυπιδα.Κριμα να μην την δινει! Η πιπα της ειχε μεγαλη διαρκεια.

Οταν σταματησε την πιπα τοτε την ξαπλωσα ανασκελα και αρχισα να γλυφω το καθαρο μουνακι της.Αυτη εδειχνε να της αρεσει.Την εγλυψα για οση ωρα ηθελα.Μετα της τον καρφωσα , με καποτα φυσικα! , και αρχισα να την γαμαω στην ιεραποστολικη σταση.Την γαμουσα και αυτη με κοιτουσε με τα ματακια της και επαιζε με το πορνωδες στηθος μου.Εχει στενο μουνακι.Δευτερη σταση την εστησα στα τεσσερα.Καλη η τοποθετηση του σωματος της.Της τον εχωσα και αρχισα να την γαμαω.Την γαμουσα και βαρουσα τα κωλομερια της και εβλεπα το θεαμα απο τον καθρεπτη.Οταν ενιωσα το τελος να πλησιαζει τοτε βγηκα απο μεσα της και πεταξα το προφυλακτικο.Αρχισα να τραβαω μαλακια πανω στον κωλο της.Δεν με αφησε ομως να χυσω πανω στην ομορφη κωλοτρυπιδα της.Με εβαλε ουσιαστικα να την χυσω πανω στην πλατη.Μετα απο λιγο της τα πεταξα πανω στα κωλομερια και την πλατη της.Της εδωσα χαρτι και αυτη σκουπιστηκε.Αυτη εβαλε το στρινγκακι της , με χαιρετησε και αποχωρησε απο το δωματιο.

Συνοψιζοντας , η Ελενα ειναι μια εμφανισιμη ιεροδουλη.Ειναι πανω απο τον μεσο ορο της Φυλης εμφανισιακα.Ειναι μια ευγενικη ιεροδουλη που σεβεται τον πελατη.Κανει καποια προκαταρκτικα.Η πιπα της μετρια αλλα μεγαλης διαρκειας.Καραμελωμα δεν κανει.Ειναι δεκτικη σε φιλια στο σωμα.Ειναι προθυμη σε αλλαγη στασεων και δεν εδειξε σημαδια βιασυνης.Η ευγενικη τσατσα δεν ενοχλησε.Ειναι καθαρη κοπελα και δεν μου ηρθαν ασχημες οσμες.Για πιπινακι εχει καλη αποδοση.Μην περιμενετε ομως την αποδοση και την συμμετοχη των μιλφαρων πουτανων! Δεν τις πιανει με τιποτα! Αλλη μια κριτικη ολοκληρωθηκε.Ενα αστερι σιγοσβηνει! ...χαχα...Ελπιζω να σας βοηθησα!

Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
TOMMY DEVITO
Τιμημένος
Εγγραφή:
27 Ιουλ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
387
Likes:
8.850
Πόντοι:
25.056
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 mallias20, atrobaggio, n.smirni76 και 15 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού