Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Μετα απο καιρο πεθυμησα την Αντριαννα να την ξαναδω! εχω ξαναγραψη κριτικη για αυτη την "κυρια" για εμενα κυρια ειναι με Κ κεφαλαιο. Λοιπον μπενω μεσα και σοκαρομε βλεπω 13 ατομα να περιμενουν συν στα δοματια κοσμος. αυτο δεν ειναι μπουρδελο σκεφτομε σε τραπεζα μπηκα. αυτη τη φορα θα περιμενα δεν ευφεγα και καπιοι πελατες που φυγανε ξαναγυρισανε παλι και χασανε τιν σειρα τους ΧΑΧΑΧΑΧΑ . να σου και καποια στιγμη βγενη απο το δοματιο και η τσατσα ρε παιδι μου μεγαλη διαφημηση της εκανε. περναει μπροστα μου και αυτη μου σκαει ενα φιλακι στον αερα και λεει μπροστα στον κοσμο " καλα εισαι? γιατι χαθηκες? που εισουν? " ολοι εμενα κοιτουσαν ντραπικα κοκκινισα τελος παντον μετα απο 30 λεπτα καταφερα να περασω αναμονη στο δωματιο μονο 5 λεπτα και ερχετε, μπενη μεσα και μου λεει οτι περασε ενα πελατη ...... αμαν σκεφτομε τι εκανε η γυναικα ξαπλωσε στιν αγκαλια μου και μου ετριβε στο στυθος και ειπεμε μερικα προσοπικα για κανα 5 λεπτο. Αρχισε να με φιλαει απο τα χειλια με γλοσσοφιλλο και κατεβενε σιγα σιγα προς τα κατω μεχρι που εφτασε στο ευστιτο συμειο μου που ειχε γινει κοκκαλο. αρχισε να μου τον περνη σιγα σιγα στιν αρχη και μετα αρχισε να δυναμονη τον ριθμο τις και με μαετριδικο γλυψιμο τον αρχιδιον μου, και ενω πλησιαζα πια να χυσο σταματαταει και μου λει θελω να μου τον βαλης μεσα μου. οχι της λεω θελω 69, κομπλαρε τοσο με ειχε αναψη σικονετε σκουπιζετε και το γυραναμε στο 69 για 10 λεπτα περιπου οταν πια δεν κρατιομουν τισ λεω ελα σε θελω πισσοκολιτο να σε παρω γυριζη χωρις δευτερη κουβεντα και τισ τον καρφονο πολυ βιαια το κοκκαλο μου. ακουγονταν πλαφασμος πλεον απο το μουνακι τις που εχω σαστισα γιατι δεν περιμενα να καταλαβενω οτι ειμαι μεσα τις και ενω ειμουν ετυμος να χυσο τον τραβαω και συκονομε ορθιος στο κρεβατι και τις τα δυνο στο στομα δεν τα καταπεινη αλιμονο αλοστε και ετσι οπως ειναι μπουκουμενη απαιτη να την φυλισο στα μαγουλα. ρε παιδια τι καυλα εχει αυτη η γυναικα? τι συνβενη? αν ειναι ετσι με ολους τοσο εκφυλη αυτη πια για να την δεις στο κρεβατι θα πρεπει να κλεινης ραντεβου στο κατω κατω τις γραφης. κατω απο την ξανθια περουκα για τουσ περιεργους ειναι ενα μαυρο καρε φυσικο μαλι. εντυποση μου εκανε το ζεστο νερο που ειχε το δωματιο, ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ!!!! μετα λιγο αναπαυση μερικα λογια και " σε περιμενω να σε δω συντομα" και θα παω και θα ξαναπαω..... γιατι ειμαι πολυ ευχαριστημενος , σεβασμος στον πελατη και προπαντον πολυ φιλικη γυναικα! ευχαριστω Αντριαννα απο την ρωσσια με Αγαπη

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 19, 2009
Όνομα κοπέλας
Αντριάνα
Υπηρεσίες
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
13
Likes:
6
Πόντοι:
1.997
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού