Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 188 10
Sex Studio 156261
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καινουργια κοπελιτσα στα Τριδυμα ονοματι Αννα!
Απο Τσεχια και καλα το μωρο.Μεγάλο χαμόγελο
Ηθελα να την γαμησω απο χθες τα ξημερωματα,αλλα δεν μου πανε! Ειχε και αναμονη και παντα θα το λεω " πως ο σωστος μπουρδελιαρης δεν πρεπει να γαμαει τετοιες ωρες"!Καπέλο
Σαλοναρισμα το μωρο κανει με τα βυζακια του φορα παρτιδα και σε γκαβλωνει ασχημα.(Γλώσσα) Εδωσα το πορνοπαραβολο των 30€ για δοκιμασμα!Κουλ
Εισερχεται το μωρο ...χειραψια και τα σχετικα καλη χρονια για να ζεσταθει το μωρο. Ειναι κοντουλα,21χρ.(Γλώσσα), ξανθο μαλλακι οχι μακρυ, λαχταριστα βυζακια μεγεθους 2,απαλη επιδερμιδα,κωλαρακι....ωραιο πεταχτο. Το μονο μειον της ειναι η φατσουλα της(Μεγάλο χαμόγελο) που πραγματικα ειναι ο μονος λογος που το σκεφτεσαι για να μπεις! Παρεπιμπτοντως οταν την ρωτησα ποσο με κανει το βρηκε με την πρωτη!Ματάκι
Την ξαπλωσα για να την χαμουρευτω..με γλειψιματακια σε λαιμο και βυζακια. Δεν εκανε καμια κινηση για να μας αναψει παραπανω και εβγαλα μετα απο λιγο μποξερακι! Αρχισε μια πιπα αθλια και το προφυλακτικο με εσφιγγε πολυ!Ντροπή Αρχιζα να νιωθω πως την πατησα.,(Λύπη) ...Ελα ομως που οταν ξεκινησαν οι στασεις τα εδινε ολα το μωρο!(Εμμμμ) Ιεραποστολικο για αρχη ,οπου το μουνακι της ηταν αρκετα σφιχτο!Γλώσσα Με ρομαντικο σφυροκοπημα της το ανοιξα για τα καλα και ολο παθιαρικες-γκαβλωτικες φωνουλες εβγαζε το μωρο σε ολη την διαρκεια του sex!(Έρωτας). Την αλλαζω σε cowgirl ...οπου με το μωρο βρηκαμε μια χημεια ποτε να ανεβαζω εγω τον ρυθμο και ποτε αυτη! Καταληξαμε στα τεσσερα ...με το φοβερο κωλαρακι της στην οψη μου ,την σφυροκοπησα εντονα! Μου ξεφυγε ενα μπατσακι και δεν της αρεσε!(Καπέλο) Τελειωμα με αναστεναγμους εκατερωθεν!(Γλώσσα)
Σηκωθηκε απο το κρεβατι και μου λεει.."εισαι καλος! Θελω να ξαναρθεις."(Έρωτας) - " Και εσυ πολυ καλη ησουν."(Κουλ) ..και Χαιρετηθηκαμε.


Τα μειον της τα τονισα! Αλλα υπερτερουν τα καλα της.(Ναι!).Ευχαριστη και δεν δυσανασχετησε σε τπτ!Καπέλο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 14, 2017
Όνομα κοπέλας
Άννα
mpouxos
Ανώτατος
Εγγραφή:
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
169
Likes:
8.318
Πόντοι:
10.326
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter, azazel και 10 άλλα μέλη

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
15 Ιανουαρίου, 2017
εισαι ερωτιαρης....τελος!
29 Ιανουαρίου, 2017
το μωρο το επισκεφθηκα τριτη 24/1/2017,επειδη το διπλανο ειχε πολυ κοσμο.Ειπα ειναι καινουργιο στα τριδυμα ας το δουμε.Επειδη ειμαι και παλαιμαχος δεν μου αρεσουν οι βιασυνες.Τη λεω ξαπλωσε λιγο να χαμουρευτουμε,μου λεει εχω μονο 10 λεπτα.Αυτο ηταν.Σπαστηκα.Και ολα αυτα γιατι δεν περιμενα διπλα τη μια και μοναδικη ΕΒΕΛΙΝΑ.Το υπεροχο αυτο κοριτσι στο νο2 των τριδυμων.Το συνιστω ανεπιφυλακτα.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2