Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 17 10
Sex Studio 92919
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
περασα στο εν λογο μαγαζι με κλο καμουφλαρισμενο παρκινγκ για τα αδιακριτα βλεματα αν και βρισκεται πανω στη εθνικη οδο
καθαρος χωρος μεε 2 δωματια η κοπελα μου συστηθηκκε ως σαρα απο πολωνια αλλα μαλλον απο αλβανια
ξανθια με ισια μαλλια 165 υψος μικρο βυζακι με μεγαλη θηλη λευκη καθαρη επιδερμιδα μεριια φασα με μυτη αρκετα μεγαλη αλλα με τελεια κωλαρα μεσογιακου τυπου
περασα με 30 στο απλο κ μετα απο ντουζακι στο καθαρο χωρο ηρθε η κοπελα που μου ετριψε το κορμι της στη ψωλη και περασμα καποτε με μια αριστη πιπαΓλώσσα με υψηλη εμεπιρη τεχνικη να πιπιλιζει το πουτσοκεφαλο με μαεστρια και τουρμπο την εστησα στα τεσσερ με απιστευτη θεα την κολλαρα της οπου μετα απο δυσκολια τελειασω αφου ημουν κουρασμενος λογο ταξιδιου
το αρνητικο οτι αφου τελειωσα εφυγε αμεσωςΛύπη
στα αξιοσημειοτα οτι βριζει εω γαμιεται κ με λογακια προσπαθει να σε καυλωσει παραπανωΜατάκι
ισως ειναι η σαρα αυτη η πρωην σαντρα αλβανιδα που δουλευε στου αβαντος το στουντιο αλλα δεν ειμαι σιγουρος μαγκς απο αλεξανδρουπολη αφου στον αβαντα δεν ειχα περασει ποτε μαζι της αλλα απο οα διαβασα εδω ισως ηταν αυτη--ειπε οτι εχει δουλεψει ξανθη θεσσαλονικη


και η ακαθιερωμενη μεταφραση μεσω γοογλε στη γλωσσα της κπελας μιας που πολλες διαβαζουν το σαητ μας

On jest na liście sklep z bicyklo zakamuflowany parkingu dla wścibskich oczu, choć jest na autostradzie
czysta powierzchnia MGA dwa pokoje moja dziewczyna systithikke Jako Sara z Polski, lecz z Albanii
blondynka z prostymi włosami wysokości 165 małych z dużymi cyckami sutek białej czystej skóry dłoni z zakresu nos dość duży, ale z doskonałą typu Kolara mesogiakou
Przejście 30 prostym N po ntouzaki w czystym miejscu przyszła dziewczynka przetarł mi ciało koguta i lap kapote z doskonałą rurze: P o wysokim wakacje lub wycieczkę techniki ssać poutsokefalo umiejętnie i Turbo rozbił cztery z niesamowite widok z kołnierzem gdzie po trudnym teleiaso po byłam zmęczona lista Travel
negatywna, że ​​po zakończeniu natychmiast opuścił Λύπη
w axiosimeiota ziejących ED pieprzy z panem logakia próbuje kaflosei powyżej: wink:
Może to Sarah Ten dawny SANDRA Albański który pracuje STOU Hawanie w studiach, ale nie jestem pewien koleś z Alexandroupolis do Hawany po nie miałem nigdy nie zniknął z jej inne niż ok przeczytać tutaj chyba był ten - powiedział, że pracował Xanthi Saloniki

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2016
Όνομα κοπέλας
Σάρα
sex volcano
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
15 Οκτ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
178
Likes:
38.958
Πόντοι:
21.896
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia, kotsos81 και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
18 Ιανουαρίου, 2017
Καλα δεν σου φτανει η Βουλγαρια εσενα ????
E
Excalibur
18 Ιανουαρίου, 2017
δοκιμαζω πολλα φρουτα πριν παντρευτωΜεγάλο χαμόγελο
18 Φεβρουαρίου, 2017
Χαιρετώ τους συναγωνιστές

φίλε sex volcano δυστυχώς η Σάρα δεν είναι η Σάντυ από το στούντιο της Άβαντος, είχα μερικές καλές επισκέψεις μαζί της εκεί και η κριτικήσου με έκανε να περάσω απ το νέο της στέκι αλλά δυστυχώς, εμένα το πρόγραμμα της εν λόγο εργαζόμενης δεν μου γέμισε για τα επίπεδα των studio που δοκιμάζουμε σε όλη την Ελλάδα......ευχαριστούμε για την προσωπική σου εμπειρία
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3