Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 114 10
Call-Girls 161493
Γενική βαθμολογία
 
10.0
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
10.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δευτερη συνευρεση με Μαριαλενα, γιατι την θεωρω παντα συμφωνα με τα δικα μου γουστα, απο τις ιδανικοτερες για να περασεις ομορφα την ωρα σου μαζι της. Αν και υπηρξε μια καθυστερηση να ερθει στο ραντεβου φροντισε να ενημερωνει διαρκως με μηνυματα και καθισε παραπανω χωρις να πω κατι εγω και αυτο το θεωρω πολυ σημαντικο.
Στο κυριως μερος, ξεκινημα με απιστευτο γλυψιμο, να τον παιρνει ολον μεσα με πολυ παθος και συνεχεια καβαλημα του κονταριου μεχρι που τελειωσα μεσα στο ζεστο και υγρο μουνακι της. Ντουζακι και ξεκινημα δευτερου γυρου παλι με γλωσσοφιλα, χουφτωματα, πιπιλισμα στηθους και ρωγων που ηταν καγκελο, μεχρι που μου ειπε οτι γουσταρει να μου παιρνει πιπα και να με ακουει να το ευχαριστιεμαι. Μολις ειδε οτι ειχα γινει τουρμπο στηνεται στα 4 οπου ξεκινησα να την παιρνω αργα στην αργη δινοντας και μερικες σφαλιαριτσες στην κωλαρα της και μετα απο λιγο ανεβηκαν οι στροφες κοιτωντας και τον καθρεπτη να βλεπω την Μαριαλενα ποσο υπεροχα ηταν στημενη στα 4 και να το γουσταρει. Το τελος ηρθε μεσα της και να της δινω φιλια στην κωλαρα της.
Για εμενα η Μαριαλενα ειναι μια υπεροχη κοπελα και στο θεμα της επικοινωνιας γιατι μπορεις να μιλας και ανετα μαζι της, παντα οι κριτικες ειναι υποκειμενικες και για τον καθενα δεν μπορουν να ισχυουν τα ιδια, δοκιμαζεις και αν γουσταρεις τοτε οκ.
Θα υπαρξει και συνεχεια με την Μαριαλενα!!!!!

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
110€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Πρωκτικό
Όχι
Ενεργό Μέλος
Εγγραφή:
13 Φεβ 2016
Μηνύματα:
Κριτικές:
9
Likes:
306
Πόντοι:
281
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 fouxter, ser2000, xxxa1a2b3c και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2017
σίγουρα οι αποψεις ειναι υποκειμενικες αλλα δεν γινεται να βου βαζεις 10 στην αξιολογηση του προσωπου στην ναγια και στην μαριαλενα,σιγουρα κατι παει στραβα με την οραση σου η εχεις καποιο οφελος
15 Ιανουαρίου, 2017
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ουτε κατι εχει η οραση μου ουτε καποιο οφελος εχω. και ειναι δικαωμα μου να κρινω παντα συμφωνα με τα δικα μου γουστα. αν εσυ εχεις καποιο στανταρ ιδανικο οσον αφορα την εμφανιση προσωπου τοτε μαλλον εχεις προτιμηση μονο σε καποια συγκεκριμενη κοπελα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2