Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 7 10
Sex Club 16322
Γενική Εντύπωση
 
8.0
Βολτα στο γνωριμο και αγαπημενο Αμστερνταμ. Καιρός φοβερος, ηλιοφανεια, θερμοκρασια στο μηδεν , δροσερο αερακι. Πρωτα περασμα απο το φοβερο παρκο Voldenpark στο οποιο η λίμνη ειχε παγώσει. Εκει πηρα ματι τις φοβερες Ολλανδεζες που ειχαν βγει για τζοκινγκ φορωντας τα εφαρμοστα πορνοκολαν τους. Εχουν οι ατιμες εκτος απο υψος και κορμοστασια ολες ψηλα και ομορφα ποδια.

Πρωινο μαζι με καφε στην καφετέρια του Παρκου οπου με σερβιρε μια καταξανθη ολλανδεζα με φοβερο χαμογελο.

Παιρνω λοιπον δυνάμεις και βαζω πλωρη για το αγαπημενο μου στουντιο 42 οπου ξέρω πως θα βρω παντα μιλφαρες.
Μου ανοιξε μια ψιλη και ευτραφης υπηρεσια, με περασε στο σαλονακι οπου εκει καθοντουσαν 4 μεγαλοκοπελες. Υπηραχαν αλλες τρεις σε υπηρεσια στα δωματια τις οποιες δεν ειδα.
2 ξανθιες μιλφαρες ευρωπαιες και 2 Ασιατισες μιλφ απροσδιοριστου προελευσεως (Ταυλανδη, μιγαδες δεν καταλαβα).
Ολες ειχαν καλη διαθεση και μιλαγαν πολυ καλα αγγλικα.
Εγω ομως δεν μπορουσα με τιποτα να ξεκολησω τα ματια μου απο την Μελισσα..
Η Μελισσα ειναι μια πολυ ομορφη 45 Ουγγαρεζα, Ξανθο μακρυ ισιο μαλλι πολυ ωραια εκφραστικα ματια, καλο σωμα χωρις σιλικονες, φοβερα καυλωτικο βλεμα.

Επελεξα προγραμμα 45 λεπτων που κοστιζει 85 ευρω.
Οι τιμες δυσυχως ανεβαινουν συνεχεια νομιζω περσυ που ειχα παει παλι ηταν φθηνοτερα
Στην διαρκεια του χρονου αυτου ομως μπορει ανα τελειωσεις πανω απο μια φορα αν μπορεις.

Η Μελισσα λοιπον οπως με ενημερωσε στο δωματιο εργαζεται εκτος χωρου τις υπολοιπες ημερες και μονο καθε Παρασκευη εργαζεται στο στουντιο.
Ειναι κατι που της αρεσει και την βγαζει απο την ρουτινα των υπολοιπων ημερων ανεφερε.

Στο δωμάτιο οταν έβγαλε το σεξυ εφαρμοστο φορεματακι της μου αποκαλυψε ενα πολυ ομορφο κορμι με ωραιο φυσικο στηθος, ομορφη επιδερμιδα και πολυ ομορφη τρυπουλα με μεγαλα ροζ χειλή.
Δινει φιλια με παθος, δεν της λες μηχανη του σεξ, αλλα εχει κατι που σε φτιαχνει συνεχως
Της αρεσει το σεξ, θελει να παιξεις μαζι της, τρελεναιτε για γλυψημο.

Εργατρια που για 45 λεπτα δεν με αφησε καθολου να παρω ανασα η να χαλαρωσω, ειχε παντα τον τροπο με διαφορα κολπα και ναζια να με κραταει σε εγρηγορση.

Μια πολυ ομορφη και σεξυ γυναικα, περασα πολυ ομορφα μαζι της . Στηλ μιλφαρας που δυσυχως εχω χρονια να δω στα μερη μας στην Αθηνα.

Και εις αλλα με υγεια

Κοπέλες

Αριθμός εργαζόμενων γυναικών
Πολλές
Ανανέωση γυναικών
Συχνή (κάθε φορά έχει και διαφορετικές)
Ποικιλία (σε φυλές)
Μεγάλη
Γενικά εμφάνιση γυναικών
Καλή
Συμπεριφορά/ευγένεια εργαζόμενων γυναικών
Πολύ καλή
Σεξουαλικές υπηρεσίες γενικά
Καλές
Σύνηθες κόστος γαμησιού
85
Σύνηθες κόστος BBJ (πίπα χωρίς προφυλακτικό)
50

Χώρος

Ο χώρος από άποψη αισθητικής, άνεσης και καθαριότητας ήταν
Μέτριος
ZeroTolerance
Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγραφή:
7 Σεπ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
489
Likes:
36.344
Πόντοι:
41.447
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 MIG-35, Οξαποδω, NICK TRIVE και 21 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Ιανουαρίου, 2017
Αναζήτησα την Μελισσα στο site του prive42 και δεν είχε φωτό που να καταλαβαίνεις επαρκώς περί τίνος πρόκειται. Βέβαια η μία φωτό με το μαύρο φορεματάκι, είναι πολύ καυλωτική.
16 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ο δολοφόνος γυρίζει ΜΟΝΙΜΑ στον τοπο του εγκλήματος ΠροσκύνημαΠροσκύνημα
E
Excalibur
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2