Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.4 131 10
Γενική βαθμολογία
 
4.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
3.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Καλησπέρα σε όλους
Το σάιτ το παρακολουθώ χρόνια αλλά ουδέποτε είχα γράψει,κριτική,η πρώτη μου εμπειρία με ιερόδουλη ήταν το 2000 και η αμέσως επόμενη το καλοκαίρι 2016 όποτε καταλαβείνετε ότι δέν έχω μεγάλη εμπειρία στο άθλημα.Απο το καλοκαίρι μαζί με κάποια φιλαράκια έχουμε καθιερώσει μια φορά τόν μήνα να μαζευόμαστε και να ανεβαίνουμε ώς τήν πρωτεύουσα μιάς και μένουμε εκτός Αθηνών αλλά εντός αττικής για τσάρκα στα ιδρύματα,και είναι κάτι που μάς διασκεδάζει και που μάς κάνει να περνάμε καλά.Πρώτα αφού οι κολητοί μου τελείωσαν απο τήν φυλής αποφασίσαμε να πάμε να κόψουμε κίνηση για πρώτη φορά στο Μετάξι.Σίγουρα το επίπεδο δέν ήταν το ίδιο και απο εμφάνιση τών κοριτσιών και απο καθαριότητα αλλά και απο το πελατολόγιο με όλους αυτούς τούς Πάκηδες να αλωνίζουν στήν περιοχή.Προσέξαμε ότι στο εν λόγω ίδρυμα ότι δέν αφήναν τούς Πάκηδες αφού η υπηρεσία έκανε έλεγχο απο το παραθυράκι τής πόρτας,έτσι αποφασίσαμε και περάσαμε μέσα.Σαλονάρισαν δυο δεσπονίδες η Μαρία νομίζω και η Μισέλ,πολύ καλά κορμιά και οι δύο και φυσικά δέν είχαν σχέση με όσες είχαμε δεί στο μετάξι εώς τώρα.Η Μισέλ τούμπανο με μεγάλες βυζάρες προφανώς πλαστικές,με τράβηξε αμέσως να περάσω μέσα,έδωσα το αντίτιμο στήν υπηρεσία η οποία είχε μια προκλητική-αλαζονική κατ εμέ συμπεριφόρά πρός τούς πελάτες(εξ ου και η χαμηλή βαθμολογία που τής βάζω)στο πάρκινγκ βάζω 9 επειδή δέν δυσκολεύτηκα να παρκάρω.Στο δωμάτιο το οποίο ήταν ψιλοχάλια κατάλαβα απο εξ αρχής ότι θα έτρωγα φόλα,η κοπέλα φερόταν σάν να έκανε αγγαρεία,αδιάφορη εώς κακή πίπα, στήσιμο κομοδίνου.Διαμαρτηρήθηκε μάλισυα ότι πονούσε και δεν με άφηνε να τής πιάσω καλά καλά ούτε καν τα στήθη.Εκνευρίστηκα και ξενέρωσα,το τέλειωμα δέν άργησε να έρθει σε ιεραποστολική στάση.Η Μισέλ έφυγε άξαφνα,χωρίς σχεδόν καλά καλά να με καληνυχτίσει.Πολύ κακή εντύπωση,εννοείται ότι δέν θα ξανατιμηθεί σε καμία περίπτωση,ο φίλος μου μάλιστα που μπήκε πάλι πρίν απο μένα τής άφησε και τα 5 ευρώ απο τα ρέστα και η τύπισσα δέν του είπε ούτε ένα ευχαριστώ.Μ Α Κ Ρ Ι Α η γκόμενα έχει μια καλή εμφάνιση αλλά για μένα δέν αξίζει ουτε τα 15 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Mισέλ
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
24 Οκτ 2015
Μηνύματα:
Κριτικές:
5
Likes:
120
Πόντοι:
280
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, Γιάννης Κρητικός , professorx και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2017
Είναι μία από τις γνωστές φολομουνάρες...
16 Ιανουαρίου, 2017
Μαζί με την αδερφή της είναι οι περιπτώσεις που λες, "κρίμα το κορμί και πιο πολύ τα βυζιά"... Λύπη
16 Ιανουαρίου, 2017
ουτε για 5 δεν αξιζει αδερφε οχι για 15.βασικα μονο για να χαλαει τη διαθεση σε ανθρωπους υπαρχει αυτη η πορνη
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3